0Нагородження переможців акції "Таємний Санта" від MisterCash
Нагородження переможців акції “Таємний Санта” від MisterCash

Нагородження переможців акції “Таємний Санта” від MisterCash

Сьогодні фінансовий герой MisterCash радий поділитися приємними новинами! Усім переможцям акції “Таємний Санта” вже відправлені їх призи – новенькі Xiaomi Redmi 9. А головний приз Apple iPhone 12 особисто забрав головний щасливчик Максим Боєв.

Таємним Сантою для Максима стала його подруга Інна, яка вже більше року користується послугами MisterCash. Інна поділилася, що це приємний збіг, оскільки “переможну” позику вона оформила у свій день народження. MisterCash радий бути частиною ваших сюрпризів і завжди готовий фінансово допомогти.

Хочете першими дізнаватися про наші нові акції? Давайте дружити в Instagram та Facebook!

25.01.2021
Назад

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика Гроші в борг Кредит від компанії MisterCash Швидкий кредит Кредит без процентів Кредитні гроші з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки в Україні Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Студентський кредит від Містер Кеш Кредит з 21 року Миттєвий кредит У вас немає офіційного місця роботи, і вам потрібен кредит? З Містер Кеш все можливо! Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць Мікропозика Кредит готівкою (на карту) Кредит без відмови Позику онлайн на карту Швидкий займ Гроші в борг Мікрокредит Швидкий кредит Кредит без відсотків Кредитні кошти з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки Кредит по паспорту Кредит без поручителів Споживчий кредит Кредит студентам Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць