Mywallet

Якщо виникла термінова потреба в невеликій сумі, найпростіше вирішити питання, звернувшись в My Wallet. Це українська МФО, що видає онлайн-позики швидко і без великого переліку вимог. Працює цілодобово – так що займ можна оформити навіть вночі, або у вихідний день.

На яких умовах можна взяти кредит в My Wallet?

Основні умови видачі мікрокредиту в Травень Валлети:

 1. Сума позики – від 500 до 4000 грн при першому зверненні, до 7000 грн при 2 зверненні, до 10 тисяч при 3, до 13 тисяч при 4, і до 15 тисяч при 5 позику. «Стеля» за сумою збільшується, якщо кожен попередній кредит ви погашали своєчасно і без проблем.
 2. Термін повернення – від 5 до 30 діб. Як і в інших МФО, в My Wallet дозволена пролонгація: якщо ви розумієте, що вчасно ніяк не встигнути погасити кредит – його можна продовжити. Штрафні санкції при цьому накладати не будуть (на відміну від ситуації, якщо ви не попередили компанію про продовження, а просто прострочили займ).
 3. Спосіб видачі – тільки онлайн, на карту будь-якого українського банку. Головне – щоб вона була видана на ваше ім’я, і на неї були дозволені переклади.
 4. Способи погашення – з карти, в банку переказом на рахунок, або через платіжний термінал.
  Для оформлення можна скористатися сайтом My Wallet, або завантажити додаток під iOS або Android.

Хто може отримати позику в My Wallet?

Щоб стати клієнтом травня Валлети ви повинні:

 • • бути громадянином України віком від 18 років і молодше 65;
 • • мати при собі паспорт та ІПН (вони знадобляться для реєстрації аккаунта);
 • • мати карту будь-якого банку України з балансом не менш 1 грн;
  • мати мобільний телефон з номером будь-якого українського оператора.

Застава, поручитель, довідка з місця роботи – не потрібні. Ви можете не мати офіційного працевлаштування, бути на пенсії, перебувати в декретній відпустці – це не стане причиною для відмови.

Як взяти швидкий кредит в My Wallet: покрокова інструкція

Щоб швидко оформити позику в My Wallet, треба:

 1. Зайти на сайт і зареєструвати особистий кабінет. Він потрібен для оформлення кредиту онлайн, для відстеження його статусу (щоб знати суму боргу і термін його повернення), для погашення позики і для накопичення бонусів. Для реєстрації аккаунта потрібні мобільний телефон і електронну скриньку.
 2. Заповнити анкету в особистому кабінеті. Вказувати знадобиться всю основну інформацію: ПІБ, контакти, дані про місце роботи і доході. Важливий нюанс: про зарплату вас запитають, але підтвердження (довідки) не зажадають – на відміну від банку.
 3. Прикріпити до анкети фото особи з паспортом. Це робиться для безпеки клієнта – щоб шахрай не зміг отримати кредит на ваше ім’я, використавши ваші паспортні дані.
 4. Подати заявку на отримання кредиту: в онлайн-калькуляторі вибрати суму і термін погашення боргу. Нижче ви побачите «До пошаненію» (суму з відсотками, яку треба повернути), і «Дата повернення» (кінцева, до якої кредит повинен бути закритий).
 5. Тривати це для нових клієнтів може до 30 хвилин. При повторній заявці (коли ваші документи вже перевірялися) – зазвичай 5-15 хвилин.
 6. Рішення по заявці приходить в СМС і на електронну пошту. Якщо її схвалили – вам треба прив’язати карту. Для цього її дані вказуються в особистому кабінеті. Після – з рахунку спишеться сума до 1 грн (не назавжди – бо вона повернеться автоматично протягом доби). Цю суму в копійках треба вказати у відповідній СМС.

Після прив’язки залишається останній крок: підписання кредитного договору. Електронний документ приходить на пошту, підписувати його – теж через СМС. Після «підписання» гроші відправляються на прив’язану карту.

Контактна та реєстраційна інформація

Офіційний сайт https://mywallet.ua/
Телефон 0800211049
Электронна пошта [email protected]
Юридична адреса 04070, м. Київ, вул. Боричів Тік, д. 30
Графік работи Сьогодні працює з 09:00 до 20:00
Ліцензія Свідоцтво ФК №943 від 28.09.2017

 

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту Ukrpozyka Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash UltraCash Ваша Готивочка KFUA Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Dinero SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць