Підтримайте фінансового героя MisterCash у голосуванні та отримайте персональний сюрприз!  

Підтримайте фінансового героя MisterCash у голосуванні та отримайте персональний сюрприз!  

У нас є супер новина! MisterCash потрапив до списку кращих фінансових проєктів від конкурсу PSM Awards 2021! До речі, перша премія відбулася ще у 2016 році. З того часу PSM Awards проходить щорічно, визначаючи найкращі компанії та визначних експертів на ринку фінансових технологій України. 

Для перемоги MisterCash не вистачає лише трохи вашої підтримки. Будемо вдячні, якщо ви проголосуєте за нас, та на знак вдячності подаруємо Вам персональний промокод на 63% знижку! 

Як проголосувати та отримати промокод?

  1. Перейти за посиланням
  2. Натиснути “Голосувати”.
  3. Обрати спосіб авторизації через електронну пошту.
  4. Зробити скріншот з написом “Ваш голос зараховано”. Також на ньому має бути рядок з адресою сторінки, приклад нижче. 
  5. Зроблений скріншот відправте на пошту [email protected] та вкажіть у листі свій номер телефону. У темі листа напишіть “Голосую за MisterCash”.
  6. Готово! Чекайте на свій персональний 63% промокод протягом 3-х днів. Будьте уважні, термін дії промокода один тиждень. 

Приклад скріншоту

MisterCash дякує за вашу підтримку! Тримайте за нас кулачки! 🙏💚

10.11.2021
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту Ukrpozyka Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash UltraCash Ваша Готивочка KFUA Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Dinero SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць