Позика в ломбарді — позитивні і негативні моменти

Позика в ломбарді — позитивні і негативні моменти

Кредити в ломбарді і зараз користуються великою популярністю. На думку багатьох, їх найбільшою перевагою є той факт, що кредитори не перевіряють кредитоспроможність клієнта. Отже, ми перевірили, що таке позики в ломбарді, яка їхня вартість і що насправді відбувається з запорукою як формою забезпечення по позиці ломбарду.

Що таке ломбард?

Ломбард — це спеціальна приватна установа, що дозволяє скористатися так званими забезпеченими кредитами. Назва ломбарду походить від італійських ломбардів, тобто банкірів, які займалися видачею позик в Західній Європі ще XIV і XV століттях нашої ери.

Як ми знаємо, застава — це обмежене право власності, яке встановлюється на користь кредитора з метою забезпечення погашення зобов’язання в світлі застосування правових норм. У випадку з ломбардом і позикою під заставу ситуація аналогічна — позика забезпечується певним товаром (зазвичай цінної рухомої річчю).

Ломбарди як місця для отримання кредиту, як і раніше досить популярні. Вони є чудовою альтернативою для всіх тих, у кого немає відповідних можливостей для отримання позики в банку, а також для тих, хто не може розраховувати на приватну позику.

Кредит в ломбарді — про що це?

Кредит в ломбарді заснований на короткостроковому (зазвичай до місяця) фінансуванні під заставу. Застава, в свою чергу, є не чим іншим, як обмеженим правом власності, встановленим на користь третьої особи — кредитора, тобто ломбарду.

Клієнт ломбарду, якому потрібне швидке вливання грошей, має можливість закласти свій товар. Зазвичай це рухома річ, наприклад, коштовний годинник або прикраса, а часто і техніка й устаткування. Цей товар стане предметом застави по ломбардної позики.

Предмет застави знаходиться в обмеженому праві кредитора (ломбарду) до погашення боргу — все за особливою угодою, яке працівник ломбарду укладає з клієнтом. Якщо кредитор поверне позикову суму, він поверне закладений товар і повні права власності. Якщо ж зобов’язання не погашено, предмет застави переходить в особисту власність кредитора.

Переваги та недоліки кредитів в ломбарді

Позики в ломбарді вважаються вкрай дорогими і невигідними. Незважаючи на це, багато споживачів кожен день вирішують закласти свої речі і підписати договір позики в ломбарді. Адже у цього продукту, як і у будь-якого іншого, є як погані, так і хороші сторони.

Кредити в ломбарді видаються тільки під заставу. На жаль, така форма безпеки доступна не всім. Причому кредит може бути виданий тільки на ту суму, в яку працівник ломбарду оцінить предмет застави. Як відомо, на практиці оцінка зазвичай істотно знижується.

Крім того, варто відзначити, що кредити в ломбарді зазвичай щодо дороги (окрім високих процентних ставок, є багато додаткових витрат), а термін їх погашення відносно короткий (стандартний до 31 дня). У разі непогашення дебіторської заборгованості в установлений строк закладений товар відразу ж стає власністю кредитора — це теж значний ризик.

З іншого боку, кредити в ломбардах видаються практично відразу — досить документа, що посвідчує особу. Ні дієздатність, ні кредитоспроможність клієнта не перевіряються – адже ломбард не хоче, щоб кредитор виплачував позику (в «гіршому випадку» предмет застави переходить до ломбарду). Тому позики в ломбарді — альтернатива позиці в банках.

Якщо вам нема чого надати в залог, та й відсоток в ломбарді вас навряд чи влаштує — звертайтеся в небанківську компанію Містер Кеш. Ми готові фінансово допомогти на взаємовигідних умовах. Містер Кеш не вимагає ідеальну кредитну історію, заставу і довідку з місця роботи. Звертайтеся!

11.09.2020
Назад
Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Швидкий кредит Кредит онлайн без відсотків - позика під повний 0 Кредит з 18 років без довідок і поручителів Кредит експрес Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Кредит через інтернет Автоматичний онлайн кредит на карту Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Мікрокредит Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит без перевірки кредитної історії Кредит без ІПН на карту Споживчий кредит Кредит пенсіонерам від Dinero Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Швидкий займ на карту Кредит студентам Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово Кредит через інтернет Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць