Фінансовий герой MisterCash покращує фінансову грамотність в рамках інформаційної кампанії #ЗнайСвоїПрава

Фінансовий герой MisterCash покращує фінансову грамотність в рамках інформаційної кампанії #ЗнайСвоїПрава

Фінансовий герой MisterCash дбає про фінансову грамотність своїх клієнтів та охоче підтримує Всеукраїнську інформаційну кампанію із захисту прав споживачів фінансових послуг #ЗнайСвоїПрава

До вашої уваги четвертий відео-ролик “Що треба знати про реструктуризацію боргу за кредитним договором”, в якому ви знайдете відповіді на найпоширеніші питання:

  • Що робити, якщо не вчасно сплатили кредит або наближається термін сплати, але немає можливості погасити кредит та відсотки по ньому.
  • Чому не варто уникати контактів з кредитором, а навпаки слід звернутися до нього у разі виникнення проблем з погашенням.
  • Що треба знати про реструктуризацію боргу за кредитним договором.
  • У яких випадках домовляються про реструктуризацію боргу.
  • Які дії дозволяють уникнути нарахування штрафів та не псують кредитну історію.

MisterCash на захисті фінансових інтересів кожного позичальника! Ваш фінансовий герой завжди йде назустріч, шукає компроміс індивідуально з кожним клієнтом та пропонує можливі варіанти реструктуризації боргу саме по вашому кредиту. 

 

https://youtu.be/Wh0jKeE8e6A

Фінансова освіченість клієнта для нас пріоритет!

Довідка: 

Запуск цього проєкту ініціював Національний банк у партнерстві з Уповноваженим Верховної Ради з прав людини у березні 2021 року. MisterCash охоче долучився до інфо кампанії, головна мета якої всебічно інформувати клієнтів щодо їх кредитних прав та обов’язків. 

16.07.2021
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит студентам Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Автоматичний онлайн кредит на карту Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць