0Як працює банківський скоринг? — MisterCash
Як працює банківський скоринг?

Як працює банківський скоринг?

Знадобитися певна сума грошей, що перевищує власні накопичення іежемесячние доходи, може будь-якій людині. Адже в житті трапляється всяке: необхідність погасити борги по комуналці, заплатити терміново за навчання, купити дорогі ліки і пройти платне лікування, переїхати на нову орендовану квартиру і т.д. Якщо ви в такій скрутній фінансовій ситуації звертаєтеся в банк, то розраховуєте отримати якомога швидше необхідну матеріальну допомогу, нехай і на певних умовах, під великий відсоток і з додатковими платежами, які значно здорожують отриману позику.

Але при зверненні в банк, потенційним позичальникам доведеться дізнатися, що таке банківський скоринг, і чому він значно уповільнює, а ще дуже часто унеможливлює отримання такої необхідної вам позики.

Що таке методики банківського скорингу і як вони влаштовані?

Банківський скоринг – це автоматична програмна перевірка за унікальною методикою. На підставі результатів скорингу приймається рішення, давати позику чи ні. Здавалося б, ви звернулися в такий надійний фінансовий інститут, як банк, але рішення щодо надання кредиту мало того, що затягнулося на кілька днів, а ще гірше, тижнів, так в кінцевому підсумку в позиці вам було, на жаль, відмовлено. Цей найгірший варіант демонструє, як працює банківський скоринг.

У банківському скорингу дві складові: кредитний скоринг і скоринг, що виявляє шахраїв. Будь-яка програма банківського кредитного скорингу перевіряє всю соціальну і фінансову інформацію потенційного позичальника, верифікуються його документи (паспортні дані, ІПН, довідки про доходи та працевлаштування), відомості про поручителів, які несуть фінансову відповідальність у разі ваших матеріальних труднощів. Також програма моніторить такі соціальні дані, як сімейний стан, наявність дітей. Скоринг враховує, чи є у власності нерухомість, земельна ділянка, автомобіль або кілька, інші цінності, які можуть служити в якості застави. Що найскладніше в банківському скорингу – це те, що система вивчає не тільки кандидатуру того, хто хоче отримати кредит, але і його близьке оточення. Тобто, система працює за принципом «Скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти». І, якщо у потенційного кредитоотримувача в друзях є власники проблемних кредитів, то є великий ризик, що програма виявить це і відмовить тому, хто хоче отримати кредит в банку.

На підставі отриманих даних створюється рейтинг в балах, який дозволяє потенційному позичальникові отримати кредит чи ні. Причому, кількість балів, які скоринг «присудив» потенційному позичальникові, може бути достатнім, щоб отримати споживчий кредит на покупку побутової техніки і навіть автомобіля, але, при цьому, цих балів може не вистачити для того, щоб скорингова програма схвалила кандидатуру фізособи на оформлення іпотеки для покупки нерухомості.

Що ж стосується скорингу шахрайства, то програма вивчає всі підозрілі збіги і розбіжності, виявляючи шахрайські схеми оформлення кредитів.

Якщо банківський скоринг не пройдено, то залишається ломбард або мікрофінансова організація. Розраховувати на швидке отримання позики ви можете тільки в тому випадку, якщо:

  • Йдете в ломбард і здаєте щось цінне зі свого майна (інструменти, побутову техніку, коштовності, ікони і т.п.). У цій ситуації матеріальна допомога вам буде надана практично миттєво, без перевірок ваших доходів, без надання ІПН, не потрібні поручителі. Досить точно дати цінність в заставу і надати паспорт, який вказує ваші дані, які знадобляться згодом, коли ви повернетеся, щоб викупити заставу. Недоліком ломбарду є те, що заставні речі оцінюються низько при наданні вам позики і, навпаки, мають завищену вартість, коли ви їх збираєтеся викупити.

  • Другий, більш прийнятний спосіб отримання швидкого позики – зверніться в мікрофінансову організацію, наприклад, в МФО «МістерКеш». Тут ви протягом доби отримаєте без відмови мікропозику, яку вам перерахують на банківську карту, номер якої ви попередньо вкажете в заявці на отримання мікрокредиту. Щоб отримати позику, достатньо надати достовірні дані паспорта та ІПН. Кредитний скоринг в МФО також присутній, але його методики не такі жорсткі по відношенню до потенційних позичальників.

10.05.2019
Назад

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика Гроші в борг Кредит від компанії MisterCash Швидкий кредит Кредит без процентів Кредитні гроші з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки в Україні Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Студентський кредит від Містер Кеш Кредит з 21 року Миттєвий кредит У вас немає офіційного місця роботи, і вам потрібен кредит? З Містер Кеш все можливо! Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць Мікропозика Кредит готівкою (на карту) Кредит без відмови Позику онлайн на карту Швидкий займ Гроші в борг Мікрокредит Швидкий кредит Кредит без відсотків Кредитні кошти з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки Кредит по паспорту Кредит без поручителів Споживчий кредит Кредит студентам Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць