Mywallet

Якщо виникла термінова потреба в невеликій сумі, найпростіше вирішити питання, звернувшись в My Wallet. Це українська МФО, що видає онлайн-позики швидко і без великого переліку вимог. Працює цілодобово – так що займ можна оформити навіть вночі, або у вихідний день.

На яких умовах можна взяти кредит в My Wallet?

Основні умови видачі кредиту в Травень Валлети:

 1. Сума позики – від 500 до 4000 грн при першому зверненні, до 7000 грн при 2 зверненні, до 10 тисяч при 3, до 13 тисяч при 4, і до 15 тисяч при 5 позику. «Стеля» за сумою збільшується, якщо кожен попередній кредит ви погашали своєчасно і без проблем.
 2. Термін повернення – від 5 до 30 діб. Як і в інших МФО, в My Wallet дозволена пролонгація: якщо ви розумієте, що вчасно ніяк не встигнути погасити кредит – його можна продовжити. Штрафні санкції при цьому накладати не будуть (на відміну від ситуації, якщо ви не попередили компанію про продовження, а просто прострочили займ).
 3. Спосіб видачі – тільки онлайн, на карту будь-якого українського банку. Головне – щоб вона була видана на ваше ім’я, і на неї були дозволені переклади.
 4. Способи погашення – з карти, в банку переказом на рахунок, або через платіжний термінал.
  Для оформлення можна скористатися сайтом My Wallet, або завантажити додаток під iOS або Android.

Хто може отримати позику в My Wallet?

Щоб стати клієнтом травня Валлети ви повинні:

 • • бути громадянином України віком від 18 років і молодше 65;
 • • мати при собі паспорт та ІПН (вони знадобляться для реєстрації аккаунта);
 • • мати карту будь-якого банку України з балансом не менш 1 грн;
  • мати мобільний телефон з номером будь-якого українського оператора.

Застава, поручитель, довідка з місця роботи – не потрібні. Ви можете не мати офіційного працевлаштування, бути на пенсії, перебувати в декретній відпустці – це не стане причиною для відмови.

Як взяти швидкий кредит в My Wallet: покрокова інструкція

Щоб швидко оформити позику в My Wallet, треба:

 1. Зайти на сайт і зареєструвати особистий кабінет. Він потрібен для оформлення кредиту онлайн, для відстеження його статусу (щоб знати суму боргу і термін його повернення), для погашення позики і для накопичення бонусів. Для реєстрації аккаунта потрібні мобільний телефон і електронну скриньку.
 2. Заповнити анкету в особистому кабінеті. Вказувати знадобиться всю основну інформацію: ПІБ, контакти, дані про місце роботи і доході. Важливий нюанс: про зарплату вас запитають, але підтвердження (довідки) не зажадають – на відміну від банку.
 3. Прикріпити до анкети фото особи з паспортом. Це робиться для безпеки клієнта – щоб шахрай не зміг отримати кредит на ваше ім’я, використавши ваші паспортні дані.
 4. Подати заявку на отримання кредиту: в онлайн-калькуляторі вибрати суму і термін погашення боргу. Нижче ви побачите «До пошаненію» (суму з відсотками, яку треба повернути), і «Дата повернення» (кінцева, до якої кредит повинен бути закритий).
 5. Тривати це для нових клієнтів може до 30 хвилин. При повторній заявці (коли ваші документи вже перевірялися) – зазвичай 5-15 хвилин.
 6. Рішення по заявці приходить в СМС і на електронну пошту. Якщо її схвалили – вам треба прив’язати карту. Для цього її дані вказуються в особистому кабінеті. Після – з рахунку спишеться сума до 1 грн (не назавжди – бо вона повернеться автоматично протягом доби). Цю суму в копійках треба вказати у відповідній СМС.

Після прив’язки залишається останній крок: підписання кредитного договору. Електронний документ приходить на пошту, підписувати його – теж через СМС. Після «підписання» гроші відправляються на прив’язану карту.

Контактна та реєстраційна інформація

Офіційний сайт https://mywallet.ua/
Телефон 0800211049
Электронна пошта [email protected]
Юридична адреса 04070, м. Київ, вул. Боричів Тік, д. 30
Графік работи Сьогодні працює з 09:00 до 20:00
Ліцензія Свідоцтво ФК №943 від 28.09.2017