Надовго

Українцям кредитна компанія пропонує взяти гроші в борг на термін від тих до дев’яноста восьми днів. При тому сума може бути різною – від двох до тридцяти тисяч гривень. Важливо відзначити, що не так багато сучасних мікрофінансових компаній готові надати кредит на тривалий термін. Але і це не все плюси даної компанії. Тут одна з найбільш вигідних процентна ставка. Наприклад, якщо отримати відразу одинадцять тисяч гривень на двадцять вісім днів, за використання доведеться заплатити 28%, тобто всього 3080 гривень.

Які умови кредитування в Надовго

Щоб отримати необхідну грошову суму на свою банківську карту, важливі дотримання таких вимог:

 • вік від 18-ти до 60-ти років;
 • коду і українського паспорта;
 • мобільного телефону і карти;
 • доступ в Інтернет.

Все це допоможе отримати фінанси на карту для будь-яких цілей. При цьому не будуть потрібні поручителі, а також будь-які довідки і документи з доказами платоспроможності клієнта.

Як отримати гроші в компанії НаДовго

Взяти кредит в «надовго» дуже просто. Для цього необхідно пройти кілька кроків:

 1. На сайті компанії вказати необхідну суму і той період, на який будуть потрібні кошти.
 2. Уважно заповнити анкету.
 3. Швидко отримати рішення компанії і грошові кошти на карту.

Більшість організацій готові запропонувати своїм новим клієнтам мінімальні суми на короткі терміни. Але це не про «надовго». Тут реально відразу ж отримати кошти на максимальний період до 98 днів. Це навіть для нового клієнта може бути сума до 30 000 гривень.

Оскільки кредитна компанія працює 24/7, подати заявку можна в будь-який зручний час. При цьому немає необхідності відвідувати офіс і чекати в довгій черзі рішення по кредиту. Все це можна зробити в своє зручний час, залишаючись вдома.

Як погасити кредит

Під час процедури оформлення кредиту, програмою розраховується кількість рівних платежів для зручного повернення грошей. Це буде залежати від обраної грошової суми і того періоду, на який вона потрібна.

Оплатити позику кожен клієнт можна за допомогою своєї банківської картки. Для цього потрібно її прив’язати до свого особистого кабінету. Якщо погашати кредит без будь-яких затримок, можна поліпшити власну кредитну історію, а також отримати вигідні пропозиції від компанії в майбутньому.

У чому переваги компанії НаДовго

Вибираючи кредитну організацію, важливо звертати увагу на вигоду від такої угоди. «Надовго» має чимало плюсів в порівнянні з іншими подібними сервісами. Серед них:

 1. Вигідна для кожного процентна ставка.
 2. Можливість відразу оформити кредит на максимальні суму і термін.
 3. Швидке оформлення. Всього десять хвилин часу знадобиться, щоб оформити кредит.
 4. Робота сервісу 24 в добу сім днів на тиждень. А тому отримати гроші можна в будь-який зручний час.

Звернувшись в кредитну організацію «надовго», є можливість отримати гроші на максимально вигідних умовах на тривалий термін без зайвої суєти і очікувань.

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць