Фінансовий герой MisterCash покращує фінансову грамотність в рамках інформаційної кампанії #ЗнайСвоїПрава

Фінансовий герой MisterCash покращує фінансову грамотність в рамках інформаційної кампанії #ЗнайСвоїПрава

Фінансовий герой MisterCash дбає про фінансову грамотність своїх клієнтів та охоче підтримує Всеукраїнську інформаційну кампанію із захисту прав споживачів фінансових послуг #ЗнайСвоїПрава

До вашої уваги четвертий відео-ролик “Що треба знати про реструктуризацію боргу за кредитним договором”, в якому ви знайдете відповіді на найпоширеніші питання:

  • Що робити, якщо не вчасно сплатили кредит або наближається термін сплати, але немає можливості погасити кредит та відсотки по ньому.
  • Чому не варто уникати контактів з кредитором, а навпаки слід звернутися до нього у разі виникнення проблем з погашенням.
  • Що треба знати про реструктуризацію боргу за кредитним договором.
  • У яких випадках домовляються про реструктуризацію боргу.
  • Які дії дозволяють уникнути нарахування штрафів та не псують кредитну історію.

MisterCash на захисті фінансових інтересів кожного позичальника! Ваш фінансовий герой завжди йде назустріч, шукає компроміс індивідуально з кожним клієнтом та пропонує можливі варіанти реструктуризації боргу саме по вашому кредиту. 

 

https://youtu.be/Wh0jKeE8e6A

Фінансова освіченість клієнта для нас пріоритет!

Довідка: 

Запуск цього проєкту ініціював Національний банк у партнерстві з Уповноваженим Верховної Ради з прав людини у березні 2021 року. MisterCash охоче долучився до інфо кампанії, головна мета якої всебічно інформувати клієнтів щодо їх кредитних прав та обов’язків. 

16.07.2021
Назад