Тепло не означає дорого — як скоротити витрати на опалення

Тепло не означає дорого — як скоротити витрати на опалення

Зима холодна, і ми хочемо, щоб було тепло, хоча б в наших будинках. Однак ми знаємо, що тепло коштує грошей. Це дійсно так, і це добре відчувається щозими, особливо тим, кому доводиться опалювати квартиру або будинок самостійно. Але є способи. Звісно не чарівним чином і витрати на опалення нікуди не дінуться, але їх можна значно знизити.

Напевно кожен з вас чув модне слово термомодернізація? Чи замислювалися ви, що це означає? Це перелік заходів щодо зниження енерговживання будинком, тим самим зниження рахунків за тепло і власне підвищення рівня комфорту мешканців.

Перевірити герметичність вікон і дверей

Чим більше холодного повітря надходить в ваш будинок, тим більше його залишається. Перевірте вікна і двері. Як це зробити? Найпростіший спосіб — спробувати вставити жорсткий лист паперу між рамою і стулкою. Якщо лист вставляється, однозначно пора замінити ущільнювачі. Крім того, не забудьте добре закрити інші отвори, наприклад, для кабелів, провідних назовні.

Не закривайте радіатори

Плануючи або змінюючи облаштування кімнати, категорично не варто закривати радіатори меблями. Те ж стосується штор і фіранок, а також повішеної на них білизни для сушки. Це створює перешкоду для тепла, яке не може «поширюватися» по кімнаті.

Налаштуйте температуру в кожній кімнаті

Подумайте, в яких кімнатах ви часто буваєте і вам потрібна більш висока температура, а де не обов’язково. Тепло обов’язково має бути у ванній, але не обов’язково на кухні і в спальні, і не тільки з точки зору економії, ви набагато краще спите з трохи прохолодним повітрям. Для спальні оптимальна температура повітря близько 18 градусів. Якщо ви плануєте тривалу поїздку куди-небудь повністю вимкніть на цей час вентиль радіатора. Порожня квартира тепла не потребує. Звичайно регулювати тепло в радіаторах можна тільки тоді, коли ви поміняли всі батареї на нові з можливістю регулювання вентилем.

Прикривайте двері в тих кімнатах, де встановили більш низьку температуру

Не залишайте двері відкритими в неопалюваних приміщеннях. Коли відкриті двері, то тепло з більш опалювальних кімнат виходить і нагріває ті приміщення, які повинні бути більш прохолодними.

Свіже повітря ненадовго

Взимку в квартирі теж знадобиться свіже повітря, так що не варто відмовлятися від нього. Широко відкрийте всі вікна, не забудьте спочатку вимкнути радіатори. Через деякий час закрийте вікна та знову увімкніть тепло. Завдяки цьому способу з’явиться свіже повітря у вашому будинку.

Тримайте жалюзі і віконниці закритими якщо у вас вони є

Так, вони теж сприяють збереженню тепла всередині квартири. Вночі, вони створять ще один бар’єр (крім самого вікна), який запобігатиме потраплянню холодного повітря всередину і витік теплого повітря.

Не грійте стіну

Встановіть за радіатором від зовнішньої стіни так званий екран радіатора. Це лист алюмінієвої фольги, який можна купити за невеликі гроші, наприклад, в будівельних магазинах. Конструкція запобіжить проникненню непотрібного тепла в стіну і змусить його відбиватися і «поширюватися» по кімнаті.

Замініть опалювальне обладнання

Це останній засіб, але перевірте, чи працює ваше обладнання (плита, обігрівачі) на 100%. Якщо щось вийшло з ладу, радіатор погано нагрівається, грубку неможливо відрегулювати, може виявитися, що замінити її буде вигідніше, ніж продовжувати її використовувати.

Утепліть своє житло зовні

Як варіант збереження тепла в приміщенні, треба утеплити квартиру або будинок зовні. Утеплення допоможе зберегти тепло і тим самим скоротити витрати на опалення.

04.11.2020
Назад
Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту УКР ПОЗИКА Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash Credit7 Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus UltraCash Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць