Підтримайте фінансового героя MisterCash у голосуванні та отримайте персональний сюрприз!  

Підтримайте фінансового героя MisterCash у голосуванні та отримайте персональний сюрприз!  

У нас є супер новина! MisterCash потрапив до списку кращих фінансових проєктів від конкурсу PSM Awards 2021! До речі, перша премія відбулася ще у 2016 році. З того часу PSM Awards проходить щорічно, визначаючи найкращі компанії та визначних експертів на ринку фінансових технологій України. 

Для перемоги MisterCash не вистачає лише трохи вашої підтримки. Будемо вдячні, якщо ви проголосуєте за нас, та на знак вдячності подаруємо Вам персональний промокод на 63% знижку! 

Як проголосувати та отримати промокод?

  1. Перейти за посиланням
  2. Натиснути “Голосувати”.
  3. Обрати спосіб авторизації через електронну пошту.
  4. Зробити скріншот з написом “Ваш голос зараховано”. Також на ньому має бути рядок з адресою сторінки, приклад нижче. 
  5. Зроблений скріншот відправте на пошту [email protected] та вкажіть у листі свій номер телефону. У темі листа напишіть “Голосую за MisterCash”.
  6. Готово! Чекайте на свій персональний 63% промокод протягом 3-х днів. Будьте уважні, термін дії промокода один тиждень. 

Приклад скріншоту

MisterCash дякує за вашу підтримку! Тримайте за нас кулачки! 🙏💚

10.11.2021
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць