«Нагорода “Вибір Країни” підтверджує, що MisterCash пропонує ефективні фінансові рішення», – СЕО компанії Наталія Клєвакіна про премію

«Нагорода “Вибір Країни” підтверджує, що MisterCash пропонує ефективні фінансові рішення», – СЕО компанії Наталія Клєвакіна про премію

Раді поділитися чудовою новиною! Компанія MisterCash здобула перемогу у премії “Вибір Країни”, як найкраща компанія у сфері онлайн-кредитування. Нагорода вручається лише одній компанії у кожній сфері діяльності та підтверджує її високі досягнення за минулий рік. Тому команда MisterCash пишається, що завдяки якісному сервісу нам вдалося долучитися до рейтингу найкращих вітчизняних компаній на ринку онлайн-кредитування.

“Ефективний менеджмент та високий рівень професіоналізму працівників MisterCash забезпечує досягнення високих результатів. Ми ставимо перед собою амбітні цілі – бути найкращими у всьому і щодня докладаємо максимум зусиль. Це стосується кожного продукту та кожного процесу. Отримання нагороди «Вибір Країни» підтверджує, що MisterCash пропонує ефективні фінансові рішення, які роблять нашу компанію надійним партнером у досягненні поставленої мети», – зазначила директор компанії Наталія Клєвакіна.

Чому компанія MisterCash здобула перемогу?

MisterCash – це fintech компанія, яка надає послуги у сегменті онлайн-кредитування за короткий час та на вигідних умовах.

Переваги MisterCash:

  • Високі стандарти безпеки даних
  • Час отримання позики – до 15 хвилин
  • Постійні акції та знижки. Прямо зараз MisterCash радує своїх нових клієнтів безпрецедентною пропозицією – 3 позики під 0,01%.

Директор з маркетингу компанії Анна Мойсєєва додає до цього: “Пріоритетом MisterCash є задоволеність та лояльність клієнтів, тому ми регулярно пропонуємо своїм клієнтам нові продукти та послуги, які відповідають їхнім запитам та потребам. Дякуємо компанії “Вибір Країни” за визнання! Це мотивує нас не зупинятися на досягнутому та продовжувати створювати комфортний сервіс кредитування.”

Довідка:

“Вибір Країни” – премія, якою нагороджуються найкращі компанії України. Нагороду “Вибір Країни” отримує лише одна компанія в одному виді діяльності та сегменті ринку, один раз на рік. Вибір переможців здійснюється експертною комісією за авторською методикою URSA-50. Основою для рейтингування є фінансові показники діяльності підприємств, що діють на території України, зіставлені із реальною ринковою позицією компанії за звітний період. Оцінка враховує показники прибутковості, зростання прибутку, фінансової стійкості та місце компанії на ринку. Ціль премії – сприяти подальшому розвитку компаній-переможців.

23.12.2021
Назад