MyCredit

Мікрофінансова організація MyCredit була заснована в 2016 році, і за минулий час вийшла в лідери ринку мікропозик в Україні, маючи свої представництва і офіси у всіх обласних центрах. Оформлення мікрокредитів відбувається у віддаленому режимі – клієнт оформляє онлайн-заявку, яка розглядається протягом декількох хвилин, по ній приймається рішення, і, якщо воно буде позитивним, гроші протягом 1 години зараховуються позичальникові на його банківську картку.

Умови та вимоги до позичальників

Клієнт, при першому зверненні в МайКредіт, може оформити мікропозик в розмірі від 100 до 10 тисяч грн. При наступних кредитування в MyCredit сума позики може бути збільшена до 30 тисяч грн. Позика видається на термін від 1 до 35 діб.

Щоб оформити мікропозик в MyCredit, клієнт повинен бути повнолітнім громадянином України, мати паспорт та довідку про присвоєння ІПН. При оформленні позики клієнт повинен вказати номер своєї банківської картки, на яку буде здійснено зарахування кредитної позики, а також для реєстрації потрібно номер мобільного телефону та адресу електронної пошти клієнта, які необхідно буде підтвердити.

Це основні вимоги до позичальника, більш ніяких додаткових умов не висувається. На відміну від кредитування в банку, в МФО не потрібно довідка про доходи, наявність поручителів або заставної власності. Мікропозик можуть оформити соціально незахищені верстви населення: пенсіонери, студенти, безробітні та ін.

Чому варто взяти мікропозик саме в МайКредіт?

У чому переваги MyCredit в порівнянні з конкурентами:

  • Адміністрація МФО надає максимальний стелю кредитування, який можливий на українському ринку мікрокредитування – 30 тисяч грн.
  • Можливість триденної відстрочки взятих грошей без штрафних санкцій, плюс, можливість пролонгації кредиту.
  • Першу позику видається під символічний відсоток – 0,01%.
  • Широка лінійка можливих методів погашення мікрокредиту: в особистому кабінеті на сайті організації, через платіжний термінал, банківське відділення.
  • Оформити заявку можна в будь-який час доби, без вихідних.
  • MyCredit проводить регулярні маркетингові акції, спрямовані на залучення клієнтів.
  • При оформленні мікрокредиту в MyCredit немає прихованих комісій.
  • При першій заявці гроші зараховуються на карту клієнта за 30 хвилин. Якщо ви постійний клієнт – гроші прийдуть на карту вже за 10-15 хвилин.
  • Можливе дострокове погашення кредиту і погашення частинами.
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику