0Тепло не означає дорого — як скоротити витрати на опалення | MisterCash Блог
Тепло не означає дорого — як скоротити витрати на опалення

Тепло не означає дорого — як скоротити витрати на опалення

Зима холодна, і ми хочемо, щоб було тепло, хоча б в наших будинках. Однак ми знаємо, що тепло коштує грошей. Це дійсно так, і це добре відчувається щозими, особливо тим, кому доводиться опалювати квартиру або будинок самостійно. Але є способи. Звісно не чарівним чином і витрати на опалення нікуди не дінуться, але їх можна значно знизити.

Напевно кожен з вас чув модне слово термомодернізація? Чи замислювалися ви, що це означає? Це перелік заходів щодо зниження енерговживання будинком, тим самим зниження рахунків за тепло і власне підвищення рівня комфорту мешканців.

Перевірити герметичність вікон і дверей

Чим більше холодного повітря надходить в ваш будинок, тим більше його залишається. Перевірте вікна і двері. Як це зробити? Найпростіший спосіб — спробувати вставити жорсткий лист паперу між рамою і стулкою. Якщо лист вставляється, однозначно пора замінити ущільнювачі. Крім того, не забудьте добре закрити інші отвори, наприклад, для кабелів, провідних назовні.

Не закривайте радіатори

Плануючи або змінюючи облаштування кімнати, категорично не варто закривати радіатори меблями. Те ж стосується штор і фіранок, а також повішеної на них білизни для сушки. Це створює перешкоду для тепла, яке не може «поширюватися» по кімнаті.

Налаштуйте температуру в кожній кімнаті

Подумайте, в яких кімнатах ви часто буваєте і вам потрібна більш висока температура, а де не обов’язково. Тепло обов’язково має бути у ванній, але не обов’язково на кухні і в спальні, і не тільки з точки зору економії, ви набагато краще спите з трохи прохолодним повітрям. Для спальні оптимальна температура повітря близько 18 градусів. Якщо ви плануєте тривалу поїздку куди-небудь повністю вимкніть на цей час вентиль радіатора. Порожня квартира тепла не потребує. Звичайно регулювати тепло в радіаторах можна тільки тоді, коли ви поміняли всі батареї на нові з можливістю регулювання вентилем.

Прикривайте двері в тих кімнатах, де встановили більш низьку температуру

Не залишайте двері відкритими в неопалюваних приміщеннях. Коли відкриті двері, то тепло з більш опалювальних кімнат виходить і нагріває ті приміщення, які повинні бути більш прохолодними.

Свіже повітря ненадовго

Взимку в квартирі теж знадобиться свіже повітря, так що не варто відмовлятися від нього. Широко відкрийте всі вікна, не забудьте спочатку вимкнути радіатори. Через деякий час закрийте вікна та знову увімкніть тепло. Завдяки цьому способу з’явиться свіже повітря у вашому будинку.

Тримайте жалюзі і віконниці закритими якщо у вас вони є

Так, вони теж сприяють збереженню тепла всередині квартири. Вночі, вони створять ще один бар’єр (крім самого вікна), який запобігатиме потраплянню холодного повітря всередину і витік теплого повітря.

Не грійте стіну

Встановіть за радіатором від зовнішньої стіни так званий екран радіатора. Це лист алюмінієвої фольги, який можна купити за невеликі гроші, наприклад, в будівельних магазинах. Конструкція запобіжить проникненню непотрібного тепла в стіну і змусить його відбиватися і «поширюватися» по кімнаті.

Замініть опалювальне обладнання

Це останній засіб, але перевірте, чи працює ваше обладнання (плита, обігрівачі) на 100%. Якщо щось вийшло з ладу, радіатор погано нагрівається, грубку неможливо відрегулювати, може виявитися, що замінити її буде вигідніше, ніж продовжувати її використовувати.

Утепліть своє житло зовні

Як варіант збереження тепла в приміщенні, треба утеплити квартиру або будинок зовні. Утеплення допоможе зберегти тепло і тим самим скоротити витрати на опалення.

04.11.2020
Назад

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика Гроші в борг Кредит від компанії MisterCash Швидкий кредит Кредит без процентів Кредитні гроші з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки в Україні Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Студентський кредит від Містер Кеш Кредит з 21 року Миттєвий кредит У вас немає офіційного місця роботи, і вам потрібен кредит? З Містер Кеш все можливо! Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць Мікропозика Кредит готівкою (на карту) Кредит без відмови Позику онлайн на карту Швидкий займ Гроші в борг Мікрокредит Швидкий кредит Кредит без відсотків Кредитні кошти з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки Кредит по паспорту Кредит без поручителів Споживчий кредит Кредит студентам Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць