Міні  кредит

У житті пересічного громадянина іноді виникають ситуації, коли йому треба «перехопити» щодо невеликою сумою грошей на короткий період. Раніше це називали «дожити до зарплати». Звичайно, в такій ситуації можуть виручити друзі, знайомі, родичі. Однак, як правило, у людей небагатих і коло спілкування складається з таких же небагатих людей, зайняти у яких кілька тисяч гривень на пару тижнів велика проблема, бо, більшість з них самі шукають у кого б зайняти. Набагато простіше взяти маленький кредит в мікрофінансової організації (МФО).

МФО з’явилися відносно недавно, і є такими собі «міні-банками», спеціалізацією яких є короткостроковий міні кредит. Невеликий кредит, взятий в МФО, дозволить позичальнику пережити свій маленький фінансову кризу без великих втрат або потрясінь.

Мінімальна сума кредиту, в таких організаціях, як правило обмежена 1000 грн. Максимум може досягати декількох десятків тисяч. Найчастіше – 15-20 тис. Грн. Основна перевага МФО перед класичними банками полягає в тому, що тут можна дуже оперативно оформити кредит, при мінімально необхідному пакеті документів. Зазвичай достатньо мати паспорт, довідку про присвоєння ІПН, № банківської карти і мобільний телефон. Подана клієнтом заявка проходить розгляд протягом 15 хвилин, схвалення отримують більше 90% позичальників.

Що треба знати про кредит

Позичальник, який оформив перший кредит в МФО, зазвичай отримує низьку процентну ставку – 0,01%. Фактично, якщо він не допускає прострочення по кредиту, і повертає гроші у встановлений договором термін, позика виходить безпроцентної. Однак, при повторних зверненнях в цю ж кредитну організацію, на взяті гроші будуть нараховуватися від 1 до 2% в день. Це дуже великий відсоток. Наприклад, якщо людина оформив на 1 місяць кредит на 20000 грн під 2%, йому доведеться виплатити одних відсотків 12000 грн. Тобто, повертати доведеться 32000 через місяць. Цю обставину необхідно враховувати, і намагатися повернути взятий кредит, як можна швидше.

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць