НА ВСЕ Кредит

Коли терміново потрібні гроші, можна звернутися за допомогою в надійну кредитну організацію. Таким сервісом є «На Всі». Компанія пропонує оформити кредит на вигідних для кожного українця умовах.

Що потрібно для отримання грошей в компанії “НА ВСЕ”

Щоб отримати кошти в кредитній компанії, клієнтові повинно бути не менше 18-ти і не більше 60-ти років. Також потрібно фото оригіналу паспорта та ідентифікаційного номера, Селфі з паспортом. Крім того, необхідно мати постійний трудовий дохід.

Кредитна компанія пропонує швидко і просто оформити кредит всім бажаючим українцям. Взяти в борг можуть пенсіонери, студенти. Співробітники компанії не потребують будь-яких застав і підтверджень платоспроможності від поручителів. Процедура з оформлення кредиту максимально спрощена. Тобто, отримати грошові кошти на будь-які потреби оперативно без зайвої тяганини може кожен.

Подача онлайн заявки

Всього за п’ятнадцять хвилин можна отримати необхідні кошти. Для цього потрібно:

 1. На сайті компанії вибрати потрібну суму.
 2. Уважно заповнити заявку.
 3. Вказати свої документи і дані банківської картки.
 4. Відповісти на питання оператора.
 5. Отримати грошові кошти.
 6. Погашення кредиту в компанії «На Всі»

Погасити кредит в компанії легко і швидко може кожен клієнт. Головною умовою буде своєчасна оплата, зазначена в графіку в особистому кабінеті. По можливості можна вносити велику суму. Решта фінансові кошти використовуються в наступний раз.

Повернути організації гроші можна одним з найбільш зручних способів:

 • В особистому кабінеті на сайті компанії.
 • Через термінали поповнення.
 • За допомогою банківського переказу, вказавши реквізити компанії.

При цьому важливо розуміти, що несвоєчасне внесення грошей спричинить за собою нарахування штрафів. В даному випадку це буде 10% від суми кредиту.

Також у кожного клієнта є можливість продовжити кредит на таких умовах:

 1. Термін дії кредиту компанія продовжує в автоматичному режимі на два тижні тільки в тому випадку, якщо клієнт протягом періоду платежу оплатив більшу суму грошей, ніж сама плата за кредит, але меншу, ніж платіж.
 2. Кредит по можливості клієнт зможе погасити достроково, або продовжити погашення.
 3. Є можливість погашення кредиту частинами. Для цього буде потрібно внесення плати за використання кредитних грошей, а також будь-яку суму від тіла самого кредиту.

Якщо клієнт не повертає компанії гроші, може початися примусове стягнення фінансових коштів, або як варіант права вимоги грошових коштів передаються колекторським компанія.

Чому клієнти вибирають компанію «На Всі»?

Все частіше українці вибирають мікрофінансові організації, коли терміново потрібні гроші. Нерідко віддають перевагу «На Всі» і на це є свої причини:

 • цілодобова робота;
 • мінімум відмов для клієнтів;
 • не потрібні застави і поручителі;
 • є можливість дострокового погашення, пролонгацію кредиту;
 • різні способи повернення кредитних коштів.

Вибираючи кредитну компанію «На Всі», ви віддаєте перевагу надійності.