MisterCash продовжує допомагати! Перераховуємо частину внесених коштів по кредитах на потреби Збройних сил України!

MisterCash продовжує допомагати! Перераховуємо частину внесених коштів по кредитах на потреби Збройних сил України!

MisterCash знову на зв’язку! Раніше ми писали про гуманітарну та медичну допомогу, яку компанія встигла надати українцям від початку війни. Проте команда MisterCash вирішила не зупинятися на цьому і зробити нашу допомогу більш регулярною, а головне – спільною. Тому вже сьогодні презентуємо вам, дорогі клієнти, нашу благодійну ініціативу, завдяки якій кожен з вас зможе зробити свій внесок у перемогу України!

Відтепер компанія MisterCash передаватиме частину коштів від суми внесених платежів по кредитах на потреби Збройних сил України! Тобто кожен ваш платіж зараз – це не лише погашення боргу, але й значний внесок в обороноздатність нашої армії! 

Інформація про суми переказів щомісяця буде оновлюватися на нашому сайті. Таким чином всі клієнти MisterCash зможуть дізнатися, скільки коштів ми з вами вже перерахували на допомогу нашим захисникам. 

Якщо ви бажаєте самостійно переказати гроші для допомоги, скористайтесь реквізитами на сторінці Національного банку України:

Продовжуємо підтримувати Збройні сили України разом! Перемога за нами!

22.03.2022
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць