Monetka

Якщо вам знадобилося терміново отримати невелику суму грошей до зарплати – звернутися можна в українську МФО Monetka (Монетка). Компанія працює довше року – ліцензію отримала в 2018 році. Видача позик здійснюється тільки в онлайн-режимі (через сайт, без особистого відвідування офісу).

Переваги отримання кредиту в МФО Monetka

В Україні працює понад півсотні ліцензованих МФО. Саме в компанію Monetka варто звертатися тому, що:

 • Позики видаються протягом 1 години при першому зверненні. Це час включає створення аккаунта, заповнення анкети, перевірку даних, прив’язку карти, підписання договору і отримуєте грошей.
 • Потрібно мінімум документів, щоб отримати кредит. Досить паспорта та ІПН.
 • Позику видають без великої кількості вимог (на відміну від банків, які проводять чимало перевірок і висувають чимало вимог).
  Отримати позику можна з 18 років (тоді як в банку видають позики з 21 року).
 • Не потрібно надавати довідку про доходи і мати стаж від 6 місяців на останньому місці роботи. Більш того: ви навіть можете не мати офіційного працевлаштування, бути студентом або пенсіонером.
 • Кредит видадуть, навіть якщо у вас зіпсована кредитна історія. Єдиний нюанс: якщо у вас є непогашений займ, і по ньому допущено прострочення, то вам можуть відмовити.
 • Подати заявку на видачу кредиту можна цілодобово.

До того ж вся процедура проходить в онлайн-режимі. Тобто вам не потрібно нікуди ходити, витрачаючи час на дорогу.

Як отримати швидкий онлайн-займ в МФО Монетка?

Якщо ви ніколи не брали онлайн-кредит, то процедура його оформлення може викликати питання. Щоб уникнути складнощів, можете скористатися цією інструкцією:

 • Переходимо на сайт МФО.
 • Реєструємося. Для створення особистого кабінету знадобляться електронна пошта (будь-яка) і номер будь-якого українського оператора.
 • Заходимо в створений акаунт і заповнюємо в ньому анкету. Знадобляться ваші особисті і контактні дані, а також мінімум інформації про ваші доходи (без довідок та інших підтверджень).
 • Робимо фото особи на тлі розкритого паспорта, щоб паспортні дані були видні і помітні. Навіщо це треба? Щоб стороння людина, нечесно отримав ваші дані, не зміг отримати на них кредит на ваше ім’я.
 • Прикріплюємо до анкети фото паспорта, ІПН, і ваше фото з особою і паспортом.
 • На головній сторінці сайту створюємо заявку на отримання кредиту. Для цього треба вибрати повзунком суму і термін погашення. Система автоматично розрахує, скільки грошей треба буде повернути, і відразу це покаже, вже з урахуванням відсотків. Там же буде показано, коли треба погасити взятий позику. Рекомендуємо занести цю дату в календар і поставити нагадування за кілька днів, щоб не прострочити повернення.
 • Чекаємо відповіді по заявці. У перший раз її можуть розглядати до 20-40 хвилин, оскільки всі дані уважно перевіряються. Відповідь приходить в СМС і на пошту.
 • Після схвалення прив’язуємо карту для отримання грошей. Для цього на рахунку карти має бути не менше 1 грн.
 • На пошту отримуємо кредитний договір, уважно його читаємо і підписуємо, відправивши СМС-код.

Чекаємо, поки на карту надійдуть гроші. Зазвичай це відбувається протягом декількох хвилин після підписання. Іноді доводиться почекати трохи довше. Якщо гроші не прийшли протягом півгодини-години, можна звернутися в службу підтримки. Залишок днів до закінчення терміну можна відстежувати у себе в особистому кабінеті

Скільки грошей можна взяти в кредит в МФО Monetka?

При першому зверненні клієнт може отримати позику на суму від 300 до 3000 грн на термін від 3 до 30 діб.

Якщо ви розумієте, що вчасно не встигнете повернути гроші – можна скористатися послугою пролонгації: продовжити кредит без погіршення кредитної історії і без додаткових штрафів.

 

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту Ukrpozyka Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash UltraCash Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць