Фінансовий герой MisterCash покращує фінансову грамотність в рамках інформаційної кампанії #ЗнайСвоїПрава

Фінансовий герой MisterCash покращує фінансову грамотність в рамках інформаційної кампанії #ЗнайСвоїПрава

Фінансовий герой MisterCash дбає про фінансову грамотність своїх клієнтів та охоче підтримує Всеукраїнську інформаційну кампанію із захисту прав споживачів фінансових послуг #ЗнайСвоїПрава

До вашої уваги четвертий відео-ролик “Що треба знати про реструктуризацію боргу за кредитним договором”, в якому ви знайдете відповіді на найпоширеніші питання:

  • Що робити, якщо не вчасно сплатили кредит або наближається термін сплати, але немає можливості погасити кредит та відсотки по ньому.
  • Чому не варто уникати контактів з кредитором, а навпаки слід звернутися до нього у разі виникнення проблем з погашенням.
  • Що треба знати про реструктуризацію боргу за кредитним договором.
  • У яких випадках домовляються про реструктуризацію боргу.
  • Які дії дозволяють уникнути нарахування штрафів та не псують кредитну історію.

MisterCash на захисті фінансових інтересів кожного позичальника! Ваш фінансовий герой завжди йде назустріч, шукає компроміс індивідуально з кожним клієнтом та пропонує можливі варіанти реструктуризації боргу саме по вашому кредиту. 

 

https://youtu.be/Wh0jKeE8e6A

Фінансова освіченість клієнта для нас пріоритет!

Довідка: 

Запуск цього проєкту ініціював Національний банк у партнерстві з Уповноваженим Верховної Ради з прав людини у березні 2021 року. MisterCash охоче долучився до інфо кампанії, головна мета якої всебічно інформувати клієнтів щодо їх кредитних прав та обов’язків. 

16.07.2021
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць