Фінансовий герой MisterCash підтримав проєкт #ЗнайСвоїПрава

Фінансовий герой MisterCash підтримав проєкт #ЗнайСвоїПрава

Ваш фінансовий герой MisterCash завжди дбає про безпеку та комфорт своїх клієнтів, саме тому нещодавно долучився до Всеукраїнської інформаційної кампанії із захисту прав споживачів фінансових послуг – #ЗнайСвоїПрава. Ця ініціатива націлена покращити обізнаність українців щодо їх прав та обов’язків під час користування фінансовими послугами. Також інформаційні матеріали міститимуть контакти, за якими можна звернутися та отримати вичерпну консультацію у разі виникнення спірної ситуації.

Кампанію проводить Національний банк у партнерстві з Уповноваженим Верховної Ради з прав людини, окрім того до неї долучилися понад 50 партнерів, у тому числі і компанія MisterCash. 

“Майже протягом усього життя люди взаємодіють з фінансовими установами, тому дуже важливо орієнтуватися у видах фінансових послуг, принципах нарахування відсотків, способах інвестування та іншому. Такі ініціативи як #ЗнайСвоїПрава сприяють підвищенню рівня фінансової грамотності населення України. Тому ми охоче підтримали цей проэкт і приєдналися до поширення освітніх матеріалів. Впевнена, нашим клієнтам буде корисно дізнатися ще більше про свої фінансові права”, – прокоментувала директор з маркетингу MisterCash Анна Мойсєєва

Фінансова грамотність – це прямий шлях до успіху та самодостатності! Тому MisterCash пропонує вам стати ще більш фінансово освіченими, переглянувши ролик про користування мікрокредитами. 

16.04.2021
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць