Фінансовий герой MisterCash нагородив кращих операторів компанії цінними подарунками

Фінансовий герой MisterCash нагородив кращих операторів компанії цінними подарунками

Фінансовий герой MisterCash піклується про своїх співробітників і підготував для них мотиваційну програму, частиною якої став розіграш “Телефон до літа”.

Розіграш проходив з 01.03.2021 по 01.06.2021 серед операторів відділів підтримки нових та постійних клієнтів компанії MisterCash.

Настав час поділитися результатами розіграшу та повідомити імена переможців!

Отже, кращими у своїй справі стали:

  • Ботош Юрій оператор відділу підтримки нових клієнтів MisterCash
  • Толочко Аліна оператор відділу підтримки постійних клієнтів MisterCash

Переможці конкурсу продемонстрували високий рівень професіоналізму та вміння задовольняти потреби клієнтів.

В якості мотивації за відмінну роботу з клієнтами, переможці отримують по новенькому телефону Xiaomi Redmi 9А.

Нагадуємо, переможців визначали за такими критеріями:

  • якість наданої консультації та обслуговування клієнтів;
  • клієнтоорієнтованість оператора, зокрема, його вміння виявити потреби клієнта і задовольнити їх;
  • кількісний показник нових і повторних заявок на отримання позики;
  • інформованість і ввічливість оператора під час спілкування з клієнтами.

Переможцями розіграшу стали оператори, які набрали найбільшу кількість балів по кожному з показників.

Фінансовий герой MisterCash ще раз вітає переможців! Цінуємо кожного нашого співробітника і дякуємо за якісну роботу!

21.07.2021
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит студентам Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Автоматичний онлайн кредит на карту Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць