Навіщо страхують кредити?

Навіщо страхують кредити?

Всі, хто хоч раз стикався з отриманням кредиту, знають, що в додаткових платежах явним або непрямим чином присутня страховка по кредиту. Добре це чи погано? Гроші на вітер, або ж це важливо не тільки для кредитора, але і для позичальника? І чи можна відмовитися від страховки, але, все ж, отримати кредит в банку або МФО?

Навіщо страхують кредит в банку і МФО?

Страхування кредитів – практика звична в світі фінансових послуг з надання грошей у борг під відсотки. Фінансові інституції майже завжди страхують свої позики, щоб нівелювати фінансові ризики від невиплати кредиту в тому випадку, якщо позичальник стане неплатоспроможним через втрату роботи або важкої хвороби, втече за кордон з метою умисного ухилення від виплати боргу або раптово помре. Проблемна заборгованість без страховки стає в таких випадках безнадійною, а спроби стягнути гроші зі спадкоємців можуть вилитися в багаторічну судову тяганину або постійне переслідування з боку колекторів.

 

Кредитор не стане пояснювати і обговорювати, навіщо страхувати кредит, в тих випадках, коли видаються:

  • Грошові позики готівкою
  • Автомобільні кредити
  • Іпотека на нерухомість
  • Споживчі кредити для покупки побутової техніки
  • Позики, за якими клієнтові важко надати довідку про доходи
  • Мікрокредити в МФО
  • Позики, за якими немає можливості надати відомості про поручителів і цінностях в якості застави.

 

А так чи потрібна страховка позичальникові? І як страхувати кредит в банку або МФО, щоб позичальник був переконаний, що це йому теж потрібно? Страховка позики може бути відразу явно обумовлена ​​в кредитному договорі, а може бути оформлена як додатковий, прихований платіж, в якому буде перелік послуг банку по кредитуванню, в тому числі, і страхування надається позики. У банках і МФО, які працюють в Україні, як правило, умови страхування ініціює кредитор, і позичальникові не залишається нічого іншого, як погодитися, якщо він дуже зацікавлений в отриманні фінансової допомоги.

 

Потенційному позичальникові важливо знати, як правильно застрахувати кредит:

  • Потрібно, щоб це було не просто вигідно кредитору і збігалося з його бажанням убезпечити фінансові ризики при видачі позик. До речі, якщо позичальник заможна людина, до того ж, постійний клієнт банку і у нього є поручителі, а також цінне майно в якості застави, то впливова персона може мотивувати свою відмову від виплати страховки кредиту на підставі того, що гарантією його платоспроможності виступають ті ж поручителі, а також цінності, які закладаються. Тобто, у потенційного позичальника є можливість диктувати умови кредитору тільки в тому випадку, якщо позичальник – це багата і впливова персона, цінний клієнт, у якого є цілий штат юристів, готових для свого боса витребувати найкращі умови по кредитуванню.
  • Позичальник повинен бути впевнений, що він не просто заплатив більше за виданий кредит, а й отримав гарантію, що в разі форс-мажорних обставин борги по позиці не стануть тягарем для його родини, яку будуть атакувати судові виконавці і колектори. Тому не варто відразу бути налаштованими проти страховки – це не просто додаткові витрати по кредиту, а гарантована безпека спадкоємців і поручителів позичальника, якщо він не зможе погасити заборгованість.
26.07.2019
Назад
Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту УКР ПОЗИКА Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash Credit7 Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus UltraCash Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць