0Навіщо страхують кредити? — MisterCash
Навіщо страхують кредити?

Навіщо страхують кредити?

Всі, хто хоч раз стикався з отриманням кредиту, знають, що в додаткових платежах явним або непрямим чином присутня страховка по кредиту. Добре це чи погано? Гроші на вітер, або ж це важливо не тільки для кредитора, але і для позичальника? І чи можна відмовитися від страховки, але, все ж, отримати кредит в банку або МФО?

Навіщо страхують кредит в банку і МФО?

Страхування кредитів – практика звична в світі фінансових послуг з надання грошей у борг під відсотки. Фінансові інституції майже завжди страхують свої позики, щоб нівелювати фінансові ризики від невиплати кредиту в тому випадку, якщо позичальник стане неплатоспроможним через втрату роботи або важкої хвороби, втече за кордон з метою умисного ухилення від виплати боргу або раптово помре. Проблемна заборгованість без страховки стає в таких випадках безнадійною, а спроби стягнути гроші зі спадкоємців можуть вилитися в багаторічну судову тяганину або постійне переслідування з боку колекторів.

 

Кредитор не стане пояснювати і обговорювати, навіщо страхувати кредит, в тих випадках, коли видаються:

  • Грошові позики готівкою
  • Автомобільні кредити
  • Іпотека на нерухомість
  • Споживчі кредити для покупки побутової техніки
  • Позики, за якими клієнтові важко надати довідку про доходи
  • Мікрокредити в МФО
  • Позики, за якими немає можливості надати відомості про поручителів і цінностях в якості застави.

 

А так чи потрібна страховка позичальникові? І як страхувати кредит в банку або МФО, щоб позичальник був переконаний, що це йому теж потрібно? Страховка позики може бути відразу явно обумовлена ​​в кредитному договорі, а може бути оформлена як додатковий, прихований платіж, в якому буде перелік послуг банку по кредитуванню, в тому числі, і страхування надається позики. У банках і МФО, які працюють в Україні, як правило, умови страхування ініціює кредитор, і позичальникові не залишається нічого іншого, як погодитися, якщо він дуже зацікавлений в отриманні фінансової допомоги.

 

Потенційному позичальникові важливо знати, як правильно застрахувати кредит:

  • Потрібно, щоб це було не просто вигідно кредитору і збігалося з його бажанням убезпечити фінансові ризики при видачі позик. До речі, якщо позичальник заможна людина, до того ж, постійний клієнт банку і у нього є поручителі, а також цінне майно в якості застави, то впливова персона може мотивувати свою відмову від виплати страховки кредиту на підставі того, що гарантією його платоспроможності виступають ті ж поручителі, а також цінності, які закладаються. Тобто, у потенційного позичальника є можливість диктувати умови кредитору тільки в тому випадку, якщо позичальник – це багата і впливова персона, цінний клієнт, у якого є цілий штат юристів, готових для свого боса витребувати найкращі умови по кредитуванню.
  • Позичальник повинен бути впевнений, що він не просто заплатив більше за виданий кредит, а й отримав гарантію, що в разі форс-мажорних обставин борги по позиці не стануть тягарем для його родини, яку будуть атакувати судові виконавці і колектори. Тому не варто відразу бути налаштованими проти страховки – це не просто додаткові витрати по кредиту, а гарантована безпека спадкоємців і поручителів позичальника, якщо він не зможе погасити заборгованість.
26.07.2019
Назад

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика Гроші в борг Кредит від компанії MisterCash Швидкий кредит Кредит без процентів Кредитні гроші з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки в Україні Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Студентський кредит від Містер Кеш Кредит з 21 року Миттєвий кредит У вас немає офіційного місця роботи, і вам потрібен кредит? З Містер Кеш все можливо! Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць Мікропозика Кредит готівкою (на карту) Кредит без відмови Позику онлайн на карту Швидкий займ Гроші в борг Мікрокредит Швидкий кредит Кредит без відсотків Кредитні кошти з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки Кредит по паспорту Кредит без поручителів Споживчий кредит Кредит студентам Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць