Компанія MisterCash стала партнером державного сервісу Дія

Компанія MisterCash стала партнером державного сервісу Дія

Фінансовий герой MisterCash завжди дбає про безпеку та зручність своїх користувачів, тому сьогодні розповість про нову можливість реєстрації у нашому сервісі за допомогою застосунку Дія. 

Що таке Дія?

Все просто, Дія – це сервіс державних послуг, де кожен може отримати державні послуги в онлайн режимі. Для цього потрібен лише ґаджет з доступом в інтернет. 

Також Дія містить інформацію користувачів у вигляді цифрових документів. Завдяки такій опції, кожен зареєстрований завжди має доступ до електронних версій своїх документів, які вважаються аналогами фізичних. Це часто стає в нагоді під час звернення до фінансових компаній.

Як працює реєстрація за допомогою Дії?

Щоб заповнити заявку на сайті mistercash.ua, потрібно пройти авторизацію за допомогою BankID або самостійно ввести особисті дані у поля анкети. Сервіс Дія полегшує та автоматизує процес введення інформації. Працює все надзвичайно легко: ви обираєте реєстрацію за допомогою Дії і в поля заявки на кредит за вашої згоди підтягуються дані з ваших документів.

5 кроків реєстрації:

  1. Під час оформлення заявки необхідно вибрати поле “Особисті дані” – “Зареєструватися за допомогою Дії”.
  2. На екрані відкриється мобільний застосунок Дія (якщо він встановлений).
  3. Звідти ви потрапите на сторінку “Запит на копії цифрових документів”, де зможете підтвердити передачу копій цифрових документів, які запитує сайт mistercash.ua.
  4. Щоб підтвердити, що ви надаєте дозвіл на відправлення інформації, необхідно натиснути кнопку “Надіслати за допомогою Дії”.  
  5. Після цього ви автоматично повернетеся на етап заповнення анкети на mistercash.ua. Дані вашої анкети вже будуть заповнені (ПІБ, ідентифікаційний номер, дата народження).

Плюси, які надає реєстрація за допомогою Дії?

  • Час на ручне заповнення заявки зменшується щонайменше у 2 рази, адже вся інформація автоматично підтягується із застосунку на сайт. 
  • Інформація з вашої згоди копіюється з офіційних документів, це мінімізує кількість помилок у персональних даних.

Фінансовий герой MisterCash дбає про ваш фінансовий комфорт та пропонує найкращі умови кредитування! 

24.12.2020
Назад
Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Швидкий кредит Кредит онлайн без відсотків - позика під повний 0 Кредит з 18 років без довідок і поручителів Кредит експрес Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Кредит через інтернет Автоматичний онлайн кредит на карту Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Мікрокредит Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит без перевірки кредитної історії Кредит без ІПН на карту Споживчий кредит Кредит пенсіонерам від Dinero Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Швидкий займ на карту Кредит студентам Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово Кредит через інтернет Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць