Що таке рефінансування кредиту?

Що таке рефінансування кредиту?

Рефінансуванням кредиту називають оформлення нового кредиту, який йде на погашення кількох старих кредитів. Наприклад, у клієнта є 3 відкритих кредиту, можливо навіть в різних банках, за якими він щомісяця сплачує, скажімо, 10 000 грн. У такому випадку позичальник може провести рефінансування, взявши новий кредит на суму, яка закриє всі 3 наявних кредиту. При цьому, клієнт може отримати більш вигідні умови кредитування, наприклад, його щомісячний платіж знизиться до 8000 грн.

Де можна отримати кредит на рефінансування?

Оформляти рефінансування можна не тільки в тому банку, де є вже відкритий кредит, а в будь-якому, навіть в тому, клієнтом якого до цього позичальник не був. Головні цілі позичальника, які переслідуються при рефінансуванні кредиту – це зниження щомісячного розміру виплат, як наслідок, запобігання зростанню заборгованості за існуючими кредитами. Рефінансування проводиться для закриття споживчих, цільових кредитів, включаючи заборгованості по кредитних картах.

Чому кредитно-фінансові організації йдуть на рефінансування? Ні, альтруїзм тут ні при чому, банки також переслідують свою фінансову вигоду. По-перше, жоден банк не хоче мати справу з проблемним клієнтом. У разі, якщо позичальник не в змозі обслуговувати свій борг, це стає не тільки і не стільки його проблемою, скільки проблемою банку, який втрачає свої гроші. Тому, банкам вигідніше піти на більш лояльні умови кредитування, при яких вони зможуть отримати фінансову вигоду, ніж судитися з позичальником.

По-друге, при рефінансуванні сторонніх кредитів банки отримують нових клієнтів, а, значить, додаткове джерело доходу, оскільки новий клієнт буде здійснювати процентні виплати по рефінансувати кредиту, може відкрити новий рахунок в банку, кредитні та дебетові карти і ін.

Хто може отримати рефінансування кредиту

Оформити рефінансування кредиту можуть українці віком 21-65 років, офіційно працевлаштовані, мають загальний трудовий стаж не менше 1 року і дохід, що перевищує кредит не менше, ніж в 2 рази. Крім цього, позичальник не повинен мати прострочень по виплаті наявних кредитів протягом останніх 6 місяців, а до закінчення терміну виплат за існуючими кредитами повинно бути не менше 3 місяців.

Для оформлення рефінансування кредиту від позичальника буде потрібно заяву, оригінали поточних кредитних документів, а також довідка з реквізитами банку, який видав раніше кредит з сумою боргу, що залишився і графіком його погашення і згоду колишнього банку на рефінансування. У будь-якому випадку, точний перелік необхідних документів необхідно уточнювати в конкретному кредитно-фінансовій установі, в якому оформляється рефінансування.

Чому відмовляють у рефінансуванні?

Найбільш ймовірні причини відмови в рефінансуванні кредиту: низький рівень доходу позичальника, погана кредитна історія, затримки платежів (комунальні послуги, аліменти, штрафи та ін.), Неточне, неповне або недостовірне надання інформації при оформленні заявки, неправильно підготовлений пакет документів. Чи не рефінансуються кредити, які вже раніше піддавалися процедурі рефінансування.

По кожному конкретному позичальнику банк приймає рішення в індивідуальному порядку. Тому, в разі незначних порушень, заявка клієнта може бути схвалена, в такому випадку складається новий кредитний договір, за яким старі борги закриваються за рахунок кредитних грошей, виданих на рефінансування. Це важливий момент. При рефінансуванні кредиту клієнт ніяких грошей на руки не отримує! Всі гроші йдуть на погашення існуючих кредитів. При цьому, якщо за колишніми кредитами було заставне майно, право застави переходить до нового кредитора.

Позичальник уважно повинен вивчити умови договору рефінансування і строго дотримуватися графіка погашення заборгованості. В обов’язковому порядку клієнт повинен простежити за тим, щоб з технічної точки зору всі процедури були виконані правильно, і взяти довідку про виконання своїх зобов’язань перед колишніми кредиторами, щоб уникнути нарахування пені, якщо з якихось причин залишиться неврахована заборгованість.

Чи варто і як отримати кредит на рефінансування?

Перед тим, як намагатися оформити кредит на рефінансування, необхідно прорахувати, чи буде ця процедура вигідна з фінансової точки зору. У тому випадку, якщо поточний кредит не дуже великий, і позичальник виплатив більше половини від загальної суми кредиту, як правило, ніякої економії при рефінансуванні не буде. Це пов’язано з тією обставиною, що при відкритті нового кредиту необхідно буде оплачувати додаткові витрати за оформлення різних довідок, нотаріальні послуги, страховки та ін.

Простіше кажучи, рефінансування вигідно лише в тому випадку, якщо позичальник не може виплачувати щомісячний платіж, а після рефінансування щомісячна сума знизиться до прийнятного для клієнта значення. Слід сказати, що прийняття рішення про рефінансування кредиту є досить складним, і в таких ситуаціях краще звернутися до фахівців, які за розумну плату підберуть підходяще кредитно-фінансова установа і допоможуть оформити документи.

Одним з варіантів є звернення до фахівців-консультантів Містер Кеш, що мають великий досвід роботи в цій сфері банківської діяльності. Співробітники нададуть професійну підтримку і допомогу з моменту звернення і до повного погашення взятих зобов’язань, з радістю відповівши на всі питання.

18.09.2021
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
7   днів
14   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою або на карту в Україні Найшвидший кредит онлайн без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0,01% відсоток Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту монобанк Онлайн-позика на карту Кредит за 15 хвилин Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Кредит за 1 годину онлайн Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Як взяти кредит через інтернет? Кредит студентам Кредит під заставу авто Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців майже без відсотків Чи можливо отримати кредит онлайн без перевірки кредитної історії Чи можливо отримати кредит онлайн без ІПН на карту? Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Автоматичний онлайн кредит на карту Міні  кредит Промокод від компанії Mister Cash Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Надовго Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць