Loany

Всі громадяни України можуть оформити необхідний кредит у відомій українській компанії Loany. Всього є кілька цікавих для потенційних клієнтів пропозиції:

 1. Миттєва позика.
 2. Розумна позика.

Перша дає можливість отримати до 6000 гривень на термін не більше одного місяця. А вже в другому випадку можна отримати грошові кошти в розмірі до 25000 гривень на термін до одного року. При тому щоденна ставка від 0,5% до 1,6% в залежності від фінансових можливостей клієнта і безпосередньо типу кредиту. Щоб отримати гроші, не потрібні які-небудь довідки або заставу. Досить мати паспорт громадянина країни і код.

Хто може отримати гроші в Loany

Взяти в кредит гроші в компанії можуть багато українців. Серед обов’язкових умов:

 1. Українське громадянство.
 2. Вік молодше 18 і не старше 65 років.
 3. Реєстрація в Україні.
 4. Наявність мобільного, а також доступ в інтернет.
 5. Паспорт громадянина країни, ІПН, українська банківська карта.

У чому переваги компанії?

У онлайн кредитування є чимало переваг. Серед них:

 1. Максимально оперативне оформлення.
 2. Доступність для багатьох позичальників.
 3. Мінімум необхідних документів.

Якщо говорити про компанії Loany, варто додати, що пропонується відразу кілька варіантів споживчого кредитування – на короткий термін і більш тривалий. А це зручно, так як з’являється можливість детально розпланувати власний бюджет.

Як на офіційному сайті компанії, так і в своєму особистому кабінеті можна побачити приклад договору, а також правила роботи даного сервісу, які можна вивчити ще до подачі заявки.

Як оформити кредит

Отримати гроші можна дуже просто і швидко в будь-який час дня і ночі з будь-якого українського міста. Щоб подати заявку, необхідно мати з собою паспорт, код, мобільний телефон і доступ в інтернет.

Отримати позику через інтернет може кожен бажаючий. Для цього досить зробити прості кроки:

 1. Зареєструватися в Loany.
 2. Самостійно заповнити анкету.
 3. Зробити фотографії документів і відразу ж прикріпити їх до своєї заявки. Вказати дані української карти і пізніше підтвердити.
 4. Вибрати відповідний тип кредитування, а також необхідну суму і терміни. Надіслати свою заявку на схвалення.
 5. Отримавши бажаний позитивну відповідь, ознайомитися з умовами договору і підписати за допомогою спеціального смс-коду. Засоби автоматично перераховуються на банківський рахунок позичальника.

повернення боргу

Погасити кредит можна декількома способами:

 1. Онлайн на сайті в особистому кабінеті. Оплата здійснюється за допомогою платіжної картки. На банківський рахунок гроші зараховуються миттєво.
 2. За допомогою програми Приват-24. Гроші надійдуть на карту протягом години.
 3. У терміналах самообслуговування. Фінансова операція проводиться не довше години.
 4. За допомогою банківського переказу

Вибираючи оптимальний спосіб, дуже важливо врахувати терміни зарахування, оскільки оплата зарахується після надходження грошей на рахунок кредитної компанії. Крім того, за проведення даної фінансової операції додатково може стягуватися з позичальника комісія.