MisterCash підтримує вас! 

MisterCash підтримує вас! 

Друзі, ми розділяємо ваші переживання і розуміємо, що найголовніше зараз – це підтримка.

У зв’язку з цим маємо для вас кілька важливих новин: 

  1. Ми припиняємо нарахування відсотків за активними кредитними договорами до припинення військового стану в Україні. 
  2. Штрафні санкції за невиконання або несвоєчасне виконання умов кредитного договору у період військового стану також не нараховуватимуться. 
  3. Клієнтам, які мають заборгованість, буде зафіксована сума до сплати станом на 23.02.2022. Актуальна інформація щодо суми погашення знаходиться у вашому Особистому кабінеті. Якщо ви помітили, що відсотки все ще нараховуються, просимо не хвилюватися – наші спеціалісти вже працюють над впровадженням нових технічних рішень. 
  4. Як і повідомляли раніше, у зв’язку з військовим станом видання нових кредитів тимчасово зупинене. Сподіваємося на швидке відновлення роботи. 

💙Зберігайте спокій та тримайтеся разом! Ми з вами!💛

25.02.2022
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць