0Як отримати кредит без прописки? — MisterCash
Як отримати кредит без прописки?

Як отримати кредит без прописки?

За часів СРСР громадяни повинні були в обов’язковому порядку мати так звану прописку в паспорті. Як правило, в паспорт вписувалися відомості про місце постійного проживання людини. 

Без прописки за місцем проживання не було можливості користуватися багатьма громадянськими правами:

  • влаштовуватися на роботу
  • вступати до середніх та вищіх навчальних закладів
  • брати участь в голосуванні на виборах
  • проходити лікування в медичних установах
  • вступити до шлюбу
  • оформляти декрет по догляду за новонародженим і потім реєструвати його в РАГСі
  • розраховувати на такі соціальні виплати, як пенсії та інші компенсаційні виплати.

Крім того, не маючи офіційного місця проживання, не можна було розраховувати на позику в касі взаємодопомоги, також неможливий був і банківський кредит без прописки в паспорті.

Навіть після того, як Україна здобула незалежність і стала суверенною державою, ще ціле десятиліття існував інститут прописки. Тільки в 2001 р прописка трохи поміняла свою сутність і офіційну назву. З того часу прописку замінила реєстрація місця проживання. Реєстрація як і раніше вписується в паспорт, але з тих пір реєстрація місця проживання не може обмежувати право людини на його місце розташування, реальне місце проживання, роботу поза місцем зареєстрованого проживання, право голосу і платіжну спроможність. А ще, через 15 років, введена в обіг українських громадян ID-картка, що містить чіп, на який записують реєстрацію місця проживання.

Отже, інститут прописки трохи змінився по суті і змінив назву, але залишився життєво необхідним. Як би не називали фіксоване місце офіційного проживання, пропискою або реєстрацією, українські чиновники, як і раніше вимагають у всіх державних установах пред’явити паспорт з реєстрацією місця проживання. І не тільки в державних службах потрібні відомості про місце проживання. Наприклад, маючи на меті, як отримати кредит без прописки в банку, якщо у вас немає постійної реєстрації в Україні, ви, ймовірно, отримаєте відмову від адміністрації, яка буде проводити кредитний скоринг по вашій кандидатурі. Та й в тому випадку, якщо ви думаєте, як взяти кредит без прописки не за місцем проживання (наприклад, ви уродженець Чернігова, а споживчий кредит оформляєте в столиці), перевірка вашої кандидатури як надійного потенційного позичальника буде тривалою і скрупульозною.

Чому реєстрація місця проживання так важлива в банках при отриманні позики? Це страховка фінансових ризиків, яка, крім того, підтверджена на законодавчому рівні. Йдеться про той момент, коли, зневірившись отримати оплату за кредит і відсотки по ньому, банк змушений подати на недбайливого позичальника до суду. Судові виконавці зможуть відкрити позов тільки на фізичну особу, за якою є відомості про офіційну реєстрацію місця проживання.

Чи дають без прописки кредит в МФО?

Якщо у вас труднощі з реєстрацією місця проживання (або її немає через зміну житла або переїзду в інше місто для роботи або навчання, ви є тимчасовим переселенцем або віддали на перереєстрацію паспорт), а терміново потрібно взяти кредит, у вас є тільки два способи вирішити питання з отриманням матеріальної допомоги:

  • Здати в ломбард цінності і обміняти їх на гроші. У ломбарді паспорт використовується тільки для фіксації того, хто здає цінні речі в якості застави, щоб в майбутньому при викупі повернути цінності саме їх власнику.
  • Також у вас не буде сумнівів в успішному отриманні позики, якщо ви звернетеся в надійну мікрофінансову організацію, наприклад, в кредитну організацію «МістерКеш». Для МФО дані паспорта теж важливі, але тільки не на тій сторінці, де розташовуються дані про реєстрацію місця проживання. Для видачі мікрокредиту потрібні тільки дані паспорта, що засвідчують особу позичальника, індивідуальний податковий номер платника податків, а також коректні банківські дані для зарахування позики на карту.
26.06.2019
Назад

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика Гроші в борг Кредит від компанії MisterCash Швидкий кредит Кредит без процентів Кредитні гроші з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки в Україні Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Студентський кредит від Містер Кеш Кредит з 21 року Миттєвий кредит У вас немає офіційного місця роботи, і вам потрібен кредит? З Містер Кеш все можливо! Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць Мікропозика Кредит готівкою (на карту) Кредит без відмови Позику онлайн на карту Швидкий займ Гроші в борг Мікрокредит Швидкий кредит Кредит без відсотків Кредитні кошти з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки Кредит по паспорту Кредит без поручителів Споживчий кредит Кредит студентам Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць