Наша нагорода – прагнення бути кращими для клієнтів, СМО MisterCash Анна Мойсєєва про PSM Awards 2021

Наша нагорода – прагнення бути кращими для клієнтів, СМО MisterCash Анна Мойсєєва про PSM Awards 2021

Онлайн-сервіс кредитування MisterCash став «бронзовим» призером головної фінтех-премії України PaySpace Magazine Awards 2021. Компанія вперше номінувалася на цю нагороду – і одразу увійшла до трійки переможців у номінації «Найкращий TechFin-проєкт». Інноваційність та якість сервісу MisterCash відзначили не лише експертне журі та редакція видання, а й клієнти. Користувачі своїми голосами підтримали компанію серед 27 претендентів на нагороду у номінації.

Щорічно премію PSM Awards отримують провідні компанії та фахівці ринку FinTech та e-commerce. Найкращих обирають за допомогою анонімного голосування експертного журі та редакції видання PaySpace Magazine, а також відкритого голосування споживачів. Окрім того, організатори ретельно перевіряють голоси, аби унеможливити будь-які накрутки та шахрайство. Цього року кількість одержаних від користувачів голосів перевищила рекордні 120 тисяч.

«Ми запустили MisterCash у 2019-му – і вже бачимо чудові результати. Для сервісу онлайн-кредитування, що працює лише другий рік, з першої спроби увірватися до топ-3 – велике досягнення. Ми маємо дуже амбітну мету: хочемо бути найкращими у всьому, найбільш зручними, швидкими та надійними для наших клієнтів. Саме на такий результат цілодобово працює команда справжніх професіоналів MisterCash. І отримана „бронза“ стане для нас ще більшим стимулом для розвитку нашого фінансового проєкту», – каже директор компанії MisterCash Наталія Клєвакіна.

MisterCash — дуже молодий бренд, який вийшов на ринок незадовго до початку пандемії та законодавчих змін у сфері небанківського кредитування. Водночас, запит на швидкі онлайн-позики зростає: згідно з даними Опендатабот, за три квартали 2021 року МФО видали мікрокредитів на 49 млрд грн, водночас 85% договорів українці укладають дистанційно. Зі свого боку компанія оперативно адаптувалася до змін і успішно впоралася з викликами, що стоять перед нею, зазначає маркетинг-директор Анна Мойсєєва.

«Конкуренція за клієнта стає жорсткішою – і ми як зовсім молода компанія маємо шукати нові технологічні рішення та маркетингові ходи. Більшість наших користувачів дізналися про MisterCash після запуску масштабної рекламної кампанії на телебаченні. І отримана нами „бронза“ PSM Awards 2021 є підтвердженням, що ми чітко потрапили у цільову аудиторію і у короткі терміни змогли викликати довіру до нашого бренду. Особливо цінуємо, що саме користувачі підтримали нас своїми голосами. А отже, сервіс їм сподобався та став гідним конкурентом для інших фінтех-компаній – і це неймовірно надихає ставати ще кращими і тішити наших клієнтів новими крутими продуктами та пропозиціями», – коментує Анна Мойсєєва.

2021 рік став справді проривним для MisterCash. Компанія перемогла у премії «Вибір країни» як найкраща у сфері онлайн-кредитування. Крім того, MisterCash зайняв третю позицію у топовому рейтингу фінансових організацій Finance.ua та отримав нагороду «№ 3 за якістю обслуговування клієнтів 2021». Експерти відзначили зручність, простоту та швидкість сервісу онлайн-кредитування.

Довідка: MisterCash є частиною фінансового холдингу Equfin. За результатами голосування премії PaySpace Magazine Awards 2021 визнання здобула ще одна компанія екосистеми: CCloan другий рік поспіль забрала «срібло» у номінації «Кращий сервіс мікрокредитування». А СЕО компанії CCloan та MisterCash Наталія Клєвакіна посіла третій рядок у топі «Експертів року у сфері FinTech».

Джерело: https://minfin.com.ua/ua/2021/12/23/77745383/

23.12.2021
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць