0Чи реально в Україні взяти кредит за один день? | MisterCash Блог
Чи реально в Україні взяти кредит за один день?

Чи реально в Україні взяти кредит за один день?

Кредит готівкою видають у всіх банках України. Але не завжди це здійснюється за один день.

У пропозиціях небанківських компаній, в тому числі і Містер Кеш, готівкові гроші — це не тільки рекламний слоган, а й реальна пропозиція, яку можна використовувати з мінімальними формальностями. Чи можуть банки так само швидко видавати кредити?

Що таке кредит готівкою?

Кредит готівкою надається для будь-яких цілей, не пов’язаних з будь-якою діловою або професійною діяльністю, що здійснюється позичальником. Позичальник підписує кредитний договір на певний термін, зобов’язуючись повернути позичені гроші з відсотками.

Позика через Інтернет стає все більш поширеним явищем — ви можете отримати її в найкоротші терміни і з мінімальними формальностями.

Якщо ви довгий час були клієнтом певного банку, ви можете отримати онлайн-позику готівкою без довідок з роботи та іншої документації, тому що кредитоспроможність банк буде перевіряти і підтверджувати на основі історії вашого особистого рахунку.

Процедура оцінки кредитної заявки банком

Кредитний процес — це комплексна процедура надання кредиту певного типу, яка триває до тих пір, поки клієнтське зобов’язання не буде повністю погашено. Дуже важливим елементом цієї процедури є оцінка кредитної заявки.

У банках такий аналіз зазвичай складається з трьох частин:

  • технічний;
  • формальний і юридичний;
  • фінансовий.

Повний аналіз вашої кредитної заявки може зайняти від 7 днів до місяця. Аналітик повинен бути впевнений, особливо у великій сумі, що клієнт може повністю погасити кредит. Правильна перевірка потенційного позичальника в різних базах даних і розрахунок його кредитоспроможності допомагає мінімізувати ризик.

Технічний аналіз полягає в оцінці пропонованих застав з точки зору ринкової вартості. Потім перевіряються формальні аспекти договору і дані, введені в заявку на отримання кредиту.

Формально-правова частина аналізу полягає в перевірці кредитоспроможності потенційного позичальника і його кредитного рейтингу.

Фінансова частина завершує кредитний аналіз і полягає в перевірці кредитоспроможності клієнта. Банк хоче знати, чи може він дозволити собі позику і чи зможе він її погасити.

Нарешті, банк приймає рішення після аналізу надійності і кредитоспроможності заявника, після розрахунку рівня ризику підписання з ним кредитного договору.

Як випливає з перерахованого вище — взяти кредит за один день в банку практично неможливо. Що ж робити, якщо гроші потрібні тут і зараз?

Кредит в Україні від Містер Кеш за 20 хвилин

Умови, які необхідно виконати в Містер Кеш

Щоб подати заявку на отримання позики готівкою, ви повинні відповідати декільком основним вимогам.

Клієнт, який подав заявку на фінансування, повинен бути повнолітнім, мати дійсне посвідчення особи (паспорт України), мобільний телефон і вихід в інтернет. Для Містер Кеш не буде потрібно підтвердження доходу. При подачі заявки на кредит готівкою онлайн також потрібен картковий рахунок в будь-якому банку нашої країни.

На підставі паспорта підтверджуючого особу Містер Кеш винесе кредитне рішення і повідомить про нього протягом 20 хвилин. В нашій фінансовій компанії всі формальності оформляються онлайн і немає необхідності для укладення контракту відвідування відділення компанії.

Небанківська пропозиція від Містер Кеш спокушає моментальним зняттям грошей практично без будь-яких формальностей. З нами зручно, вигідно і безпечно! Ваші гроші на рахунку вже через 20 хвилин.

10.09.2020
Назад

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика Гроші в борг Кредит від компанії MisterCash Швидкий кредит Кредит без процентів Кредитні гроші з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки в Україні Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Студентський кредит від Містер Кеш Кредит з 21 року Миттєвий кредит У вас немає офіційного місця роботи, і вам потрібен кредит? З Містер Кеш все можливо! Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць Мікропозика Кредит готівкою (на карту) Кредит без відмови Позику онлайн на карту Швидкий займ Гроші в борг Мікрокредит Швидкий кредит Кредит без відсотків Кредитні кошти з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки Кредит по паспорту Кредит без поручителів Споживчий кредит Кредит студентам Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць