MisterCash продовжує працювати! 

MisterCash продовжує працювати! 

Для збереження економіки України влада закликає бізнес працювати. “Настільки, наскільки це можливо в наявних складних умовах. На вулицях міст має зʼявитися життя”, – йдеться у недавньому зверненні президента України. І команда MisterCash повністю підтримує таке рішення, адже вважає, що стабільна економічна система країни – це запорука добробуту цивільних громадян і постійна підтримка наших військових сил. Тому вже починаючи з квітня, компанія MisterCash буде поступово відновлювати свою роботу!  

З огляду на це, маємо кілька важливих новин для наших клієнтів: 

  1. З 07.04.2022 року відновлюються нарахування по кредитним договорам у розмірах, що зафіксовані на 24.02.2022. 
  2. При цьому кредитні договори НЕ вважатимуться простроченими.
  3. А строк дії договорів буде продовжений до закінчення воєнного стану та +1 місяць після. 

Шановні клієнти, ми розраховуємо на ваше розуміння, адже робота малого та середнього бізнесу неабияк важлива для підтримки економіки нашої країни та наших Збройних сил. 

До речі, MisterCash не припиняє безпосередньо підтримувати ЗСУ та перераховує частину коштів від суми внесених платежів по кредитах на потреби української армії. Тобто кожен ваш платіж зараз – це не лише погашення боргу, але й внесок в обороноздатність нашої країни. Віримо, що згуртованість та спільні зусилля обов’язково приведуть українців до перемоги! 

Якщо ви бажаєте самостійно переказати гроші для допомоги, скористайтеся реквізитами на сторінці Національного банку:

Все буде Україна! 

01.04.2022
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту Ukrpozyka Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash UltraCash Ваша Готивочка KFUA Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Dinero SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць