0Скільки коштує кредит — як розрахувати вартість кредиту? | MisterCash Блог
Скільки коштує кредит — як розрахувати вартість кредиту?

Скільки коштує кредит — як розрахувати вартість кредиту?

Кредит готівкою — це простий спосіб отримати додаткові гроші. Мікрофінансові компанії не вимагають вказувати, на що будуть використовуватися кошти, і жодним чином не втручатимуться в їх використання. Кожен, хто планує взяти позику, хоче, щоб вона була максимально дешевою. Переглядаючи пропозиції, слід звертати особливу увагу на вартість кредиту. Ми порадимо вам, що слід враховувати при оцінці загальної суми до погашення і внеску, який ми безпечно гасимо в щомісячних зобов’язаннях.

Як розрахувати загальну вартість кредиту готівкою?

Спочатку може здатися, що вибрати найдешевший кредит просто і інтуїтивно зрозуміло — досить вибрати пропозицію з найнижчою відсотковою ставкою. На жаль, крім номінальної процентної ставки існує ще ряд додаткових комісій та інших витрат.

Скільки потрібно заробляти, щоб отримати позику готівкою?

Немає чітко визначеної суми, яку потрібно щомісяця заробляти, щоб можна було подати заявку на отримання позики готівкою. Практично кожна людина, яка заробляє гроші, будь то на підставі трудового договору або працюючи неофіційно, отримує пенсію, має шанс отримати позику готівкою. Кожен банк і мікрофінансова компанія самостійно визначає терміни видачі кредитів, а кредитоспроможність кожного клієнта розраховується індивідуально.

Низький заробіток і кредит готівкою

Низька зарплата не повинна відразу виключати клієнта з обігу за грошовою позикою, але його шанси отримати її насправді невеликі. Існує неписане правило: чим вищий заробіток, тим більше шансів отримати позику. У будь-якому випадку, перш ніж прийняти остаточне рішення, банки аналізують безліч інших чинників. І може статися так, що хтось багато заробляє, але йому все одно відмовлять. На це рішення може вплинути, серед іншого, негативна кредитна історія.

Кредит готівкою — на що звернути увагу?

При пошуку кращої пропозиції по кредиту готівкою слід проаналізувати кілька чинників. На що слід звернути особливу увагу:

  • Комісія — деякі банки і фінансові організації стягують комісію за видачу кредиту. Варто відзначити, що іноді банки, що пропонують позики без комісії, компенсують цей збиток, накладаючи зобов’язання оформити страховку.
  • Додаткові комісії — може знадобитися відкрити рахунок в банку, в якому ви хочете взяти позику, і тоді ви повинні будете врахувати витрати на його утримання. Часто також потрібна страховка, яка захищає як банк, так і позичальника. Придбання цього виду додаткових продуктів дає нам можливість отримати кредит на більш вигідних умовах, але збільшує витрати.
  • Відсотки — кожен щомісячний платіж включає в себе частину боргу і відсотки.
  • Загальна вартість позики — термін позики є фактором, що впливає на розмір позики. На практиці, чим довше період, тим вище процентна ставка. З іншого боку, більш короткий термін кредиту означає більш високий щомісячний платіж.
  • Фіксована або змінна процентна ставка — фіксована процентна ставка не змінюється протягом усього періоду кредиту. Найчастіше пропонується для короткострокових кредитів. Плаваюча ставка заснована на коливаннях ринкових процентних ставок.

Не позичай більше, ніж потрібно, і платіть платежі вчасно. Уважно проаналізуйте вартість і виберіть найдешевшу, з вашої точки зору, пропозицію. Слідуючи цим кільком правилам, ви мінімізуєте вартість зобов’язання. Перевірте пропозицію продуктів від Містер Кеш, і обговоріть умови.

05.10.2020
Назад

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика Гроші в борг Кредит від компанії MisterCash Швидкий кредит Кредит без процентів Кредитні гроші з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки в Україні Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Студентський кредит від Містер Кеш Кредит з 21 року Миттєвий кредит У вас немає офіційного місця роботи, і вам потрібен кредит? З Містер Кеш все можливо! Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць Мікропозика Кредит готівкою (на карту) Кредит без відмови Позику онлайн на карту Швидкий займ Гроші в борг Мікрокредит Швидкий кредит Кредит без відсотків Кредитні кошти з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки Кредит по паспорту Кредит без поручителів Споживчий кредит Кредит студентам Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць