KUMO

Kumo може стати справжнім фінансовим помічником і навіть другом, який прийде в потрібне вам непростий час. Компанія займається оформленням кредитів онлайн, а також допомагає оперативно вирішувати будь-які пов’язані з непередбаченими грошовими витратами проблеми. Тут кожен може отримати фінансові кошти на подорожі, подарунки і будь-які мрії. Kumo – онлайн кредитування оперативно і просто.

Хто може отримати гроші в компанії Кумо?

Кожен може опинитися в ситуації, коли терміново потрібні гроші, а чекати немає можливості. Але, на жаль, не всі кредитні організації готові допомогти. Іноді потрібні підтвердження платоспроможності або є обмеження за віком. У Кумо можуть оформити кредит всі і навіть:

 • пенсіонери;
 • безробітні.

До того ж кожен бажаючий якомога швидше поліпшити свою фінансову ситуацію зможе отримати гроші без зайвого головного болю. При оформленні кредиту тут не потрібні:

 • поручителі;
 • заставу;
 • офіційне працевлаштування.

Процедура оформлення кредиту в Кумо

Від того наскільки швидко і просто проходить сама процедура з оформлення кредиту залежить багато чого. Одним з переваг цієї організації можна назвати оперативне і легке кредитування. Мінімум документів – одна з причин вибрати дану компанію. Щоб оформити кредит, потрібно буде пройти кілька дуже простих і зрозумілих кожному незалежно від віку кроків:

 1. На сайті вибрати потрібну суму і час кредиту.
 2. Акуратно заповнити всю інформацію.
 3. Уважно вивчити пропоновані умови кредитування.
 4. Підтвердити свою карту.
 5. Отримати смс на мобільний телефон для підписання електронного договору.
 6. 6При позитивній відповіді компанією відразу ж перераховуються гроші на рахунок.

Як погасити борг?

Повернути взяті в кредитній компанії грошові кошти можна кількома способами:

 1. У касі одного з українських банків. Проста для кожного українця процедура. Але в даному випадку доведеться витратити трохи вільного часу.
 2. В особистому кабінеті на сайті. Швидко і легко. Погасити борг таким способом можна, не виходячи з дому в будь-який зручний час дня і ночі.

У разі непогашення кредиту будуть застосовуватися штрафні санкції. Крім того, погіршиться кредитний рейтинг. А це означає, що в майбутньому буде непросто (або навіть неможливо) оформити кредити в інших компаніях. Також при бажанні можна продовжити кредит. Для цього потрібно:

 1. Зайти в свій особистий кабінет.
 2. Вказати на який термін хочете продовжити кредит.
 3. Погодитися з умовами договору.
 4. Оплатити відсоток по кредиту.

Переваги компанії KUMO

Перш, ніж вибрати будь-яку організацію для оформлення кредиту, потрібно вивчити всі її переваги і недоліки. Кредити в компанії Кумо бать дійсно дуже вигідно. У числі плюсів даної кредитної організації:

 1. Робота сервісу 24 години 7 днів на тиждень.
 2. Мінімальний пакет документів.
 3. Немає необхідності шукати поручителів.
 4. Відсутність бюрократії.
 5. Захист всіх персональних даних.
 6. Зручність повернення кредиту.

Kumo – це завжди набагато більше, ніж надійний фінансовий помічник в непростій життєвій ситуації.