0Розвінчуємо міфи про мікрокредитування в Україні
Розвінчуємо міфи про мікрокредитування в Україні

Розвінчуємо міфи про мікрокредитування в Україні

Ринок онлайн-кредитування в Україні швидко зростає, тому що це швидкий і простий спосіб надання термінових грошових коштів. У той же час існує багато суперечливої інформації про позики. Давайте розберемося, що правда, а що міф.

1. Тільки шахраї активні на ринку онлайн-кредитів — МІФ

Переважна більшість кредитних установ є компаніями, що діють на законних підставах на основі українського законодавства. Це правда, що на цьому ринку ви можете знайти підозрілі пропозиції, але схожа ситуація виникає, наприклад, у сфері телекомунікацій, страхування та багатьох інших. Якщо хочете безпечно брати кредити у надійної компанії, вам потрібно використовувати лише надійних та перевірених кредиторів.

3. Заповнювати онлайн заявки на кредит небезпечно — МІФ

Добре, що українці починають звертати увагу на важливість захисту персональних даних. Однак варто дотримуватися розумних міркувань і пам’ятати, що заповнення заявки на кредит з вашими даними на таких онлайн-порталах, як Містер Кеш, абсолютно безпечно. Особисті дані захищені згідно всіх норм права.

4. Кредитна організація працює також, як і банк — МІФ

Небанківські кредитні компанії – фактично не є банками і ведуть свою фінансову діяльність трохи по іншому. Кредитні установи спеціалізуються тільки на запозичення грошей, і їх послугами користуються багато задоволені клієнти. Ми не приймаємо депозити від населення з метою примноження доходів.

5. Взяти кредит у Містер Кеш легше, ніж у банку — ІСТИНА

Містер Кеш спеціалізується на онлайн-кредитах. У нас можете отримати кредит практично без відмови для всіх. Щоб отримати кредит у банку, необхідно виконати ряд складних вимог: відвідати відділення (швидше за все не один раз), надати довідку про доходи, знайти поручителя….

6. Послугами небанківських фінансових організацій користуються лише особи, які не отримали кредит в банку — МІФ

Багато людей, які могли б отримати банківський кредит, як і раніше користуються послугами кредитної компанії, тому що вони просто більш вигідні. Онлайн-кредити просто швидше, простіше і позбавлені непотрібних формальностей, і в той же час фінансово вигідні — Містер Кеш пропонує безвідсотковий кредит для нових клієнтів.

7. Онлайн-запозичення може призвести до боргами ПІДЛОЗІ ІСТИНА, ПІДЛОЗІ МІФ

Безвідповідальне онлайн-запозичення і невиплачені кредити можуть призвести до серйозних боргових проблем. Тим не менше, коли ви берете на себе відповідальність за кредити і своєчасно оплачує свої зобов’язання за договором, у вас не виникне проблем.

8. Онлайн кредит може бути виданий на будь-які цілі – ІСТИНА

При отриманні банківського кредиту ви повинні дуже ретельно визначити його призначення, кошти з онлайн-кредитів можна використовувати для будь-яких цілей, наприклад, для відпочинку за кордоном або для ремонту автомобіля.

9. Кредит зараховується на ваш банківський рахунок миттєво – ІСТИНА

У разі онлайн-кредитів формальності зведені до мінімуму, що значно спрощує процес подачі заявки на нього. Грошові кошти також дуже швидко надходять на банківський рахунок клієнта. Отже, онлайн-кредитування часто є ідеальним рішенням, якщо вам потрібні термінові грошові кошти.

10. Кредит можна отримати, не виходячи з дому – ІСТИНА

Користуватися послугами онлайн-кредитування компанії Містер Кеш надзвичайно зручно. Все, що вам потрібно зробити, це використовувати калькулятор сайту для розрахунку щомісячних погашень, заповнити просту заяву, і після її затвердження і укладення договору кошти відразу ж зараховуються на ваш рахунок. Таким чином, вам навіть не потрібно виходити з дому.

11. Кредит можна отримати маючи борги – ІСТИНА

Онлайн кредити можна отримати навіть з боргами, а також при наявності негативної кредитної історії. У цьому можна переконатися почавши співпрацю з Містер Кеш.

29.05.2020
Назад

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика Гроші в борг Кредит від компанії MisterCash Швидкий кредит Кредит без процентів Кредитні гроші з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки в Україні Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Студентський кредит від Містер Кеш Кредит з 21 року Миттєвий кредит У вас немає офіційного місця роботи, і вам потрібен кредит? З Містер Кеш все можливо! Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць Мікропозика Кредит готівкою (на карту) Кредит без відмови Позику онлайн на карту Швидкий займ Гроші в борг Мікрокредит Швидкий кредит Кредит без відсотків Кредитні кошти з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки Кредит по паспорту Кредит без поручителів Споживчий кредит Кредит студентам Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць