Фінансовий герой MisterCash підтримав проєкт #ЗнайСвоїПрава

Фінансовий герой MisterCash підтримав проєкт #ЗнайСвоїПрава

Ваш фінансовий герой MisterCash завжди дбає про безпеку та комфорт своїх клієнтів, саме тому нещодавно долучився до Всеукраїнської інформаційної кампанії із захисту прав споживачів фінансових послуг – #ЗнайСвоїПрава. Ця ініціатива націлена покращити обізнаність українців щодо їх прав та обов’язків під час користування фінансовими послугами. Також інформаційні матеріали міститимуть контакти, за якими можна звернутися та отримати вичерпну консультацію у разі виникнення спірної ситуації.

Кампанію проводить Національний банк у партнерстві з Уповноваженим Верховної Ради з прав людини, окрім того до неї долучилися понад 50 партнерів, у тому числі і компанія MisterCash. 

“Майже протягом усього життя люди взаємодіють з фінансовими установами, тому дуже важливо орієнтуватися у видах фінансових послуг, принципах нарахування відсотків, способах інвестування та іншому. Такі ініціативи як #ЗнайСвоїПрава сприяють підвищенню рівня фінансової грамотності населення України. Тому ми охоче підтримали цей проэкт і приєдналися до поширення освітніх матеріалів. Впевнена, нашим клієнтам буде корисно дізнатися ще більше про свої фінансові права”, – прокоментувала директор з маркетингу MisterCash Анна Мойсєєва

Фінансова грамотність – це прямий шлях до успіху та самодостатності! Тому MisterCash пропонує вам стати ще більш фінансово освіченими, переглянувши ролик про користування мікрокредитами. 

16.04.2021
Назад