MisterMoney

Компанія «MrMoney» – мікрофінансових організація, що займається видачею кредитних коштів починаючи з 2016 року. Даний сервіс можна віднести до одних з найбільш зручних в онлайн режимі. Серед плюсів компанії:

 • простота в оформленні кредиту;
 • мінімум необхідних документів;
 • відсутність необхідності надати довідку про доходи, поручителів;
 • знижки та акції для постійних клієнтів;
 • прийняття рішення протягом 15-20 хвилин.

Які умови кредитування в «Містер Мані»

Отримати необхідні грошові кошти може кожен бажаючий, залишаючись у своєму комфортному будинку / квартирі. Організацією створена унікальна система рейтингу, завдяки якій можна оформити кредит на максимально вигідних для конкретного клієнта умовах. Для всіх тих клієнтів, які кредит оформляють вперше, максимальна сума не може бути більше 1200 гривень. Термін кредитування може варіюватися від одного дня до місяця. Добова процентна ставка – 2%. Всім постійним клієнтам може бути запропонована сума кредитування до 10 000 гривень.

Вимоги до позичальника

Щоб отримати необхідні кошти в компанії, потрібно мати українське громадянство, а також паспорт країни та ідентифікаційний код. Оформити кредит можуть українці у віці від 18 до 75 років. Ще одна перевага компанії – можливість отримати гроші навіть клієнтам з поганою кредитною історією. Винятком можуть бути українці, прізвища яких внесені до чорних списків бюро кредитних історій. Таким боржникам жодна кредитна компанія країни не зможе видати кредит.

У всіх інших випадках навіть якщо є проблемна кредитна історія шанси на отримання грошей в компанії досягають 100%. У пакет необхідної документації входять:

 • український паспорт з пропискою;
 • ідентифікаційний код;
 • мобільний телефон;
 • доступ в Інтернет.

При тому варто зауважити, що для отримання грошей немає необхідності надання документів, що підтверджують платоспроможність. Також додатково не потрібно шукати поручителів. В даному випадку достатнім буде вказівка ​​свого реального доходу навіть у тому випадку, якщо він не є офіційним.

Процедура оформлення кредиту в компанії Mister Money

Щоб отримати на свою карту необхідний грошовий переказ, потрібно пройти нескладні кроки:

 • Зареєструватися на сайті (або увійти в свій обліковий запис).
 • Заповнити анкету.
 • Вказати номер мобільного телефону, українську банківську карту.
 • Пройти верифікацію карти.
 • Очікування рішення по кредитуванню.
 • У разі схвалення заявки на e-mail відправляється електронний договір.
 • Надходження грошей на карту.

Вся процедура оформлення кредиту проходить швидко і не вимагає великого пакета документів. А тому отримати гроші в компанії може практично кожен українець, навіть маючи погану кредитну історію.

Кредитна компанія Mister money не рекомендує допускати прострочення. Якщо ж це станеться, позичальникові нараховуються штрафні відсотки. А якщо клієнт і зовсім відмовиться виплачувати кредит, його справа буде передана до суду, або однієї з колекторських компаній.

 

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту Ukrpozyka Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash UltraCash Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць