0Позика в ломбарді — позитивні і негативні моменти
Позика в ломбарді — позитивні і негативні моменти

Позика в ломбарді — позитивні і негативні моменти

Кредити в ломбарді і зараз користуються великою популярністю. На думку багатьох, їх найбільшою перевагою є той факт, що кредитори не перевіряють кредитоспроможність клієнта. Отже, ми перевірили, що таке позики в ломбарді, яка їхня вартість і що насправді відбувається з запорукою як формою забезпечення по позиці ломбарду.

Що таке ломбард?

Ломбард — це спеціальна приватна установа, що дозволяє скористатися так званими забезпеченими кредитами. Назва ломбарду походить від італійських ломбардів, тобто банкірів, які займалися видачею позик в Західній Європі ще XIV і XV століттях нашої ери.

Як ми знаємо, застава — це обмежене право власності, яке встановлюється на користь кредитора з метою забезпечення погашення зобов’язання в світлі застосування правових норм. У випадку з ломбардом і позикою під заставу ситуація аналогічна — позика забезпечується певним товаром (зазвичай цінної рухомої річчю).

Ломбарди як місця для отримання кредиту, як і раніше досить популярні. Вони є чудовою альтернативою для всіх тих, у кого немає відповідних можливостей для отримання позики в банку, а також для тих, хто не може розраховувати на приватну позику.

Кредит в ломбарді — про що це?

Кредит в ломбарді заснований на короткостроковому (зазвичай до місяця) фінансуванні під заставу. Застава, в свою чергу, є не чим іншим, як обмеженим правом власності, встановленим на користь третьої особи — кредитора, тобто ломбарду.

Клієнт ломбарду, якому потрібне швидке вливання грошей, має можливість закласти свій товар. Зазвичай це рухома річ, наприклад, коштовний годинник або прикраса, а часто і техніка й устаткування. Цей товар стане предметом застави по ломбардної позики.

Предмет застави знаходиться в обмеженому праві кредитора (ломбарду) до погашення боргу — все за особливою угодою, яке працівник ломбарду укладає з клієнтом. Якщо кредитор поверне позикову суму, він поверне закладений товар і повні права власності. Якщо ж зобов’язання не погашено, предмет застави переходить в особисту власність кредитора.

Переваги та недоліки кредитів в ломбарді

Позики в ломбарді вважаються вкрай дорогими і невигідними. Незважаючи на це, багато споживачів кожен день вирішують закласти свої речі і підписати договір позики в ломбарді. Адже у цього продукту, як і у будь-якого іншого, є як погані, так і хороші сторони.

Кредити в ломбарді видаються тільки під заставу. На жаль, така форма безпеки доступна не всім. Причому кредит може бути виданий тільки на ту суму, в яку працівник ломбарду оцінить предмет застави. Як відомо, на практиці оцінка зазвичай істотно знижується.

Крім того, варто відзначити, що кредити в ломбарді зазвичай щодо дороги (окрім високих процентних ставок, є багато додаткових витрат), а термін їх погашення відносно короткий (стандартний до 31 дня). У разі непогашення дебіторської заборгованості в установлений строк закладений товар відразу ж стає власністю кредитора — це теж значний ризик.

З іншого боку, кредити в ломбардах видаються практично відразу — досить документа, що посвідчує особу. Ні дієздатність, ні кредитоспроможність клієнта не перевіряються – адже ломбард не хоче, щоб кредитор виплачував позику (в «гіршому випадку» предмет застави переходить до ломбарду). Тому позики в ломбарді — альтернатива позиці в банках.

Якщо вам нема чого надати в залог, та й відсоток в ломбарді вас навряд чи влаштує — звертайтеся в небанківську компанію Містер Кеш. Ми готові фінансово допомогти на взаємовигідних умовах. Містер Кеш не вимагає ідеальну кредитну історію, заставу і довідку з місця роботи. Звертайтеся!

11.09.2020
Назад

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика Гроші в борг Кредит від компанії MisterCash Швидкий кредит Кредит без процентів Кредитні гроші з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки в Україні Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Студентський кредит від Містер Кеш Кредит з 21 року Миттєвий кредит У вас немає офіційного місця роботи, і вам потрібен кредит? З Містер Кеш все можливо! Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць Мікропозика Кредит готівкою (на карту) Кредит без відмови Позику онлайн на карту Швидкий займ Гроші в борг Мікрокредит Швидкий кредит Кредит без відсотків Кредитні кошти з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки Кредит по паспорту Кредит без поручителів Споживчий кредит Кредит студентам Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць