Компанія MisterCash стала партнером державного сервісу Дія

Компанія MisterCash стала партнером державного сервісу Дія

Фінансовий герой MisterCash завжди дбає про безпеку та зручність своїх користувачів, тому сьогодні розповість про нову можливість реєстрації у нашому сервісі за допомогою застосунку Дія. 

Що таке Дія?

Все просто, Дія – це сервіс державних послуг, де кожен може отримати державні послуги в онлайн режимі. Для цього потрібен лише ґаджет з доступом в інтернет. 

Також Дія містить інформацію користувачів у вигляді цифрових документів. Завдяки такій опції, кожен зареєстрований завжди має доступ до електронних версій своїх документів, які вважаються аналогами фізичних. Це часто стає в нагоді під час звернення до фінансових компаній.

Як працює реєстрація за допомогою Дії?

Щоб заповнити заявку на сайті mistercash.ua, потрібно пройти авторизацію за допомогою BankID або самостійно ввести особисті дані у поля анкети. Сервіс Дія полегшує та автоматизує процес введення інформації. Працює все надзвичайно легко: ви обираєте реєстрацію за допомогою Дії і в поля заявки на кредит за вашої згоди підтягуються дані з ваших документів.

5 кроків реєстрації:

  1. Під час оформлення заявки необхідно вибрати поле “Особисті дані” – “Зареєструватися за допомогою Дії”.
  2. На екрані відкриється мобільний застосунок Дія (якщо він встановлений).
  3. Звідти ви потрапите на сторінку “Запит на копії цифрових документів”, де зможете підтвердити передачу копій цифрових документів, які запитує сайт mistercash.ua.
  4. Щоб підтвердити, що ви надаєте дозвіл на відправлення інформації, необхідно натиснути кнопку “Надіслати за допомогою Дії”.  
  5. Після цього ви автоматично повернетеся на етап заповнення анкети на mistercash.ua. Дані вашої анкети вже будуть заповнені (ПІБ, ідентифікаційний номер, дата народження).

Плюси, які надає реєстрація за допомогою Дії?

  • Час на ручне заповнення заявки зменшується щонайменше у 2 рази, адже вся інформація автоматично підтягується із застосунку на сайт. 
  • Інформація з вашої згоди копіюється з офіційних документів, це мінімізує кількість помилок у персональних даних.

Фінансовий герой MisterCash дбає про ваш фінансовий комфорт та пропонує найкращі умови кредитування! 

24.12.2020
Назад