«Нагорода “Вибір Країни” підтверджує, що MisterCash пропонує ефективні фінансові рішення», – СЕО компанії Наталія Клєвакіна про премію

«Нагорода “Вибір Країни” підтверджує, що MisterCash пропонує ефективні фінансові рішення», – СЕО компанії Наталія Клєвакіна про премію

Раді поділитися чудовою новиною! Компанія MisterCash здобула перемогу у премії “Вибір Країни”, як найкраща компанія у сфері онлайн-кредитування. Нагорода вручається лише одній компанії у кожній сфері діяльності та підтверджує її високі досягнення за минулий рік. Тому команда MisterCash пишається, що завдяки якісному сервісу нам вдалося долучитися до рейтингу найкращих вітчизняних компаній на ринку онлайн-кредитування.

“Ефективний менеджмент та високий рівень професіоналізму працівників MisterCash забезпечує досягнення високих результатів. Ми ставимо перед собою амбітні цілі – бути найкращими у всьому і щодня докладаємо максимум зусиль. Це стосується кожного продукту та кожного процесу. Отримання нагороди «Вибір Країни» підтверджує, що MisterCash пропонує ефективні фінансові рішення, які роблять нашу компанію надійним партнером у досягненні поставленої мети», – зазначила директор компанії Наталія Клєвакіна.

Чому компанія MisterCash здобула перемогу?

MisterCash – це fintech компанія, яка надає послуги у сегменті онлайн-кредитування за короткий час та на вигідних умовах.

Переваги MisterCash:

  • Високі стандарти безпеки даних
  • Час отримання позики – до 15 хвилин
  • Постійні акції та знижки. Прямо зараз MisterCash радує своїх нових клієнтів безпрецедентною пропозицією – 3 позики під 0,01%.

Директор з маркетингу компанії Анна Мойсєєва додає до цього: “Пріоритетом MisterCash є задоволеність та лояльність клієнтів, тому ми регулярно пропонуємо своїм клієнтам нові продукти та послуги, які відповідають їхнім запитам та потребам. Дякуємо компанії “Вибір Країни” за визнання! Це мотивує нас не зупинятися на досягнутому та продовжувати створювати комфортний сервіс кредитування.”

Довідка:

“Вибір Країни” – премія, якою нагороджуються найкращі компанії України. Нагороду “Вибір Країни” отримує лише одна компанія в одному виді діяльності та сегменті ринку, один раз на рік. Вибір переможців здійснюється експертною комісією за авторською методикою URSA-50. Основою для рейтингування є фінансові показники діяльності підприємств, що діють на території України, зіставлені із реальною ринковою позицією компанії за звітний період. Оцінка враховує показники прибутковості, зростання прибутку, фінансової стійкості та місце компанії на ринку. Ціль премії – сприяти подальшому розвитку компаній-переможців.

23.12.2021
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит студентам Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Автоматичний онлайн кредит на карту Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць