Компанія MisterCash отримала нагороду “Краща рекламна кампанія 2022 року” в категорії МФО!

Компанія MisterCash отримала нагороду “Краща рекламна кампанія 2022 року” в категорії МФО!

26 серпня відбулася п’ята церемонія FinAwards 2022, на якій компанія MisterCash здобула золото в номінації “Краща рекламна кампанія року”!

Під час нагородження наш директор з маркетингу Анна Мойсєєва поділилася своїми спогадами про зйомки та подякувала команді MisterCash за перемогу: “Напевно, це було найскладніше завдання з усіх, які ми вирішували. У нас трапився форс-мажор, тому ми в авральному режимі шукали нову продакшн команду, а також артистів, тварин, хореографа, реквізит, костюми та ще багато важливих дрібниць, які впливають на результат. І попри всі складнощі – ми чудово впоралися і навіть не перенесли старт рекламної кампанії. Після цього кейсу стало зрозуміло, що для команди MisterCash немає нічого неможливого!”

Вся наша команда дякує організаторам та журі конкурсу за таку високу відзнаку нашої роботи та підтримку бізнесу у складні часи. Також ми дякуємо кожному клієнту, який віддав за нас свій голос! Ваша підтримка надихає на створення нових крутих проєктів та фінансових продуктів!

А зараз з великим задоволенням та гордістю поділимося з вами короткими роликами про те, як створювалася Краща рекламна кампанія 2022 року!

СМО MisterCash Анна Мойсєєва про зйомки рекламних роликів

“MisterCash – гроші всім дає без меж”!

Backstage зі зйомок рекламних роликів MisterCash

Довідка: FinAwards – це щорічна премія, яка визначає найкращі фінансові компанії та продукти. Засновники премії – сайти «Мінфін» і finance.ua, організатор – компанія BankOnline. Для участі в конкурсі компанії обирають відповідні номінації та заповнюють відповідну заявку-анкету. Кожна заявка проходить стадію модерації (перевірку на відповідність критеріям номінації та коректність заповнення даних). Переможці визначаються шляхом голосування незалежного авторитетного журі, експертної групи редакції сайтів Finance.ua та Мінфін і відкритого голосування читачів. 

31.08.2022
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць