Перемога за Україною! 

Перемога за Україною! 

Цього дня увесь світ згадує події Другої світової війни. Українці в той час воювали на боці антигітлерівської коаліції та доклали максимальних зусиль для перемоги над нацизмом. Ціною перемоги тоді стали надзвичайні втрати – загинуло понад 8 мільйонів наших жителів. Саме тому Український народ добре засвоїв уроки війни, і саме тому сьогодні ми так відчайдушно боремося за свободу та мир.

Друга світова війна стала результатом приходу до влади тоталітарного режиму, який ставив свої геополітичні амбіції вище прав, свобод і життя людей. Минуло всього вісім десятиліть і історія повторюється – Європа знову опинилася на порозі глобальної війни. А Україна, як і у роки Другої світової війни, стала епіцентром протистояння агресору. Який посягає на нашу незалежність, територіальну цілісність та саме право на існування, як окремої нації. 

Наша боротьба триває щоденно вже вісім років – і ми обов’язково виграємо, бо для нас це війна за свою свободу, свою землю, свої міста, своїх рідних та своє право бути Українцями. Зі зброєю в руках Українці зараз захищають не лише себе, а всю Європу, даючи шанс на створення нового більш безпечного світу. Ми впевнені, що перемога буде за нами, адже життя завжди перемагає смерть, а світло – темряву. 

Слава Україні! Слава вільному народу України! Разом до перемоги! 

09.05.2022
Назад