MisterCash став переможцем Національної премії «Вибір Країни» в сегменті мікрокредитування

MisterCash став переможцем Національної премії «Вибір Країни» в сегменті мікрокредитування

Раді поділитися чудовою новиною! Компанія MisterCash здобула перемогу в премії “Вибір Країни” як краща компанія у сфері онлайн кредитування.

Нагорода вручається лише одній компанії в кожній сфері діяльності і підтверджує її високі досягнення за минулий рік.

Тому команда MisterCash пишається, що завдяки якісному сервісу нам вдалося долучитися до рейтингу кращих вітчизняних компаній на ринку онлайн кредитування.

Ефективний менеджмент та високий рівень професіоналізму співробітників MisterCash забезпечує досягнення відповідного результату. Ми ставимо перед собою амбітні цілі – бути найкращими у всьому, щодня докладаючи максимум зусиль. Це стосується кожного продукту та кожного процесу. Отримання нагороди «Вибір Країни» підтверджує, що MisterCash пропонує ефективні фінансові рішення, які роблять нашу компанію надійним партнером у досягненні поставлених цілей”, – зазначила директор компанії Наталія Клєвакіна.

Чому компанія MisterCash здобула перемогу?

MisterCash – це фінансова компанія, що надає послуги з онлайн-кредитування та суміжного fintech-сервісу в Україні. Ми порівняно новий, але досить перспективний сервіс, який надає фінансові послуги за короткий час та на вигідних умовах. Пріоритетом MisterCash є задоволеність і лояльність клієнтів, тому ми регулярно пропонуємо своїм клієнтам нові продукти та послуги, які допомагають ефективно керувати коштами. Девіз MisterCash – миттєво надавати якісні фінансові послуги усім, хто їх потребує.

Переваги MisterCash:

  • Безпека даних клієнтів
  • Час отримання позики – 15 хвилин 
  • Високий показник схвалення заявок – приблизно 90%
  • Перша позика для нових клієнтів під 0.01%
  • Знижки для постійних користувачів до 99%

Дякуємо компанії “Вибір Країни” за визнання! Це мотивує нас не зупинятись на досягнутому та продовжувати створювати найкомфортніший сервіс кредитування.

Довідка:

“Вибір Країни” премія, якою нагороджуються кращі компанії України. Відзнаку “Вибір Країни” отримує лише одна компанія в одному виді діяльності та сегменті ринку, один раз на рік. Вибір переможців здійснюється експертною комісією за авторською методикою URSA-50. Основою для рейтингування є фінансові показники діяльності підприємств, що діють на території України, співставлені із реальною ринковою позицією компанії за звітний період. Оцінка враховує показники прибутковості, зростання прибутку, фінансову стійкість і місце компанії на ринку. Ціль премії сприяти подальшому розвитку компаній переможців.

15.07.2021
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць