0Кредити без застави

Кредити без застави

Що таке незабезпечений кредит?

Коли ви позичаєте гроші, транзакція потрапляє в одну з двох категорій: це забезпечений або незабезпечений кредит. Як випливає з назви, забезпечений кредит використовується таким чином, що він забезпечується такими об’єктами, як будинок або автомобіль, що кредитор може взяти, якщо ви не повернете кредит.

Звичайне визначення незабезпеченої позики належить до особової позики, яка не гарантується такими активами, як будинок або транспортний засіб, наприклад кредитна картка. Кредитори не можуть отримати або закрити доступ до певного забезпечення або активів, якщо позичальники не виконують незабезпечених позик. Ось все, що вам потрібно знати про незабезпечені позички. На підставі цього можете вирішити, чи є вони правильним фінансовим інструментом для вас.

Персональна позика, також відома як кредит без застави, є поширеним прикладом незабезпеченої позики. Причина, по якій ви позичаєте гроші, не має значення. Ви можете взяти кредитні кошти, щоб заплатити за ремонт авто або поїхати у відпустку своєї мрії.

Позики без застави зазвичай надаються небанківською компанією, яка використовує власні накопичені кошти.

Де взяти кредит без застави, щоб швидко і без відмови?

Ви думаєте про додаткові гроші? Рішенням може стати кредит без застави від Містер Кеш, який включає мінімум формальностей, високу доступність, а також швидкий переказ грошей. Беззаставні позики стають все більш популярним варіантом фінансування.

Переваги кредиту без довідок, без застави від Містер Кеш

Швидкі кредити без застави мають ряд особливостей, які роблять цю форму кредитування найбільш привабливою для клієнтів. Перш за все, час для розгляду рішення в кредитній компанії «МистерКеш» набагато коротше, ніж при подачі заяви на отримання банківського кредиту.

Крім того, ми зазвичай не враховуємо вашу поточну ситуацію із зайнятістю. Не перевіряємо, чи ви працюєте повний робочий день за трудовим договором або ви тимчасово безробітний. Не звертаємо уваги якщо ваша кредитна історія не ідеальна.

Перевагами кредиту без застави є:

  • обмежені формальності — ви зазвичай отримуєте готівку без додаткових довідок і документів;
  • доступність — ви можете подати заявку на кредит онлайн;
  • для будь-яких цілей — ви можете витратити гроші на будь-які цілі і вам не потрібно повідомляти про це нам;
  • діапазон сум — подаючи заявку ви самі обираєте потрібну суму;
  • привілеї для нових клієнтів — є можливість безвідсоткового кредиту.

Хто може взяти кредит без застави в Містер Кеш?

Беззаставний займ – це фінансовий продукт, адресований будь-якій людині яка досягла 18-річного віку, у якої є паспорт.  Наша компанія видає позики особам:

  • з офіційним працевлаштуванням та без нього – кредити надаються як працюючим, так і тим, хто на момент подачі заявки є безробітним;
  • студентам – наша пропозиція, адресована всім молодим людям, які навчаються, які досягли повноліття на день подачі заявки;
  • пенсіонерам – за додатковою фінансовою підтримкою можуть звертатися люди похилого віку, в тому числі отримуючи пенсію.
  • При прийнятті рішення про подання заявки на кредит без залога, вам необхідно перевірити і зіставити ряд даних. Відсотки, додаткові комісії, швидкість – це найважливіші параметри. У нас низькі відсотки, немає додаткових комісій, і ми не вимагаємо безлічі документів.
  • Одного разу звернувшись в Містер Кеш – ви з нами назавжди! Нас поважають за прозорість і швидкість!

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика Гроші в борг Кредит від компанії MisterCash Швидкий кредит Кредит без процентів Кредитні гроші з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки в Україні Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Студентський кредит від Містер Кеш Кредит з 21 року Миттєвий кредит У вас немає офіційного місця роботи, і вам потрібен кредит? З Містер Кеш все можливо! Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць Мікропозика Кредит готівкою (на карту) Кредит без відмови Позику онлайн на карту Швидкий займ Гроші в борг Мікрокредит Швидкий кредит Кредит без відсотків Кредитні кошти з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки Кредит по паспорту Кредит без поручителів Споживчий кредит Кредит студентам Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць