MisterCash надав допомогу Бородянській лікарні 

MisterCash надав допомогу Бородянській лікарні 

Компанія MisterCash продовжує підтримувати українську громадськість! Тому цього тижня ми, разом з іншими компаніями холдингу Equfin, виділили кошти на покупку нового апарата рентгенодіагностики для Бородянської центральної районної лікарні, що у Київській області. 

Це дозволить бородянським лікарям проводили обстеження на новому сучасному обладнанні, а значить, надавати якісне та оперативне лікування. Завдяки цьому наші військові та прості громадяни зможуть отримати кваліфіковану допомогу на місці, не витрачаючи дорогоцінний час на дорогу до столиці. 

Зараз ми закликаємо всіх громадян та весь соціально-відповідальний бізнес – допомагати одне одному, підтримувати волонтерський рух та головне – вірити у наші Збройні сили України! 

Разом ми непереможні! Слава Україні! 

04.03.2022
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць