MisterCash став переможцем Національної премії «Вибір Країни» в сегменті мікрокредитування

MisterCash став переможцем Національної премії «Вибір Країни» в сегменті мікрокредитування

Раді поділитися чудовою новиною! Компанія MisterCash здобула перемогу в премії “Вибір Країни” як краща компанія у сфері онлайн кредитування.

Нагорода вручається лише одній компанії в кожній сфері діяльності і підтверджує її високі досягнення за минулий рік.

Тому команда MisterCash пишається, що завдяки якісному сервісу нам вдалося долучитися до рейтингу кращих вітчизняних компаній на ринку онлайн кредитування.

Ефективний менеджмент та високий рівень професіоналізму співробітників MisterCash забезпечує досягнення відповідного результату. Ми ставимо перед собою амбітні цілі – бути найкращими у всьому, щодня докладаючи максимум зусиль. Це стосується кожного продукту та кожного процесу. Отримання нагороди «Вибір Країни» підтверджує, що MisterCash пропонує ефективні фінансові рішення, які роблять нашу компанію надійним партнером у досягненні поставлених цілей”, – зазначила директор компанії Наталія Клєвакіна.

Чому компанія MisterCash здобула перемогу?

MisterCash – це фінансова компанія, що надає послуги з онлайн-кредитування та суміжного fintech-сервісу в Україні. Ми порівняно новий, але досить перспективний сервіс, який надає фінансові послуги за короткий час та на вигідних умовах. Пріоритетом MisterCash є задоволеність і лояльність клієнтів, тому ми регулярно пропонуємо своїм клієнтам нові продукти та послуги, які допомагають ефективно керувати коштами. Девіз MisterCash – миттєво надавати якісні фінансові послуги усім, хто їх потребує.

Переваги MisterCash:

  • Безпека даних клієнтів
  • Час отримання позики – 15 хвилин 
  • Високий показник схвалення заявок – приблизно 90%
  • Перша позика для нових клієнтів під 0.01%
  • Знижки для постійних користувачів до 99%

Дякуємо компанії “Вибір Країни” за визнання! Це мотивує нас не зупинятись на досягнутому та продовжувати створювати найкомфортніший сервіс кредитування.

Довідка:

“Вибір Країни” премія, якою нагороджуються кращі компанії України. Відзнаку “Вибір Країни” отримує лише одна компанія в одному виді діяльності та сегменті ринку, один раз на рік. Вибір переможців здійснюється експертною комісією за авторською методикою URSA-50. Основою для рейтингування є фінансові показники діяльності підприємств, що діють на території України, співставлені із реальною ринковою позицією компанії за звітний період. Оцінка враховує показники прибутковості, зростання прибутку, фінансову стійкість і місце компанії на ринку. Ціль премії сприяти подальшому розвитку компаній переможців.

15.07.2021
Назад