0Кредит через інтернет — MisterCash

Кредит через інтернет

Гроші в борг через інтернет – швидко і зручно

Потрібні гроші на лікування, навчання, оплату комунальних послуг, путівки на море, інші дороговартісні покупки? І, до того ж, гроші знадобилися дуже терміново, а власних коштів або нема, або їх недостатньо? Поруч з вами немає тих, хто готовий допомогти: багата рідня, заможні друзі, щедрі знайомі або матеріально забезпечені бізнес-партнери? Але і немає часу звертатися в банки і їздити на зустрічі з банківськими клерками, що приймають рішення про надання або ненадання вам кредиту? Немає можливості обміняти цінності на гроші в ломбарді? Тоді вам потрібно бути максимально сучасною людиною і спробувати взяти терміновий кредит через інтернет, скориставшись послугами мікрофінансових організацій.

Миттєві кредити через інтернет – будьте в тренді

Які ж переваги дає вам можливість оформити кредит через інтернет в мікрофінансовій організації?

По-перше, це суттєва економія часу, адже вам не потрібно витрачати час на поїздки і переговори з банківськими службовцями або працівниками ломбардів.

По-друге, це зручно, оскільки ви можете, не виходячи з дому, поповнити банківську карту (від будь-якого банку, до речі) кредитними грошима від МФО. Вам навіть не потрібно пред’являти оригінали паспорта, індивідуальний номер платника податків ІПН (його ще називають ідентифікаційний податковий номер) – щоб оформити онлайн кредит через інтернет, вам досить тільки заповнити анкету на сайті кредитної компанії і внести в поля онлайн-анкети достовірні, коректні дані.

Взяти кредит через інтернет на карту, звернувшись в МФО, означає:

  1. Отримати позику тільки на підставі таких даних, як прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, паспортні дані, ІПН. Тоді як для отримання аналогічної суми в банку вам ще потрібно було б подбати про отримання довідки про офіційне працевлаштування (відомості про розмір постійного доходу).
  2. При зверненні в банк за позикою знадобиться знайти поручителів.
  3. Якби мова йшла про великому позику понад 10 тисяч гривень, то ще треба думати, що ви готові закласти зі свого майна. Заставу цінностями потрібно вносити і при отриманні позики в ломбарді.
  4. Отримання позики в МФО відбувається протягом мінімального часу і через інтернет, а ось банк може приймати рішення про надання позики не один день і навіть не один тиждень. Та й комунікація з працівниками банку через інтернет не практикується: зазвичай це обов’язковий візит до банку, запис на прийом, багато паперової тяганини. Тоді як заявка на кредит через інтернет в МФО «МістерКеш» відбувається таким чином: відкривається сайт МістерКещ, створюється або відкривається особистий кабінет позичальника, вносяться соціальні дані, дані паспорта, ІПН. Заповнена анкета доповнюється такими даними, як сума позики. Заявка на позику відправляється і, в разі прийняття позитивного рішення про надання позики, як відповідь приходить кредитний онлайн договір. Ви вивчаєте умови договору і, якщо з усім згодні, натискаєте кнопку, тим самим погоджуючись з договірними зобов’язаннями. І потім на вашу карту відбувається перерахування позикових коштів.

Чому варто брати кредит через Інтернет в Містер Кеш?

Містер Кеш одна з найбільших фінансових компаній в Україні. Ми пропонуємо сучасні фінансові рішення для приватних осіб на вигідних умовах. Нашим пріоритетом є задоволеність і лояльність клієнтів, тому регулярно вводимо інноваційні функції в свою пропозицію, які допомагають піклуватися про особисті фінанси та ефективно управляти ними.

Наша мета — допомогти людям здійснити свої мрії, реалізувати свої плани і досягти своїх цілей, тому у всьому, що ми робимо, ми керуємося нашими основними цінностями.

Наша місія

Ми допомагаємо клієнтам досягти успіху в повсякденному житті. Кожен день ми працюємо над високим рівнем якості обслуговування. Завдяки новим технологіям ми розвиваємо пропозицію нашої компанії і надаємо вам простий, інтуїтивно зрозумілий доступ до фінансів.

Задоволеність клієнтів

Наша увага зосереджена на клієнті — його очікуваннях і задоволенні. Простота, професіоналізм і індивідуальний підхід дозволяють нам будувати з ним цінні, довгострокові відносини, засновані на довірі.

Інновації

Ми постійно працюємо над новими, технологічно просунутими фінансовими рішеннями. Ми йдемо назустріч мінливих потреб наших клієнтів, підтримуємо їх розвиток, а також спрощуємо і розширюємо доступ до фінансових послуг.

Ми працюємо відповідно до законодавства та внутрішніх правил, керуючись чесністю і прозорістю процедур.

Принципи відповідального кредитування через Інтернет в Містер Кеш

Найважливішим правилом при отриманні позики через Інтернет є вибір правильної суми позики, яка повинна бути адаптована до потреб і фінансових можливостей. Сума повинна відповідати фінансовим потребам, і в той же час ви повинні бути впевнені, що зможете її повернути. Кредити через Інтернет не слід розглядати як звичайну підтримку, оскільки існує ризик потрапити в так звану спіраль боргів. Рекомендується поінформувати членів сім’ї про мету позики і на яких умовах вона буде повернута. Кожна позика має бути повернена в обумовлені терміни.

Але в разі виникнення проблем з погашенням — звертайтеся в Містер Кеш. Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам!

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика Гроші в борг Кредит від компанії MisterCash Швидкий кредит Кредит без процентів Кредитні гроші з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки в Україні Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Студентський кредит від Містер Кеш Кредит з 21 року Миттєвий кредит У вас немає офіційного місця роботи, і вам потрібен кредит? З Містер Кеш все можливо! Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць Мікропозика Кредит готівкою (на карту) Кредит без відмови Позику онлайн на карту Швидкий займ Гроші в борг Мікрокредит Швидкий кредит Кредит без відсотків Кредитні кошти з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки Кредит по паспорту Кредит без поручителів Споживчий кредит Кредит студентам Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць