Розвінчуємо міфи про мікрокредитування в Україні

Розвінчуємо міфи про мікрокредитування в Україні

Ринок онлайн-кредитування в Україні швидко зростає, тому що це швидкий і простий спосіб надання термінових грошових коштів. У той же час існує багато суперечливої інформації про позики. Давайте розберемося, що правда, а що міф.

1. Тільки шахраї активні на ринку онлайн-кредитів — МІФ

Переважна більшість кредитних установ є компаніями, що діють на законних підставах на основі українського законодавства. Це правда, що на цьому ринку ви можете знайти підозрілі пропозиції, але схожа ситуація виникає, наприклад, у сфері телекомунікацій, страхування та багатьох інших. Якщо хочете безпечно брати кредити у надійної компанії, вам потрібно використовувати лише надійних та перевірених кредиторів.

3. Заповнювати онлайн заявки на кредит небезпечно — МІФ

Добре, що українці починають звертати увагу на важливість захисту персональних даних. Однак варто дотримуватися розумних міркувань і пам’ятати, що заповнення заявки на кредит з вашими даними на таких онлайн-порталах, як Містер Кеш, абсолютно безпечно. Особисті дані захищені згідно всіх норм права.

4. Кредитна організація працює також, як і банк — МІФ

Небанківські кредитні компанії – фактично не є банками і ведуть свою фінансову діяльність трохи по іншому. Кредитні установи спеціалізуються тільки на запозичення грошей, і їх послугами користуються багато задоволені клієнти. Ми не приймаємо депозити від населення з метою примноження доходів.

5. Взяти кредит у Містер Кеш легше, ніж у банку — ІСТИНА

Містер Кеш спеціалізується на онлайн-кредитах. У нас можете отримати кредит практично без відмови для всіх. Щоб отримати кредит у банку, необхідно виконати ряд складних вимог: відвідати відділення (швидше за все не один раз), надати довідку про доходи, знайти поручителя….

6. Послугами небанківських фінансових організацій користуються лише особи, які не отримали кредит в банку — МІФ

Багато людей, які могли б отримати банківський кредит, як і раніше користуються послугами кредитної компанії, тому що вони просто більш вигідні. Онлайн-кредити просто швидше, простіше і позбавлені непотрібних формальностей, і в той же час фінансово вигідні — Містер Кеш пропонує безвідсотковий кредит для нових клієнтів.

7. Онлайн-запозичення може призвести до боргами ПІДЛОЗІ ІСТИНА, ПІДЛОЗІ МІФ

Безвідповідальне онлайн-запозичення і невиплачені кредити можуть призвести до серйозних боргових проблем. Тим не менше, коли ви берете на себе відповідальність за кредити і своєчасно оплачує свої зобов’язання за договором, у вас не виникне проблем.

8. Онлайн кредит може бути виданий на будь-які цілі – ІСТИНА

При отриманні банківського кредиту ви повинні дуже ретельно визначити його призначення, кошти з онлайн-кредитів можна використовувати для будь-яких цілей, наприклад, для відпочинку за кордоном або для ремонту автомобіля.

9. Кредит зараховується на ваш банківський рахунок миттєво – ІСТИНА

У разі онлайн-кредитів формальності зведені до мінімуму, що значно спрощує процес подачі заявки на нього. Грошові кошти також дуже швидко надходять на банківський рахунок клієнта. Отже, онлайн-кредитування часто є ідеальним рішенням, якщо вам потрібні термінові грошові кошти.

10. Кредит можна отримати, не виходячи з дому – ІСТИНА

Користуватися послугами онлайн-кредитування компанії Містер Кеш надзвичайно зручно. Все, що вам потрібно зробити, це використовувати калькулятор сайту для розрахунку щомісячних погашень, заповнити просту заяву, і після її затвердження і укладення договору кошти відразу ж зараховуються на ваш рахунок. Таким чином, вам навіть не потрібно виходити з дому.

11. Кредит можна отримати маючи борги – ІСТИНА

Онлайн кредити можна отримати навіть з боргами, а також при наявності негативної кредитної історії. У цьому можна переконатися почавши співпрацю з Містер Кеш.

29.05.2020
Назад
Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Швидкий кредит Кредит онлайн без відсотків - позика під повний 0 Кредит з 18 років без довідок і поручителів Кредит експрес Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Кредит через інтернет Автоматичний онлайн кредит на карту Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Мікрокредит Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит без перевірки кредитної історії Кредит без ІПН на карту Споживчий кредит Кредит пенсіонерам від Dinero Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Швидкий займ на карту Кредит студентам Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово Кредит через інтернет Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць