MisterCash отримав нагороду “Компанія року”

MisterCash отримав нагороду “Компанія року”

Ділимося радісною новиною! Компанія «ЕКВІФІН УКРАЇНА», відома клієнтам під торговою маркою MisterCash, отримала почесне звання “Компанія року”. Цією нагородою Всеукраїнський галузево-аналітичний центр щорічно відзначає найбільш надійні та перспективні підприємства України. Мета центру – створити реєстр прозорих та інвестиційно привабливих компаній у різних галузях економіки. Тому команда MisterCash пишається, що завдяки якісній роботі нам вдалося долучилися до лав найкращих.

Чому MisterCash отримав винагороду?

Нашим клієнтам давно відомо, що MisterCash – це фінансовий герой у сфері онлайн кредитування. Швидкі позики до 15000 гривень може отримати будь-який повнолітній громадянин України, а для оформлення заявки знадобиться лише паспорт, ІПН, банківська картка та доступ в інтернет. Строк кредитування у сервісі – до 30 днів. Звертаючись до MisterCash, кожен клієнт може бути впевнений, що отримає найвигідніші умови кредитування та відмінний сервіс.

Філософія MisterCash – допомагати своїм користувачам розв’язувати фінансові питання, коли це необхідно, оскільки сервіс працює цілодобово, як і наша служба підтримки. 

mistercash

Окрім того, MisterCash уважний до безпеки даних, тому використовує багатоступеневі методи перевірки та співпрацює з системами BankID та Дія. Відгуки про компанію говорять самі за себе, більше половини клієнтів стверджують, що це найлояльніший сервіс, з яким вони співпрацювали.

Переваги MisterCash:

  • Перша позика під 0,01% на день для нових користувачів.
  • Регулярні акції та знижки для постійних клієнтів.
  • Заявки на позики приймаються цілодобово, навіть у святкові дні. 
  • Гарантована знижка на повторну позику за реєстрацію через BankID.
  • Високі стандарти безпеки персональних даних. 

Дякуємо Всеукраїнському галузево-аналітичному центру за визнання! Номінація “Компанія року” мотивує нас стати ще кращими та продовжувати створювати найкомфортніший сервіс кредитування в Україні.

06.04.2021
Назад