Займай відповідально — радить Містер Кеш

Займай відповідально — радить Містер Кеш

Кредит може бути порятунком при різних фінансових проблемах, таких як хвороба, втрата роботи або несподіваний ремонт. Є багато й інших причин для отримання позики онлайн. Однак найважливіше — це вдумливо використовувати таку фінансову допомогу і пам’ятати, що кредит повинен бути погашений вчасно. Також варто додати кожен щомісячний внесок в запланований бюджет на наступний місяць.

Як спланувати погашення кредиту і на що звернути особливу увагу, щоб оформити кредит було безпечно і зручно, і не було неприємних наслідків? Ось найважливіші правила відповідального кредитування.

Коли не варто позичати гроші?

Основна причина відмови від кредиту полягає в тому, що ви не впевнені, чи зможете ви повернути його. Крім того, якщо у вас немає стабільного доходу (навіть невеликого), ви не повинні вибирати цей вид фінансової підтримки.

Ще одна річ, яку в деяких випадках слід уникати. Це брати кредити для погашення попередніх. Результатом цієї ситуації може стати так звана «боргова яма», з якої дуже важко вибратися. В таких випадках набагато кращим рішенням буде ретельний аналіз ваших витрат і пошук економії — наприклад, ви можете почати готувати вдома замість їжі в ресторанах і кафе або замінити продукти, які ви купуєте, більш дешевими.

Однак, якщо цих методів недостатньо, ви можете взяти кредит. У цьому випадку необхідно з великою точністю розрахувати, чи дозволять заощадження і натяг ременя забезпечити його своєчасне погашення. Також варто пам’ятати, що не можна занадто сильно піддаватися сучасним тенденціям і не брати, наприклад, позику на новий комп’ютер або телефон, коли наявне в даний час обладнання все ще повністю функціонує.

Ретельне відкладання грошей — більш ефективний спосіб отримати гаджет своєї мрії. Однак, якщо можете регулярно вносити певні суми, це означає, що погашення кредиту не повинно бути проблемою. У цій ситуації можете подумати про придбання обраного товару завдяки коштам, отриманим від позики.

Як безпечно брати в борг?

Поширеною помилкою є зосередження уваги на пропозиції лише одного кредитора. Краще порівнювати пропозиції по кредитах від різних компаній. Однак не варто враховувати тільки комісію за видачу кредиту. Також важливі: час погашення, щомісячні внески і загальна сума, яку необхідно повернути. Для деяких людей більш цікавим варіантом може бути довгостроковий кредит з невеликими внесками, вартість якого буде досить високою. Інші будуть вибирати кредити з більш коротким терміном погашення і, отже, з меншими витратами. В цьому випадку слід пам’ятати, що навіть найменша затримка в погашенні може призвести до неприємних ситуацій.

На яку суму подати заявку?

Фахівці зазвичай рекомендують брати трохи більшу суму кредиту, що вам потрібно в даний момент. Це буде свого роду безпека, яка може бути корисна у випадку непередбаченої ситуації. Більша кількість коштів також може бути корисною для позичальника, коли раптово різко збільшуються його щомісячні витрати.

Які правила відповідального кредитування?

На нашому сайті можете переглянути та порівняти всі пропозиції компанії Містер Кеш по кредитуванню. Однак, перш ніж заповнити заявку на кредит, ознайомтеся з нашими правилами відповідального кредитування», щоб уникнути неприємностей у вигляді неконтрольованої заборгованості. Дотримання аналогічним правилам дає вам можливість використовувати фінансові продукти з більшою обізнаністю і свободою.

Подумайте, чи дійсно вам потрібен кредит? Пам’ятайте, що гроші, які ви позичили сьогодні, повинні бути повернуті разом з такими витратами, як відсотки. Винятком з цього правила є пропозиція нашої фінансової компанії для нового клієнта — перший кредит без відсотків — за умови своєчасного погашення. Позички не можуть бути використані в якості джерела фінансування поточних витрат, так як це може збільшити заборгованість і ускладнити її відновлення.

Прочитайте кредитну угоду, перш ніж прийняти рішення про її укладення. На нашому сайті ви знайдете інформацію про умови кредитування та ряд різних фінансових керівництв у нашому блозі. Ретельно проаналізуйте всі пункти договору, особливо якщо ви хочете позичити велику суму.

Використовуйте кредитний калькулятор та інформаційні дані, доступні на сайті Містер Кеш.

Якщо у вас виникли проблеми з виплатою боргів, як можна швидше зв’яжіться з кредитором і чесно розкажіть йому про свою ситуацію. Кожна кредитна компанія зацікавлена в своєчасному погашенні наступних платежів, тому вона може погодитися змінити умови співпраці на більш вигідні для клієнта.

Якщо вам щось незрозуміло, просто запитайте. Інформаційна лінія нашої компанії допоможе вам зрозуміти всі аспекти та умови співпраці.
Пам’ятай — займай відповідально!

29.05.2020
Назад