MisterCash продовжує допомагати! Перераховуємо частину внесених коштів по кредитах на потреби Збройних сил України!

MisterCash продовжує допомагати! Перераховуємо частину внесених коштів по кредитах на потреби Збройних сил України!

MisterCash знову на зв’язку! Раніше ми писали про гуманітарну та медичну допомогу, яку компанія встигла надати українцям від початку війни. Проте команда MisterCash вирішила не зупинятися на цьому і зробити нашу допомогу більш регулярною, а головне – спільною. Тому вже сьогодні презентуємо вам, дорогі клієнти, нашу благодійну ініціативу, завдяки якій кожен з вас зможе зробити свій внесок у перемогу України!

Відтепер компанія MisterCash передаватиме частину коштів від суми внесених платежів по кредитах на потреби Збройних сил України! Тобто кожен ваш платіж зараз – це не лише погашення боргу, але й значний внесок в обороноздатність нашої армії! 

Інформація про суми переказів щомісяця буде оновлюватися на нашому сайті. Таким чином всі клієнти MisterCash зможуть дізнатися, скільки коштів ми з вами вже перерахували на допомогу нашим захисникам. 

Якщо ви бажаєте самостійно переказати гроші для допомоги, скористайтесь реквізитами на сторінці Національного банку України:

Продовжуємо підтримувати Збройні сили України разом! Перемога за нами!

22.03.2022
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту Ukrpozyka Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash UltraCash Ваша Готивочка KFUA Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Dinero SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць