MoneyBOOM

Отримати мікропозик можна набагато простіше і швидше, ніж «звичайний» банківський кредит. Цим активно користуються люди з різним достатком в ситуаціях, коли потрібно терміново отримати не надто велику суму на якісь поточні витрати.

Оформити мікрокредит можна в МФО Моней Бум.

Умови отримання позики в Моней Бум

Основними умовами отримання позики в MoneyBoom є наявність громадянства України, вік старше 20 років і наявність діючої банківської карти (підійде карта будь-якого банку). Також не можна мати непогашений кредит в MoneyBoom (одночасно 2 кредити не видається).

Позики видаються на термін від 5 до 30 діб. Чим менше термін кредиту, тим буде менше переплата. Клієнти можуть розраховувати на суми від 250 до 4000 гривень.

Кому видадуть мікропозики в Моней Бум?

Отримати позику можуть клієнти будь-яких соціальних груп, включаючи пенсіонерів, студентів і безробітних. Позика можуть взяти навіть ті громадяни, які мають зіпсовану кредитну історію. У цьому основна відмінність МФО від банку (в якому кредитування доступне тільки офіційно працевлаштованим громадянам в працездатному віці).

Як оформити кредит онлайн в Money Boom?

Онлайн-кредит в Моней Бум оформляється тільки через сайт (у відділенні подати заявку можна).

Процедура оформлення для нових клієнтів:

 • На сайті компанії за допомогою онлайн калькулятора розрахуйте суму і терміни кредиту, після чого натисніть на кнопку «Згоден».
 • Далі в меню оформите заявку на позику. Там же вкажіть номер мобільного телефону, на нього прийде
 • СМС-повідомлення з паролем для реєстрації в MoneyBoom.
 • Після реєстрації зайдіть в особистий кабінет. Тут потрібно ввести інформацію про себе, включаючи платіжні реквізити (банківську карту).
 • Для перевірки карти з вашого рахунку буде тимчасово зарезервована випадкова сума не більше 1 грн.
 • Вам треба вказати в профілі цю суму з точністю до копійки.
 • Протягом 5 хвилин прийде СМС-повідомлення з рішенням по вашій заявці.
 • При схваленні заявки через 1-5 хвилин ви отримаєте переклад на зазначену карту.
 • Кредитний договір буде висланий на поштову адресу.

Процедура для діючих клієнтів:

 • на головній сторінці MoneyBoom натисніть «Увійти в особистий кабінет», введіть свій номер телефону і пароль (створений при первинній реєстрації);
 • в особистому кабінеті введіть суму кредиту і вкажіть терміни його погашення;
 • з вами зв’язується менеджер, щоб підтвердити дані (суму, термін погашення);
  гроші переводяться на карту.

Терміни розгляду заявок в MoneyBoom складають в середньому 15-20 хвилин з моменту відправки заявки. Для постійних клієнтів рішення приймається ще швидше.

Контактна та реєстраційна інформація

Офіційний сайт https://moneyboom.ua/
Телефон +380444906240
Электронна пошта [email protected]
Юридична адреса 01033, Київ, вул. Жилянська, 41
Графік работи Працює цілодобово
Ліцензія

 

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту Ukrpozyka Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash UltraCash Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць