MyCredit

Мікрофінансова організація MyCredit була заснована в 2016 році, і за минулий час вийшла в лідери ринку мікропозик в Україні, маючи свої представництва і офіси у всіх обласних центрах. Оформлення мікрокредитів відбувається у віддаленому режимі – клієнт оформляє онлайн-заявку, яка розглядається протягом декількох хвилин, по ній приймається рішення, і, якщо воно буде позитивним, гроші протягом 1 години зараховуються позичальникові на його банківську картку.

Умови та вимоги до позичальників

Клієнт, при першому зверненні в МайКредіт, може оформити мікропозик в розмірі від 100 до 10 тисяч грн. При наступних кредитування в MyCredit сума позики може бути збільшена до 30 тисяч грн. Позика видається на термін від 1 до 35 діб.

Щоб оформити мікропозик в MyCredit, клієнт повинен бути повнолітнім громадянином України, мати паспорт та довідку про присвоєння ІПН. При оформленні позики клієнт повинен вказати номер своєї банківської картки, на яку буде здійснено зарахування кредитної позики, а також для реєстрації потрібно номер мобільного телефону та адресу електронної пошти клієнта, які необхідно буде підтвердити.

Це основні вимоги до позичальника, більш ніяких додаткових умов не висувається. На відміну від кредитування в банку, в МФО не потрібно довідка про доходи, наявність поручителів або заставної власності. Мікропозик можуть оформити соціально незахищені верстви населення: пенсіонери, студенти, безробітні та ін.

Чому варто взяти мікропозик саме в МайКредіт?

У чому переваги MyCredit в порівнянні з конкурентами:

  • Адміністрація МФО надає максимальний стелю кредитування, який можливий на українському ринку мікрокредитування – 30 тисяч грн.
  • Можливість триденної відстрочки взятих грошей без штрафних санкцій, плюс, можливість пролонгації кредиту.
  • Першу позику видається під символічний відсоток – 0,01%.
  • Широка лінійка можливих методів погашення мікрокредиту: в особистому кабінеті на сайті організації, через платіжний термінал, банківське відділення.
  • Оформити заявку можна в будь-який час доби, без вихідних.
  • MyCredit проводить регулярні маркетингові акції, спрямовані на залучення клієнтів.
  • При оформленні мікрокредиту в MyCredit немає прихованих комісій.
  • При першій заявці гроші зараховуються на карту клієнта за 30 хвилин. Якщо ви постійний клієнт – гроші прийдуть на карту вже за 10-15 хвилин.
  • Можливе дострокове погашення кредиту і погашення частинами.
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту Ukrpozyka Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash UltraCash Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць