Moneyveo

Про компанію Moneyveo

Moneyveo – українська мікрофінансових організація, заснована в 2013 році. Видає мікрокредити фізичним особам через Інтернет (без особистої присутності в відділенні). Працює по всіх регіонах і містах.

Конкурентні переваги і особливості:

 • гроші надходять прямо на банківську картку клієнта;
 • все оформляється онлайн без особистої присутності;
 • сума позики від 150 грн до 15000 грн;
 • миттєве рішення про видачу кредиту (протягом 8 хвилин);
 • прозорі умови отримання кредиту;
 • високий відсоток видачі кредиту.

Умови та вимоги до позичальників

Основні умови видачі грошей:

 • Сума: від 50 до 4000 грн при оформленні першого мікропозик, і до 15 000 грн для постійних клієнтів.
 • Термін погашення: від 1 до 30 днів.
 • Основні вимоги до позичальника – вік від 18 до 90 років, наявність українського паспорта та ІПН, наявність активної банківської карти, телефону і e-mail.

Яких-небудь додаткових вимог, які висувають в банку (довідка про доходи, офіційне працевлаштування, заставу і поручитель) – немає. Мікропозик в Moneyveo можуть отримати пенсіонери, студенти, безробітні, а також клієнти з відкритими кредитами (в інших організаціях) і з проблемами в кредитній історії.

Чому варто взяти мікропозик саме в Moneyveo?

З основних переваг:

 • Збільшена сума позики для постійних клієнтів (більшість МФО видають до 5-10 тисяч навіть для користувачів, які звертаються до них не в перший раз).
 • Автоматизований процес обробки заявок, що працює 24/7. Вам не потрібно чекати відповіді від менеджера, який може відволіктися, не потрібно чекати робочого часу.
 • На перший займ встановлюється мінімальний відсоток: всього 0.01% (пропозиція діє постійно).
 • Для постійних клієнтів діють знижки (залежні від суми і кількості взятих позик) і проводяться акції.
 • Можлива пролонгація, якщо клієнт не встигає погасити взятий позику у встановлений термін. Продовження не доповнюється штрафними санкціями і не псує кредитну історію.
 • За роки роботи Moneyvey було видано понад 1 млн кредитів, в цілому більше ніж на 2.7 млрд грн. Сервісом скористалися понад 300 тисяч українців (тобто багато хто користується сервісом не разово, а звертаються повторно).
 • Середній час оформлення заявки – 8 хвилин, розгляду – 1 хвилина. Клієнт може отримати гроші приблизно за 20-30 хвилин, якщо звертається в перший раз.

Для бажаючих заробити – є постійно діюча партнерська програма. За кожного залученого клієнта, який оформить мікропозик – ви будете отримувати гроші.

Контактна та реєстраційна інформація

Офіційний сайт https://moneyveo.ua/
Телефон 0 800 21 9393
Электронна пошта [email protected]
Юридична адреса 01015, м Київ, вулиця Лейпцизька, 15 Б, перший поверх
Графік работи Працює цілодобово
Ліцензія Свідоцтво ІК №105 від 21.03.2013

 

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту Ukrpozyka Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash UltraCash Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць