MisterCash продовжує працювати! 

MisterCash продовжує працювати! 

Для збереження економіки України влада закликає бізнес працювати. “Настільки, наскільки це можливо в наявних складних умовах. На вулицях міст має зʼявитися життя”, – йдеться у недавньому зверненні президента України. І команда MisterCash повністю підтримує таке рішення, адже вважає, що стабільна економічна система країни – це запорука добробуту цивільних громадян і постійна підтримка наших військових сил. Тому вже починаючи з квітня, компанія MisterCash буде поступово відновлювати свою роботу!  

З огляду на це, маємо кілька важливих новин для наших клієнтів: 

  1. З 07.04.2022 року відновлюються нарахування по кредитним договорам у розмірах, що зафіксовані на 24.02.2022. 
  2. При цьому кредитні договори НЕ вважатимуться простроченими.
  3. А строк дії договорів буде продовжений до закінчення воєнного стану та +1 місяць після. 

Шановні клієнти, ми розраховуємо на ваше розуміння, адже робота малого та середнього бізнесу неабияк важлива для підтримки економіки нашої країни та наших Збройних сил. 

До речі, MisterCash не припиняє безпосередньо підтримувати ЗСУ та перераховує частину коштів від суми внесених платежів по кредитах на потреби української армії. Тобто кожен ваш платіж зараз – це не лише погашення боргу, але й внесок в обороноздатність нашої країни. Віримо, що згуртованість та спільні зусилля обов’язково приведуть українців до перемоги! 

Якщо ви бажаєте самостійно переказати гроші для допомоги, скористайтеся реквізитами на сторінці Національного банку:

Все буде Україна! 

01.04.2022
Назад