Компанія MisterCash отримала нагороду “Краща рекламна кампанія 2022 року” в категорії МФО!

Компанія MisterCash отримала нагороду “Краща рекламна кампанія 2022 року” в категорії МФО!

26 серпня відбулася п’ята церемонія FinAwards 2022, на якій компанія MisterCash здобула золото в номінації “Краща рекламна кампанія року”!

Під час нагородження наш директор з маркетингу Анна Мойсєєва поділилася своїми спогадами про зйомки та подякувала команді MisterCash за перемогу: “Напевно, це було найскладніше завдання з усіх, які ми вирішували. У нас трапився форс-мажор, тому ми в авральному режимі шукали нову продакшн команду, а також артистів, тварин, хореографа, реквізит, костюми та ще багато важливих дрібниць, які впливають на результат. І попри всі складнощі – ми чудово впоралися і навіть не перенесли старт рекламної кампанії. Після цього кейсу стало зрозуміло, що для команди MisterCash немає нічого неможливого!”

Вся наша команда дякує організаторам та журі конкурсу за таку високу відзнаку нашої роботи та підтримку бізнесу у складні часи. Також ми дякуємо кожному клієнту, який віддав за нас свій голос! Ваша підтримка надихає на створення нових крутих проєктів та фінансових продуктів!

А зараз з великим задоволенням та гордістю поділимося з вами короткими роликами про те, як створювалася Краща рекламна кампанія 2022 року!

СМО MisterCash Анна Мойсєєва про зйомки рекламних роликів

“MisterCash – гроші всім дає без меж”!

Backstage зі зйомок рекламних роликів MisterCash

Довідка: FinAwards – це щорічна премія, яка визначає найкращі фінансові компанії та продукти. Засновники премії – сайти «Мінфін» і finance.ua, організатор – компанія BankOnline. Для участі в конкурсі компанії обирають відповідні номінації та заповнюють відповідну заявку-анкету. Кожна заявка проходить стадію модерації (перевірку на відповідність критеріям номінації та коректність заповнення даних). Переможці визначаються шляхом голосування незалежного авторитетного журі, експертної групи редакції сайтів Finance.ua та Мінфін і відкритого голосування читачів. 

31.08.2022
Назад