Miloan

Умови займу в Miloan (Мілоан)

 • Мінімальна сума позики: 500 грн
 • Максимальна сума позички: 15 000 грн
 • Ставка для першої позички: 0,01%
 • Ставка для другої та наступних позик: 1,5%
 • Спосіб отримання: Готівкою, На карту
 • Як повернути: Особистий кабінет, Готівка, Приват24, Термінал
 • Швидкість обробки заявки: 10 хвилин
 • Швидкість видачі: 15 хвилин
 • Документи: Паспорт, ІНН
 • Графік роботи: 00:00-24:00
 • Лонгування: Можливо
 • Реєстрація: Ліцензія №2843 от 10.11.2016
 • Вік позичальників: 18-65
 • Працевлаштування: Не обов’язково

Мілоан – українська мікрофінансових організація, яка видає громадянам онлайн-позики. Вона працює по всій території України, від невеликих населених пунктів до Києва і обласних центрів. Щоб взяти кредит – не треба нікуди ходити: процедура здійснюється онлайн, по Інтернету.

Чому саме Мілоан: про переваги онлайн-позик в цій МФО

Спершу коротко розповімо про переваги сервісу:

 • видача кредитів з 18 років (в деяких МФО – видають позики з 21 року);
 • видача кредитів безробітним, студентам, пенсіонерам, клієнтам з поганою кредитною історією (чимала частина МФО відмовляється кредитувати ці категорії громадян);
 • нульова ставка при першому зверненні – нові клієнти повертають стільки ж, скільки і беруть (зверху доводиться переплатити хіба що невелику комісію за перекази грошей);
 • при необхідності термін повернення можна швидко продовжити без додаткових штрафів і проблем;
 • процедура – з моменту реєстрації до отримання переказу на карту – займає до 1 години, якщо ви звертаєтеся в Мілоан вперше, і в середньому 20-30 хвилин для постійних клієнтів;
 • займ можна погасити достроково без додаткових комісій.

Якщо у вас залишаються будь-які питання (по самій процедурі оформлення, або за умовами) – їх можна задати службі підтримки.

Як швидко оформити онлайн-кредит в МФО MILOAN?

Для тих, хто ніколи не користувався такою послугою – розповімо, як крок за кроком оформляється швидкий позику через Інтернет:

 1. Вся процедура оформлення проходить на сайті МФО. Переходимо на нього (зелена кнопка «Оформити заявку») і заводимо особистий кабінет. У ньому буде зберігатися ваша інформація, і дані по кредитах (чинному та попереднім). Там же будуть накопичуватися бонуси, які зроблять подальші позики більш вигідними.
 2. Уважно і без єдиної помилки заповнюємо створений акаунт.
 3. Прикріплюємо до анкети фото паспорта та ІПН, і фото свого обличчя з розворотом паспорта. Останнє потрібно, щоб ніхто не міг взяти онлайн-кредит на чужий паспорт, навіть якщо він зможе заволодіти цим документом.
 4. Заповнюємо (вказавши суму і термін) і подаємо заявку на отримання кредиту. Зверніть увагу: онлайн-калькулятор автоматично розрахує і покаже суму до повернення з відсотками.
 5. Чекаємо відповіді з рішенням, який прийде в СМС і на електронну скриньку. При першому зверненні на це йде до 30 хвилин в середньому.
 6. Якщо кредит схвалений, треба прив’язати карту, куди переведуть гроші. Для прив’язки клієнт вказує дані карти, і відправляє СМС-код для підтвердження. З рахунку спишеться довільна сума до 1 грн, яка повернеться протягом 24 годин.
 7. Перевіряємо електронну скриньку: на нього відправляють кредитний договір. Вивчіть його: в ньому детально перераховані умови кредитування. Після вивчення його треба підписати, відправивши ще один СМС-код.
 8. Чекаємо, поки на прив’язану карту прийде переклад. Зазвичай це відбувається протягом декількох хвилин, але іноді доводиться почекати трохи довше.

Стан взятого позики можна відстежувати в особистому кабінеті. Через нього ж можна і погасити кредит.

Хто може отримати кредит в МФО Мілоан?

За кредитом в МФО Miloan можуть звертатися громадяни України віком від 18 років. Місце роботи, стаж, кредитна історія – великого значення не мають. Ви можете бути студентом, не мати офіційного працевлаштування, бути на пенсії або в декреті – і вам все одно можуть схвалити позику.

Отримати можна суму від 500 до 12000 грн в перший раз, і до 15000 грн, якщо ви є постійним клієнтом. Термін повернення позики – від 1 до 30 діб. Якщо треба – його можна продовжити на 3, 7 або 15 днів без додаткових штрафів (головне – попередити компанію заздалегідь, до прострочення).

 

Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту Ukrpozyka Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash UltraCash Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць