MisterCash продовжує працювати! 

MisterCash продовжує працювати! 

Для збереження економіки України влада закликає бізнес працювати. “Настільки, наскільки це можливо в наявних складних умовах. На вулицях міст має зʼявитися життя”, – йдеться у недавньому зверненні президента України. І команда MisterCash повністю підтримує таке рішення, адже вважає, що стабільна економічна система країни – це запорука добробуту цивільних громадян і постійна підтримка наших військових сил. Тому вже починаючи з квітня, компанія MisterCash буде поступово відновлювати свою роботу!  

З огляду на це, маємо кілька важливих новин для наших клієнтів: 

  1. З 07.04.2022 року відновлюються нарахування по кредитним договорам у розмірах, що зафіксовані на 24.02.2022. 
  2. При цьому кредитні договори НЕ вважатимуться простроченими.
  3. А строк дії договорів буде продовжений до закінчення воєнного стану та +1 місяць після. 

Шановні клієнти, ми розраховуємо на ваше розуміння, адже робота малого та середнього бізнесу неабияк важлива для підтримки економіки нашої країни та наших Збройних сил. 

До речі, MisterCash не припиняє безпосередньо підтримувати ЗСУ та перераховує частину коштів від суми внесених платежів по кредитах на потреби української армії. Тобто кожен ваш платіж зараз – це не лише погашення боргу, але й внесок в обороноздатність нашої країни. Віримо, що згуртованість та спільні зусилля обов’язково приведуть українців до перемоги! 

Якщо ви бажаєте самостійно переказати гроші для допомоги, скористайтеся реквізитами на сторінці Національного банку:

Все буде Україна! 

01.04.2022
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць