0Компанія MisterCash стала партнером державного сервісу Дія
Компанія MisterCash стала партнером державного сервісу Дія

Компанія MisterCash стала партнером державного сервісу Дія

Фінансовий герой MisterCash завжди дбає про безпеку та зручність своїх користувачів, тому сьогодні розповість про нову можливість реєстрації у нашому сервісі за допомогою застосунку Дія. 

Що таке Дія?

Все просто, Дія – це сервіс державних послуг, де кожен може отримати державні послуги в онлайн режимі. Для цього потрібен лише ґаджет з доступом в інтернет. 

Також Дія містить інформацію користувачів у вигляді цифрових документів. Завдяки такій опції, кожен зареєстрований завжди має доступ до електронних версій своїх документів, які вважаються аналогами фізичних. Це часто стає в нагоді під час звернення до фінансових компаній.

Як працює реєстрація за допомогою Дії?

Щоб заповнити заявку на сайті mistercash.ua, потрібно пройти авторизацію за допомогою BankID або самостійно ввести особисті дані у поля анкети. Сервіс Дія полегшує та автоматизує процес введення інформації. Працює все надзвичайно легко: ви обираєте реєстрацію за допомогою Дії і в поля заявки на кредит за вашої згоди підтягуються дані з ваших документів.

5 кроків реєстрації:

  1. Під час оформлення заявки необхідно вибрати поле “Особисті дані” – “Зареєструватися за допомогою Дії”.
  2. На екрані відкриється мобільний застосунок Дія (якщо він встановлений).
  3. Звідти ви потрапите на сторінку “Запит на копії цифрових документів”, де зможете підтвердити передачу копій цифрових документів, які запитує сайт mistercash.ua.
  4. Щоб підтвердити, що ви надаєте дозвіл на відправлення інформації, необхідно натиснути кнопку “Надіслати за допомогою Дії”.  
  5. Після цього ви автоматично повернетеся на етап заповнення анкети на mistercash.ua. Дані вашої анкети вже будуть заповнені (ПІБ, ідентифікаційний номер, дата народження).

Плюси, які надає реєстрація за допомогою Дії?

  • Час на ручне заповнення заявки зменшується щонайменше у 2 рази, адже вся інформація автоматично підтягується із застосунку на сайт. 
  • Інформація з вашої згоди копіюється з офіційних документів, це мінімізує кількість помилок у персональних даних.

Фінансовий герой MisterCash дбає про ваш фінансовий комфорт та пропонує найкращі умови кредитування! 

24.12.2020
Назад

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика Гроші в борг Кредит від компанії MisterCash Швидкий кредит Кредит без процентів Кредитні гроші з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки в Україні Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Студентський кредит від Містер Кеш Кредит з 21 року Миттєвий кредит У вас немає офіційного місця роботи, і вам потрібен кредит? З Містер Кеш все можливо! Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць Мікропозика Кредит готівкою (на карту) Кредит без відмови Позику онлайн на карту Швидкий займ Гроші в борг Мікрокредит Швидкий кредит Кредит без відсотків Кредитні кошти з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки Кредит по паспорту Кредит без поручителів Споживчий кредит Кредит студентам Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць