MisterCash потрапив у трійку лідерів у номінації “Кращий продукт МФО” від FinAwards 2022!

MisterCash потрапив у трійку лідерів у номінації “Кращий продукт МФО” від FinAwards 2022!

На нещодавній церемонії нагородження FinAwards 2022 MisterCash відзначили першим місцем за “Кращу рекламну кампанію”, але на цьому наші досягнення не завершуються. Також ми отримали бронзу за “Кращий продукт у сфері МФО”! Це почесна відзнака, яка свідчіть про швидкість, якість та надійність фінансових послуг, які ми пропонуємо. Тому ми дякуємо експертам, які голосували за нас та, звичайно, клієнтам, які довіряють і вже вкотре обирають компанію MisterCash своїм фінансовим партнером.    

“У цей нелегкий час наша країна та армія потребує підтримки. Завдання бізнесу тримати економічний фронт та допомагати ЗСУ. Бути поряд зі своїми клієнтами та надавати їм найкращий сервіc кредитування. Церемонія нагородження  FinAwards 2022 була саме про це, про стійкість, сміливість та надійність бізнесу. Дякуємо організаторам за це свято та високі нагороди, за те, що підтримуєте та мотивує бізнес”, – прокоментувала перемогу директор з маркетингу MisterCash Анна Мойсєєва. 

Довідка: FinAwards – це щорічна премія, яка визначає найкращі фінансові компанії та продукти. Засновники премії – сайти «Мінфін» і finance.ua, організатор – компанія BankOnline. Для участі в конкурсі компанії обирають відповідні номінації та заповнюють відповідну заявку-анкету. Кожна заявка проходить стадію модерації (перевірку на відповідність критеріям номінації та коректність заповнення даних). Переможці визначаються шляхом голосування незалежного авторитетного журі, експертної групи редакції сайтів Finance.ua та Мінфін і відкритого голосування читачів. 

02.09.2022
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць