Перемога за Україною! 

Перемога за Україною! 

Цього дня увесь світ згадує події Другої світової війни. Українці в той час воювали на боці антигітлерівської коаліції та доклали максимальних зусиль для перемоги над нацизмом. Ціною перемоги тоді стали надзвичайні втрати – загинуло понад 8 мільйонів наших жителів. Саме тому Український народ добре засвоїв уроки війни, і саме тому сьогодні ми так відчайдушно боремося за свободу та мир.

Друга світова війна стала результатом приходу до влади тоталітарного режиму, який ставив свої геополітичні амбіції вище прав, свобод і життя людей. Минуло всього вісім десятиліть і історія повторюється – Європа знову опинилася на порозі глобальної війни. А Україна, як і у роки Другої світової війни, стала епіцентром протистояння агресору. Який посягає на нашу незалежність, територіальну цілісність та саме право на існування, як окремої нації. 

Наша боротьба триває щоденно вже вісім років – і ми обов’язково виграємо, бо для нас це війна за свою свободу, свою землю, свої міста, своїх рідних та своє право бути Українцями. Зі зброєю в руках Українці зараз захищають не лише себе, а всю Європу, даючи шанс на створення нового більш безпечного світу. Ми впевнені, що перемога буде за нами, адже життя завжди перемагає смерть, а світло – темряву. 

Слава Україні! Слава вільному народу України! Разом до перемоги! 

09.05.2022
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць