Перемога за Україною! 

Перемога за Україною! 

Цього дня увесь світ згадує події Другої світової війни. Українці в той час воювали на боці антигітлерівської коаліції та доклали максимальних зусиль для перемоги над нацизмом. Ціною перемоги тоді стали надзвичайні втрати – загинуло понад 8 мільйонів наших жителів. Саме тому Український народ добре засвоїв уроки війни, і саме тому сьогодні ми так відчайдушно боремося за свободу та мир.

Друга світова війна стала результатом приходу до влади тоталітарного режиму, який ставив свої геополітичні амбіції вище прав, свобод і життя людей. Минуло всього вісім десятиліть і історія повторюється – Європа знову опинилася на порозі глобальної війни. А Україна, як і у роки Другої світової війни, стала епіцентром протистояння агресору. Який посягає на нашу незалежність, територіальну цілісність та саме право на існування, як окремої нації. 

Наша боротьба триває щоденно вже вісім років – і ми обов’язково виграємо, бо для нас це війна за свою свободу, свою землю, свої міста, своїх рідних та своє право бути Українцями. Зі зброєю в руках Українці зараз захищають не лише себе, а всю Європу, даючи шанс на створення нового більш безпечного світу. Ми впевнені, що перемога буде за нами, адже життя завжди перемагає смерть, а світло – темряву. 

Слава Україні! Слава вільному народу України! Разом до перемоги! 

09.05.2022
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту Ukrpozyka Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash UltraCash Ваша Готивочка KFUA Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Dinero SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць