Міні  кредит

У житті пересічного громадянина іноді виникають ситуації, коли йому треба «перехопити» щодо невеликою сумою грошей на короткий період. Раніше це називали «дожити до зарплати». Звичайно, в такій ситуації можуть виручити друзі, знайомі, родичі. Однак, як правило, у людей небагатих і коло спілкування складається з таких же небагатих людей, зайняти у яких кілька тисяч гривень на пару тижнів велика проблема, бо, більшість з них самі шукають у кого б зайняти. Набагато простіше взяти маленький кредит в мікрофінансової організації (МФО).

МФО з’явилися відносно недавно, і є такими собі «міні-банками», спеціалізацією яких є короткостроковий міні кредит. Невеликий кредит, взятий в МФО, дозволить позичальнику пережити свій маленький фінансову кризу без великих втрат або потрясінь.

Мінімальна сума кредиту, в таких організаціях, як правило обмежена 1000 грн. Максимум може досягати декількох десятків тисяч. Найчастіше – 15-20 тис. Грн. Основна перевага МФО перед класичними банками полягає в тому, що тут можна дуже оперативно оформити мікрозаем, при мінімально необхідному пакеті документів. Зазвичай достатньо мати паспорт, довідку про присвоєння ІПН, № банківської карти і мобільний телефон. Подана клієнтом заявка проходить розгляд протягом 15 хвилин, схвалення отримують більше 90% позичальників.

Що треба знати про мікрозаеме

Позичальник, який оформив перший кредит в МФО, зазвичай отримує низьку процентну ставку – 0,01%. Фактично, якщо він не допускає прострочення по кредиту, і повертає гроші у встановлений договором термін, позика виходить безпроцентної. Однак, при повторних зверненнях в цю ж кредитну організацію, на взяті гроші будуть нараховуватися від 1 до 2% в день. Це дуже великий відсоток. Наприклад, якщо людина оформив на 1 місяць кредит на 20000 грн під 2%, йому доведеться виплатити одних відсотків 12000 грн. Тобто, повертати доведеться 32000 через місяць. Цю обставину необхідно враховувати, і намагатися повернути взятий мікрокредит, як можна швидше.

Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Швидкий кредит Кредит онлайн без відсотків - позика під повний 0 Кредит з 18 років без довідок і поручителів Кредит експрес Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Кредит через інтернет Автоматичний онлайн кредит на карту Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Мікрокредит Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит без перевірки кредитної історії Кредит без ІПН на карту Споживчий кредит Кредит пенсіонерам від Dinero Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Швидкий займ на карту Кредит студентам Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово Кредит через інтернет Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць