Як отримати кредит без прописки?

Як отримати кредит без прописки?

За часів СРСР громадяни повинні були в обов’язковому порядку мати так звану прописку в паспорті. Як правило, в паспорт вписувалися відомості про місце постійного проживання людини. 

Без прописки за місцем проживання не було можливості користуватися багатьма громадянськими правами:

  • влаштовуватися на роботу
  • вступати до середніх та вищіх навчальних закладів
  • брати участь в голосуванні на виборах
  • проходити лікування в медичних установах
  • вступити до шлюбу
  • оформляти декрет по догляду за новонародженим і потім реєструвати його в РАГСі
  • розраховувати на такі соціальні виплати, як пенсії та інші компенсаційні виплати.

Крім того, не маючи офіційного місця проживання, не можна було розраховувати на позику в касі взаємодопомоги, також неможливий був і банківський кредит без прописки в паспорті.

Навіть після того, як Україна здобула незалежність і стала суверенною державою, ще ціле десятиліття існував інститут прописки. Тільки в 2001 р прописка трохи поміняла свою сутність і офіційну назву. З того часу прописку замінила реєстрація місця проживання. Реєстрація як і раніше вписується в паспорт, але з тих пір реєстрація місця проживання не може обмежувати право людини на його місце розташування, реальне місце проживання, роботу поза місцем зареєстрованого проживання, право голосу і платіжну спроможність. А ще, через 15 років, введена в обіг українських громадян ID-картка, що містить чіп, на який записують реєстрацію місця проживання.

Отже, інститут прописки трохи змінився по суті і змінив назву, але залишився життєво необхідним. Як би не називали фіксоване місце офіційного проживання, пропискою або реєстрацією, українські чиновники, як і раніше вимагають у всіх державних установах пред’явити паспорт з реєстрацією місця проживання. І не тільки в державних службах потрібні відомості про місце проживання. Наприклад, маючи на меті, як отримати кредит без прописки в банку, якщо у вас немає постійної реєстрації в Україні, ви, ймовірно, отримаєте відмову від адміністрації, яка буде проводити кредитний скоринг по вашій кандидатурі. Та й в тому випадку, якщо ви думаєте, як взяти кредит без прописки не за місцем проживання (наприклад, ви уродженець Чернігова, а споживчий кредит оформляєте в столиці), перевірка вашої кандидатури як надійного потенційного позичальника буде тривалою і скрупульозною.

Чому реєстрація місця проживання так важлива в банках при отриманні позики? Це страховка фінансових ризиків, яка, крім того, підтверджена на законодавчому рівні. Йдеться про той момент, коли, зневірившись отримати оплату за кредит і відсотки по ньому, банк змушений подати на недбайливого позичальника до суду. Судові виконавці зможуть відкрити позов тільки на фізичну особу, за якою є відомості про офіційну реєстрацію місця проживання.

Чи дають без прописки кредит в МФО?

Якщо у вас труднощі з реєстрацією місця проживання (або її немає через зміну житла або переїзду в інше місто для роботи або навчання, ви є тимчасовим переселенцем або віддали на перереєстрацію паспорт), а терміново потрібно взяти кредит, у вас є тільки два способи вирішити питання з отриманням матеріальної допомоги:

  • Здати в ломбард цінності і обміняти їх на гроші. У ломбарді паспорт використовується тільки для фіксації того, хто здає цінні речі в якості застави, щоб в майбутньому при викупі повернути цінності саме їх власнику.
  • Також у вас не буде сумнівів в успішному отриманні позики, якщо ви звернетеся в надійну мікрофінансову організацію, наприклад, в кредитну організацію «МістерКеш». Для МФО дані паспорта теж важливі, але тільки не на тій сторінці, де розташовуються дані про реєстрацію місця проживання. Для видачі мікрокредиту потрібні тільки дані паспорта, що засвідчують особу позичальника, індивідуальний податковий номер платника податків, а також коректні банківські дані для зарахування позики на карту.
26.06.2019
Назад
Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Швидкий кредит Кредит онлайн без відсотків - позика під повний 0 Кредит з 18 років без довідок і поручителів Кредит експрес Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Кредит через інтернет Автоматичний онлайн кредит на карту Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Мікрокредит Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит без перевірки кредитної історії Кредит без ІПН на карту Споживчий кредит Кредит пенсіонерам від Dinero Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Швидкий займ на карту Кредит студентам Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово Кредит через інтернет Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць