Що таке криптовалюта і чому вона стала такою популярною?

Що таке криптовалюта і чому вона стала такою популярною?

Криптовалюти з’явилися вже досить давно, але кілька років тому до них виникло набагато більше уваги. Спочатку, це були тільки біткоїни, але сьогодні є вже сотні різних криптовалют, які використовуються для купівлі різних товарів (і не лише в інтернеті) або заробітку для трейдерів. Але що являє собою криптовалюта? Чому біткоїн настільки затребуваний? І чому за криптовалюту досі не забули?

Що таке криптовалюта?

Криптовалюта – це криптографічна валюта, зашифрований електронний актив. Ця валюта є по суті набір коду, вона не має фізичного втілення, її не можна взяти до рук. Крім того, криптовалюта – це також не аналог електронних грошей, хоча багато в чому схожа.

Заробляти чи точніше добувати криптовалюту можна за допомогою майнінгу – процесу, при якому майнери використовують свої комп’ютери для обробки комп’ютерного коду криптовалюти та як нагороду отримують монети.

Криптовалюти працюють в мережі блокчейн – це технологія розподілу даних, при яких усі активи містяться на одному сервері (класичний спосіб зберігання інформації), а частинами коду відразу на багатьох. Саме комп’ютери майнерів і є елементами блокчейна, що допомагає працювати всій системі.

Як працює криптовалюта? Майнер зі своїм обладнанням підключається до спеціальної програми, використовує обчислювальні потужності комп’ютера та може заробляти крипту (монету чи частину монети). Вона зберігається в електронному гаманці, звідки її вже за фактом можна перекладати, продати в обмін на звичайні гроші, грати з нею на криптобіржах або використовувати для інших цілей.

Перша криптовалюта, популярний сьогодні біткоїн, з’явилася 2008 року. Сатоші Накамото, творець біткоїну, опублікував в інтернеті концепцію та принцип роботи цифрової валюти, яка може повністю змінити банківську систему та устрій всього фінансового світу. З самого початку до криптовалюти особливо серйозно не ставилися, хоча багато хто бачив її потенціал, але вже через пару років вона стала способом заробітку тисяч людей по всьому світу, регулярно застосовується для здійснення покупок (як і звичайні гроші), а також увійшла до ТОП-5 найбільших валют світу.

Але разом із цим перша популярна криптовалюта дуже швидко встигла стати проблемою:

  • багато хто ще не розуміє принципу її роботи;
  • така валюта може зруйнувати роботу сучасного ринку;
  • вона використовується для купівлі незаконних товарів в інтернеті, тому що її не можна нормально відстежити та контролювати;
  • багато країн усе ще працюють над тим, як її легалізувати чи заборонити, тому статус та перспективи не зовсім зрозумілі.

Чому криптовалюта залишається популярною?

Біткоїн – це найперша і найпопулярніша криптовалюта, хоча на ринок регулярно виходять нові види криптовалют (альткоїни). І здавалося б, що за ці роки інтерес до цифрової валюти вже має зникнути, але це зовсім не так.

Серед причин попиту та затребуваності криптовалюти можна відзначити:

  • Дуже широке поширення та універсальність. Розібратися у принципах роботи валюти, встановити гаманець, стати майнером – це зовсім не складно.
  • Всі операції та перекази зберігаються фактично у відкритому доступі в архіві (хоча і без прив’язки до конкретного прізвища), тому жодна валютна операція не загубиться.
  • Дуже високий рівень безпеки валюти.
  • Можливість здійснення анонімних платежів, тому що за валютою неможливо простежити.
  • Можливість отримати і заробити криптовалюту, причому майже нічого не вкладати, а використовувати для цього свій комп’ютер.

Криптовалюта все ще залишається найперспективнішою валютою майбутнього, вона має безліч переваг, але й недоліків у неї достатньо. Сьогодні ж багато хто може заробляти на цифрових валютах – інвестувати свої гроші, грати на біржі, займатися майнінгом, консультувати новачків у різних сферах.

01.12.2021
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит студентам Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Взять кредит с большими просрочками по микрозаймам Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Автоматичний онлайн кредит на карту Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць