Фінансовий герой 2021 року: як компанія MisterCash стала одним із фаворитів на ринку

Фінансовий герой 2021 року: як компанія MisterCash стала одним із фаворитів на ринку

У сучасному світі завжди вигідно мати можливість залучити додаткові кошти у необхідний момент. Особливо це актуально у часи економічної турбулентності та невизначеності. Які опції мають українці – розповідаємо у матеріалі.

Молодість та амбітність

Увагу клієнтів може привернути молода, але перспективна компанія MisterCash. Йдеться про бренд онлайн кредитування, який почав працювати наприкінці 2019 року, незадовго до пандемії та законодавчих змін у фінансовій сфері. Попри це компанія зуміла швидко адаптуватися до нових реалій та витримати жорстку конкуренцію. MisterCash є частиною холдингу Equfin до якого також входять:

  • фінтех компанія CCloan
  • страхова компанія SK Opika
  • маркетплейс Vygoda

MisterCash – сучасний і простий онлайн сервіс, за допомогою якого всі жителі України мають можливість оперативно отримати кредит на свою банківську карту. Усе це можна зробити за максимально короткий проміжок часу.

“Для створення компанії MisterCash у нас було все: fintech досвід, розуміння сегменту наших клієнтів та головне – команда професіоналів своєї справи”, – наголосила очільниця компанії Наталія Клєвакіна.

MisterCash гарантує своїм клієнтам зручність та надійність, а також прозорі, прості та швидкі умови для отримання термінової позики. Важливо, що компанія не зупиняється на досягнутому та активно розвивається на українському ринку.

“У 2020 році MisterCash був перспективним, але маловідомим сервісом. Тому перед маркетингом стояло завдання – залучити нових клієнтів та вивести компанію на прибуток. І ми зробили це завдяки стратегії cross-sell продажів, посиленій роботі з брендом та запуску масштабної омніканалної рекламної кампанії”, – маркетинг-директор Анна Мойсєєва про зростання та розвиток компанії.

Все для клієнтів

У 2021 році компанія представила власного бренд-персонажа – фінансового героя MisterCash. Його мета надавати грошову допомогу своїм клієнтам швидко, як справжній супергерой.

mistercash

Чимало людей дізналося про MisterCash завдяки рекламі на телебаченні. У рамках акції “MisterCash – гроші всім дає без меж” компанія запропонувала три позики під 0,01%. Згідно з умовами цієї акції, 1, 4 та 7 позику клієнти можуть отримати під мінімальний відсоток. Це унікальна пропозиція, оскільки більшість конкурентів пропонують лише першу позику під мінімальний відсоток.

Окрім того фінансовий герой MisterCash дбає про фінансову грамотність своїх клієнтів, тому у 2021 році долучився до Всеукраїнської інформаційної кампанії із захисту прав споживачів фінансових послуг #ЗнайСвоїПрава.

Таким чином, завдяки комплексній роботі з брендом, технічним інтеграціям, запуску понад 15 акційних пропозицій для клієнтів – кількість виданих кредитів у порівнянні з 2020 роком зросла на 173%, кількість клієнтів – на 140%, а рівень знання бренду збільшився у 5 разів.

Фаворит 2021 року

Цей рік став визначним для компанії, оскільки вона вперше номінувалася як “Найкращий techfin проєкт” від Payspace Magazine Awards 2021 та увійшла до трійки лідерів. За призові місця у цій номінації боролися 27 компаній, тому нагорода MisterCash яскраво демонструє, що ця компанія справді інноваційна та створює якісні сервіси для своїх клієнтів. Якість сервісу та послуги компанії оцінювало експертне журі, редакція видання та клієнтське голосування.

MisterCash також зайняв третю сходинку у топовому рейтингу фінансових організацій Finance.ua та отримав нагороду “№ 3 за якістю обслуговування клієнтів 2021”. Головними перевагами сервісу експерти назвали: зручність, простоту та оперативність.

Попри недавню появу на ринку компанія уже зуміла завоювати популярність серед користувачів кредитних послуг. Це доводить, що MisterCash відповідає потребам ринку, а головне – запиту своїх клієнтів. І кожен користувач точно може бути впевнений, що MisterCash – саме їхній фінансовий герой.

Джерело: https://24tv.ua/finansoviy-geroy-2021-roku-yak-kompaniya-mistercash-ukrayina-novini_n1830183

29.12.2021
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит студентам Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Автоматичний онлайн кредит на карту Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць