Де можна взяти онлайн кредит на побутову техніку?

Де можна взяти онлайн кредит на побутову техніку?

Згідно зі статистичними даними, майже половина кредитів, які оформляють українці, беруться ними на покупку побутової техніки (телевізорів, пральних машин, пилососів і ін.). Якщо до побутової техніки віднести ще й мобільні телефони, то відсоток загальних кредитів буде не менше двох третин від їх загального числа.

На другому і третьому місцях за популярністю після покупки побутової техніки стоять кредити, пов’язані з виниклими фінансовими труднощами і непередбаченими витратами (поломка машини, термінове лікування та ін.).

Кредит в магазині

Купівля побутової техніки може бути запланованої, а може бути терміновою. Наприклад, зламався холодильник, і його ремонтувати недоцільно через його «похилого» віку. В такому випадку вигідніше взяти в кредит новий сучасний холодильник. Як правило, при покупці дорогої побутової техніки продавець вже має напрацьовані схеми кредитування з банківськими організаціями. Менеджер запропонує вам різні варіанти кредитування, під різні відсотки, на різний період. Більш того, в мережі існують інтернет-магазини, на яких можна в віддаленому режимі оформити покупку в кредит побутової техніки.

Головний недолік при оформленні онлайн кредиту полягає в тому, що клієнт не може на власні очі оцінити товар. Найчастіше фотографії, представлені на сайтах інтернет-магазинів, не можуть дати об’єктивне уявлення про товар. Тому, з цієї точки зору, похід в «живій» магазин і вибір техніки більш кращі, ніж покупка через Інтернет.

Кредит в МФО

При оформленні кредиту на покупку побутової техніки в класичному банку сума кредиту розбивається на рівні частини, які щомісяця вносить в банк позичальник, включаючи відсотки по кредиту. У деяких ситуаціях у клієнта є певна сума на покупку техніки, і не вистачає 20-30% від необхідної суми. Оформляти в таких ситуаціях кредит в банку не дуже зручно через відносно складну процедуру.

У подібних ситуаціях простіше, вигідніше і швидше взяти гроші в борг у мікрофінансової організації (МФО). Компанія МістерКеш фінансує купівлю дорогої побутової техніки. Під час такої угоди клієнт проходить ті ж процедури, що і для отримання звичайного кредиту. Тому він повинен представити документи, що підтверджують його особу (паспорт громадянина). Заявку на оформлення кредиту можна оформити протягом 15-20 хвилин на сайті МФО. Для цього необхідно пройти стандартну процедуру реєстрації, прив’язати банківську карту до аккаунту і подати заявку на отримання кредиту.

Заявка буде розглянута протягом 15 хвилин в автоматичному режимі, після чого на електронну пошту позичальника прийде лист з результатом розгляду заявки. Більше 90% поданих заявок отримують схвалення. Оскільки, перший кредит в Містеркеш видається під 0,01%, то клієнтові не доведеться фактично переплачувати за гроші, взяті в борг на термін від 5 до 30 днів.

Тому, оформлення короткострокового кредиту на покупку побутової техніки в МФО є досить вигідною альтернативою класичному кредитуванню в банку.

24.08.2021
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит студентам Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Автоматичний онлайн кредит на карту Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць