Надовго

Українцям кредитна компанія пропонує взяти гроші в борг на термін від тих до дев’яноста восьми днів. При тому сума може бути різною – від двох до тридцяти тисяч гривень. Важливо відзначити, що не так багато сучасних мікрофінансових компаній готові надати кредит на тривалий термін. Але і це не все плюси даної компанії. Тут одна з найбільш вигідних процентна ставка. Наприклад, якщо отримати відразу одинадцять тисяч гривень на двадцять вісім днів, за використання доведеться заплатити 28%, тобто всього 3080 гривень.

Які умови кредитування в Надовго

Щоб отримати необхідну грошову суму на свою банківську карту, важливі дотримання таких вимог:

 • вік від 18-ти до 60-ти років;
 • коду і українського паспорта;
 • мобільного телефону і карти;
 • доступ в Інтернет.

Все це допоможе отримати фінанси на карту для будь-яких цілей. При цьому не будуть потрібні поручителі, а також будь-які довідки і документи з доказами платоспроможності клієнта.

Як отримати гроші в компанії НаДовго

Взяти кредит в «надовго» дуже просто. Для цього необхідно пройти кілька кроків:

 1. На сайті компанії вказати необхідну суму і той період, на який будуть потрібні кошти.
 2. Уважно заповнити анкету.
 3. Швидко отримати рішення компанії і грошові кошти на карту.

Більшість організацій готові запропонувати своїм новим клієнтам мінімальні суми на короткі терміни. Але це не про «надовго». Тут реально відразу ж отримати кошти на максимальний період до 98 днів. Це навіть для нового клієнта може бути сума до 30 000 гривень.

Оскільки кредитна компанія працює 24/7, подати заявку можна в будь-який зручний час. При цьому немає необхідності відвідувати офіс і чекати в довгій черзі рішення по кредиту. Все це можна зробити в своє зручний час, залишаючись вдома.

Як погасити кредит

Під час процедури оформлення кредиту, програмою розраховується кількість рівних платежів для зручного повернення грошей. Це буде залежати від обраної грошової суми і того періоду, на який вона потрібна.

Оплатити позику кожен клієнт можна за допомогою своєї банківської картки. Для цього потрібно її прив’язати до свого особистого кабінету. Якщо погашати кредит без будь-яких затримок, можна поліпшити власну кредитну історію, а також отримати вигідні пропозиції від компанії в майбутньому.

У чому переваги компанії НаДовго

Вибираючи кредитну організацію, важливо звертати увагу на вигоду від такої угоди. «Надовго» має чимало плюсів в порівнянні з іншими подібними сервісами. Серед них:

 1. Вигідна для кожного процентна ставка.
 2. Можливість відразу оформити кредит на максимальні суму і термін.
 3. Швидке оформлення. Всього десять хвилин часу знадобиться, щоб оформити кредит.
 4. Робота сервісу 24 в добу сім днів на тиждень. А тому отримати гроші можна в будь-який зручний час.

Звернувшись в кредитну організацію «надовго», є можливість отримати гроші на максимально вигідних умовах на тривалий термін без зайвої суєти і очікувань.