MisterCash потрапив у трійку лідерів у номінації “Кращий продукт МФО” від FinAwards 2022!

MisterCash потрапив у трійку лідерів у номінації “Кращий продукт МФО” від FinAwards 2022!

На нещодавній церемонії нагородження FinAwards 2022 MisterCash відзначили першим місцем за “Кращу рекламну кампанію”, але на цьому наші досягнення не завершуються. Також ми отримали бронзу за “Кращий продукт у сфері МФО”! Це почесна відзнака, яка свідчіть про швидкість, якість та надійність фінансових послуг, які ми пропонуємо. Тому ми дякуємо експертам, які голосували за нас та, звичайно, клієнтам, які довіряють і вже вкотре обирають компанію MisterCash своїм фінансовим партнером.    

“У цей нелегкий час наша країна та армія потребує підтримки. Завдання бізнесу тримати економічний фронт та допомагати ЗСУ. Бути поряд зі своїми клієнтами та надавати їм найкращий сервіc кредитування. Церемонія нагородження  FinAwards 2022 була саме про це, про стійкість, сміливість та надійність бізнесу. Дякуємо організаторам за це свято та високі нагороди, за те, що підтримуєте та мотивує бізнес”, – прокоментувала перемогу директор з маркетингу MisterCash Анна Мойсєєва. 

Довідка: FinAwards – це щорічна премія, яка визначає найкращі фінансові компанії та продукти. Засновники премії – сайти «Мінфін» і finance.ua, організатор – компанія BankOnline. Для участі в конкурсі компанії обирають відповідні номінації та заповнюють відповідну заявку-анкету. Кожна заявка проходить стадію модерації (перевірку на відповідність критеріям номінації та коректність заповнення даних). Переможці визначаються шляхом голосування незалежного авторитетного журі, експертної групи редакції сайтів Finance.ua та Мінфін і відкритого голосування читачів. 

02.09.2022
Назад