0Рефінансування — розумне об'єднання кредитів | MisterCash Блог
Рефінансування — розумне об’єднання кредитів

Рефінансування — розумне об’єднання кредитів

Ви сплачуєте невигідну грошову позику і хочете замінити її кращої і, перш за все, більш дешевої? Рефінансування — це рішення для вас. З нашою допомогою ви можете замінити старий дорогий кредит на той, який буде легко і зручно погашати. З Містер Кеш все це швидко і з мінімумом формальностей.

Рефінансування кредиту — Містер Кеш

Рефінансування позик — один з найпопулярніших продуктів і способів скоротити щомісячний платіж і контролювати свої домашні фінанси. Завдяки рефінансування ви можете скоротити свої внески до 70% і компенсувати деякі витрати за попередніми позиками і кредитами.

Що таке рефінансування кредиту?

З часом змінюються параметри кредиту, законодавство і стандарти обслуговування клієнтів. Це означає, що кредит, узятий кілька років тому, навіть якщо він тоді вважався дуже хорошим, тепер може виявитися просто непривабливим. З цієї причини ви можете без потреби переплатити десятки тисяч гривень.

Ви думаєте, що платите занадто великі внески?
Ви заздрите людям, які беруть позику зараз, тому що вони можуть розраховувати на більш вигідні умови?
Ви не зобов’язані платити далі такі кредити!

Рефінансування позики дозволить вам позбутися від непотрібного баласту і скористатися сприятливими параметрами які доступні особам, що беруть позику сьогодні.

Рефінансування кредиту полягає в погашенні старого зобов’язання через інший банк або мікрофінансову кредитну організацію в рамках отримання в ньому нового кредиту. Цей процес можна порівняти з переносом мобільного номера з однієї мережі в іншу — в цьому випадку ми переводимо кредит з одного банку або кредитної небанківської компанії в іншу, при цьому змінюючи його умови на більш актуальні та вигідні. Завдяки цьому ви не будете переплачувати, а нові платежі будуть адаптовані до ваших потреб і фінансових можливостей, тому своєчасна їх оплата більше не буде проблемою.

Запитайте кредитного експерта Містер Кеш про можливість рефінансування ваших кредитів

Рефінансування кредиту як спосіб знизити розстрочку з мінімумом формальностей. Рефінансування кредиту дозволить вам почати все спочатку і позбутися від тягаря. Великі розстрочки, що викликають стрес і розчарування щомісяця, будуть забуті раз і назавжди. Вам більше не потрібно турбуватися, коли інші говорять про те, наскільки вигідна їх позика — завдяки рефінансуванню ви позбудетеся від тягаря і отримаєте від кредиту стільки ж задоволення, скільки і вони!

Поміняти стару позику на нову в банку можна, але якщо ви спробуєте зробити це самостійно, це буде дуже складно і трудомістко, а в деяких випадках навіть неможливо. Також буде ризик, що ви виберете неправильну пропозицію, переплатите і тільки погіршите своє становище. Такого ризику не буде, якщо ви скористаєтеся послугами кваліфікованих кредитних консультантів Містер Кеш.

Ви не тільки будете впевнені, що рефінансування вашого кредиту буде найкращим з можливих, але і отримаєте неоціненну допомогу з усіма формальностями. Це гарантує, що ризики будуть зведені до абсолютного мінімуму, а Містер Кеш подбає про все від вашого імені, що не вимагає вашої особистої участі і присутності на відділенні, щоб рефінансування не забирало у вас занадто багато часу і енергії. Рефінансування від Містер Кеш — повністю онлайн, не виходячи з дому.

Чому рефінансування від Містер Кеш — хороша ідея?

Ми підходимо до цього питання комплексно — наші консультанти спочатку ретельно проаналізують ваше фінансове становище. Запитають вас про те, що вам потрібно і розкажуть чого очікувати від нового зобов’язання.

У нас є багаторічні знання і досвід — наші фахівці багато років допомагають українцям в отриманні привабливих кредитів. На українському ринку фінансових послуг ми кращі. Ми підтримуємо вас від початку до кінця — зв’язок з нами не припиниться після підписання кредитного договору. Ми надамо вам професійну підтримку і допомогу з моменту вашого звернення до нас до повного погашення ваших зобов’язань. Ми завжди раді відповісти на будь-які ваші питання. Ми не беремо зайвих комісій та страховок — ми знаємо, що багато наших клієнтів знаходяться у важкому фінансовому становищі, тому пропонуємо взаємовигідне співробітництво.

05.11.2020
Назад

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика Гроші в борг Кредит від компанії MisterCash Швидкий кредит Кредит без процентів Кредитні гроші з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки в Україні Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Студентський кредит від Містер Кеш Кредит з 21 року Миттєвий кредит У вас немає офіційного місця роботи, і вам потрібен кредит? З Містер Кеш все можливо! Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць Мікропозика Кредит готівкою (на карту) Кредит без відмови Позику онлайн на карту Швидкий займ Гроші в борг Мікрокредит Швидкий кредит Кредит без відсотків Кредитні кошти з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки Кредит по паспорту Кредит без поручителів Споживчий кредит Кредит студентам Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць