Де можна взяти онлайн кредит на побутову техніку?

Де можна взяти онлайн кредит на побутову техніку?

Згідно зі статистичними даними, майже половина кредитів, які оформляють українці, беруться ними на покупку побутової техніки (телевізорів, пральних машин, пилососів і ін.). Якщо до побутової техніки віднести ще й мобільні телефони, то відсоток загальних кредитів буде не менше двох третин від їх загального числа.

На другому і третьому місцях за популярністю після покупки побутової техніки стоять кредити, пов’язані з виниклими фінансовими труднощами і непередбаченими витратами (поломка машини, термінове лікування та ін.).

Кредит в магазині

Купівля побутової техніки може бути запланованої, а може бути терміновою. Наприклад, зламався холодильник, і його ремонтувати недоцільно через його «похилого» віку. В такому випадку вигідніше взяти в кредит новий сучасний холодильник. Як правило, при покупці дорогої побутової техніки продавець вже має напрацьовані схеми кредитування з банківськими організаціями. Менеджер запропонує вам різні варіанти кредитування, під різні відсотки, на різний період. Більш того, в мережі існують інтернет-магазини, на яких можна в віддаленому режимі оформити покупку в кредит побутової техніки.

Головний недолік при оформленні онлайн кредиту полягає в тому, що клієнт не може на власні очі оцінити товар. Найчастіше фотографії, представлені на сайтах інтернет-магазинів, не можуть дати об’єктивне уявлення про товар. Тому, з цієї точки зору, похід в «живій» магазин і вибір техніки більш кращі, ніж покупка через Інтернет.

Кредит в МФО

При оформленні кредиту на покупку побутової техніки в класичному банку сума кредиту розбивається на рівні частини, які щомісяця вносить в банк позичальник, включаючи відсотки по кредиту. У деяких ситуаціях у клієнта є певна сума на покупку техніки, і не вистачає 20-30% від необхідної суми. Оформляти в таких ситуаціях кредит в банку не дуже зручно через відносно складну процедуру.

У подібних ситуаціях простіше, вигідніше і швидше взяти гроші в борг у мікрофінансової організації (МФО). Компанія МістерКеш фінансує купівлю дорогої побутової техніки. Під час такої угоди клієнт проходить ті ж процедури, що і для отримання звичайного кредиту. Тому він повинен представити документи, що підтверджують його особу (паспорт громадянина). Заявку на оформлення кредиту можна оформити протягом 15-20 хвилин на сайті МФО. Для цього необхідно пройти стандартну процедуру реєстрації, прив’язати банківську карту до аккаунту і подати заявку на отримання кредиту.

Заявка буде розглянута протягом 15 хвилин в автоматичному режимі, після чого на електронну пошту позичальника прийде лист з результатом розгляду заявки. Більше 90% поданих заявок отримують схвалення. Оскільки, перший кредит в Містеркеш видається під 0,01%, то клієнтові не доведеться фактично переплачувати за гроші, взяті в борг на термін від 5 до 30 днів.

Тому, оформлення короткострокового кредиту на покупку побутової техніки в МФО є досить вигідною альтернативою класичному кредитуванню в банку.

24.08.2021
Назад