Скільки коштує кредит — як розрахувати вартість кредиту?

Скільки коштує кредит — як розрахувати вартість кредиту?

Оформити кредит готівкою в даний час не представляє великої проблеми. Це можуть зробити навіть соціально незахищені верстви населення, які офіційно не працевлаштовані. Кредитно-фінансові установи надають найрізноманітніші умови для оформлення кредиту, позичальникові лише залишається вибрати найбільш підходящий для себе варіант.

До недавнього часу банки тримали першість за кількістю виданих кредитів населенню серед всіх фінансових установ. Але, після світової фінансової кризи, яка вибухнула в 2008 році, став дуже активно розвиватися мікрофінансовий сектор, і зараз МФО повністю зайняли нішу короткострокових мікрокредитів, значно випереджаючи банки за кількістю виданих кредитів.

Кредит у банку

Для оформлення кредиту в банку буде потрібно надати великий пакет документів: довідку з місця роботи, довідку про зарплату за останні 6 місяців, довідку про склад сім’ї та ін. Щоб підготувати такий пакет документів, буде потрібно кілька днів. Найбільша проблема для оформлення банківського кредиту в даний час – це довідка про зарплату, отримати яку можуть тільки офіційно працевлаштовані особи. Другий момент, розмір офіційної зарплати повинен відповідати запитуваній кредиту.

Банки дуже ретельно перевіряють кредитоспроможність позичальника, його кредитну історію. У разі, якщо у банку виникають сумніви, в кредиті потенційно проблемному позичальникові, швидше за все, буде відмовлено. За статистикою, приблизно 40% поданих заявок на кредит в банк отримують відмову з тих чи інших причин.

Головна перевага банківських кредитів – низький відсоток річних. Деякі банки можуть видати споживчий кредит під 10-15%. До того ж, в банку можна оформити довгостроковий кредит на велику суму, наприклад, іпотечний кредит на покупку житла.

Кредит в ломбарді

Для отримання кредиту в ломбарді потрібні дві речі: заставу і паспорт. Співробітник ломбарду проведе оцінку застави, і запропонує суму кредиту. Кредитування в ломбарді найчастіше здійснюється строком до 1 місяця, але в деяких випадках можливий і більш довгостроковий кредит, до 1 року. Розмір кредитної суми безпосередньо залежить від цінності застави. Кредит можна отримати протягом 1 години. Відсотки по кредиту вище, ніж у банку.

Кредит в МФО

Отримати кредит в МФО можна в режимі онлайн протягом 15 хвилин, маючи на руках паспорт (іноді достатньо надати лише № паспорта), ідентифікаційний код, банківську карту українського банку, мобільний телефон та електронну пошту. Для оформлення кредиту в МФО не треба довідок про доходи, поручителів, заставних цінностей. Весь процес оформлення кредиту доступний у віддаленому режимі, в будь-який час доби. Схвалення отримують близько 90% поданих заявок. Отримати кредит в МФО можуть особи з поганою кредитною історією.

За всі перераховані зручності кредитування в МФО позичальник розплачується великий процентною ставкою по кредиту. При цьому, сума кредиту, як правило, не перевищує 20 000 грн, а термін кредитування часто обмежений 1 місяцем. Але, перший кредит в багатьох МФО, наприклад, в Містер Кеш, можна оформити під 0,01%. Це найвигіднішу пропозицію, яке тільки може бути при оформленні кредиту.

20.09.2021
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту УКР ПОЗИКА Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash Credit7 Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus UltraCash Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць