Наша нагорода – прагнення бути кращими для клієнтів, СМО MisterCash Анна Мойсєєва про PSM Awards 2021

Наша нагорода – прагнення бути кращими для клієнтів, СМО MisterCash Анна Мойсєєва про PSM Awards 2021

Онлайн-сервіс кредитування MisterCash став «бронзовим» призером головної фінтех-премії України PaySpace Magazine Awards 2021. Компанія вперше номінувалася на цю нагороду – і одразу увійшла до трійки переможців у номінації «Найкращий TechFin-проєкт». Інноваційність та якість сервісу MisterCash відзначили не лише експертне журі та редакція видання, а й клієнти. Користувачі своїми голосами підтримали компанію серед 27 претендентів на нагороду у номінації.

Щорічно премію PSM Awards отримують провідні компанії та фахівці ринку FinTech та e-commerce. Найкращих обирають за допомогою анонімного голосування експертного журі та редакції видання PaySpace Magazine, а також відкритого голосування споживачів. Окрім того, організатори ретельно перевіряють голоси, аби унеможливити будь-які накрутки та шахрайство. Цього року кількість одержаних від користувачів голосів перевищила рекордні 120 тисяч.

«Ми запустили MisterCash у 2019-му – і вже бачимо чудові результати. Для сервісу онлайн-кредитування, що працює лише другий рік, з першої спроби увірватися до топ-3 – велике досягнення. Ми маємо дуже амбітну мету: хочемо бути найкращими у всьому, найбільш зручними, швидкими та надійними для наших клієнтів. Саме на такий результат цілодобово працює команда справжніх професіоналів MisterCash. І отримана „бронза“ стане для нас ще більшим стимулом для розвитку нашого фінансового проєкту», – каже директор компанії MisterCash Наталія Клєвакіна.

MisterCash — дуже молодий бренд, який вийшов на ринок незадовго до початку пандемії та законодавчих змін у сфері небанківського кредитування. Водночас, запит на швидкі онлайн-позики зростає: згідно з даними Опендатабот, за три квартали 2021 року МФО видали мікрокредитів на 49 млрд грн, водночас 85% договорів українці укладають дистанційно. Зі свого боку компанія оперативно адаптувалася до змін і успішно впоралася з викликами, що стоять перед нею, зазначає маркетинг-директор Анна Мойсєєва.

«Конкуренція за клієнта стає жорсткішою – і ми як зовсім молода компанія маємо шукати нові технологічні рішення та маркетингові ходи. Більшість наших користувачів дізналися про MisterCash після запуску масштабної рекламної кампанії на телебаченні. І отримана нами „бронза“ PSM Awards 2021 є підтвердженням, що ми чітко потрапили у цільову аудиторію і у короткі терміни змогли викликати довіру до нашого бренду. Особливо цінуємо, що саме користувачі підтримали нас своїми голосами. А отже, сервіс їм сподобався та став гідним конкурентом для інших фінтех-компаній – і це неймовірно надихає ставати ще кращими і тішити наших клієнтів новими крутими продуктами та пропозиціями», – коментує Анна Мойсєєва.

2021 рік став справді проривним для MisterCash. Компанія перемогла у премії «Вибір країни» як найкраща у сфері онлайн-кредитування. Крім того, MisterCash зайняв третю позицію у топовому рейтингу фінансових організацій Finance.ua та отримав нагороду «№ 3 за якістю обслуговування клієнтів 2021». Експерти відзначили зручність, простоту та швидкість сервісу онлайн-кредитування.

Довідка: MisterCash є частиною фінансового холдингу Equfin. За результатами голосування премії PaySpace Magazine Awards 2021 визнання здобула ще одна компанія екосистеми: CCloan другий рік поспіль забрала «срібло» у номінації «Кращий сервіс мікрокредитування». А СЕО компанії CCloan та MisterCash Наталія Клєвакіна посіла третій рядок у топі «Експертів року у сфері FinTech».

Джерело: https://minfin.com.ua/ua/2021/12/23/77745383/

23.12.2021
Назад