П’ять правил розумного кредитування

П’ять правил розумного кредитування

Маєте звичку позичати гроші? Просто при цьому будьте розумні. Деякі люди уникають брати гроші в борг, як вогню, стверджуючи, що це зло, особливо в разі установ, що пропонують позики — «Вимагачі, які тільки шукають людські нещастя і бачать, як нас обдурити».

Разом з технологічним розвитком наші можливості і, отже, наші потреби продовжують рости. Широка доступність всіляких товарів в магазинах росте як божевільний технічний прогрес. З іншого боку, у нас є ситуація на ринку праці, яка часто не дає нам відповідних умов для реалізації власних планів. І це не обов’язково про екзотичний відпочинок або новий електронний гаджет.

Бувають випадки, коли у нас закінчуються готівкові для більш «звичайних» потреб. А що потім? Знову відмовляти собі в чомусь? Почати відкладати і з тугою чекати, коли це накопичиться, коли може виявитися, що річ мрії більше не доступна? Попросити сім’ю або друзів про підтримку і зустріти нерозуміння? Гроші — дуже делікатна тема, яка вже зруйнувала багато дружніх стосунків.

Ми радимо не боятися кредитів, але завжди дотримуватися п’яти правил розумного кредитування:

1. Потрібно дійсно оцінити свої потреби і можливості.

Порахуйте, скільки в місяць ви можете витратити на погашення кредиту, щоб вистачило на всі інші витрати. Не думайте, що після отримання позики у вас раптово вийде відкладати більше. Завжди можуть бути непередбачені витрати, які раптово зіпсують весь ваш ретельно продуманий план.

2. Уважно перевірте кредитну організацію і умови позики.

Вибираючи компанію, яка пропонує вам кредит, завжди перевіряйте всі деталі, намагайтеся зв’язатися з консультантом і переглядайте відгуки про неї в Інтернеті. Якщо компанія не надає документи на ведення подібної діяльності, не надає номер телефону, а в мережі переважають негативні коментарі або їх взагалі немає, краще не ризикувати і прийняти рішення про іншу пропозицію. Завжди уважно читайте про всі витрати по позиці, як про основні, такі як комісія або відсотки, так і про додаткові: витрати на нагадування в СМС про затримки в погашенні і т. д. Кожна компанія зобов’язана надати таку інформацію на своєму сайті.

3. Уважно читайте договір.

Завжди уважно читайте весь кредитний договір. Знайдіть час і спокійно перевірте всі витрати по кредиту, терміни погашення і додаткові комісії з тим, що було представлено вам в первісному реченні.

4. Регулярно розраховуйтесь і негайно повідомляйте про проблеми свого кредитора.

Завжди намагайтеся дотримуватися термінів платежу, зазначених в договорі. Це дозволить вам уникнути додаткових витрат і негативних записів в бюро кредитних історій, які можуть перешкодити вам скористатися допомогою банку або кредитної компанії в майбутньому. Однак, якщо з якоїсь важливої ​​причини ви не можете погасити борг, негайно зверніться в компанію, в якій ви взяли позику. Для кредитора це буде явною ознакою вашої порядності як позичальника, і є шанс, що ви разом прийдете до рішення, яке дозволить вам пережити кризу і погасити зобов’язання в більш пізній термін без неприємних наслідків.

5. Не використовуйте позики в якості постійного джерела фінансування.

Завжди ретельно обміркуйте, чи дійсно вам потрібна наступна позика, і завжди намагайтеся брати її для певної мети, яку ви хочете або повинні швидко реалізувати. По можливості уникайте зобов’язань за стандартними повсякденними витратами. Дуже легко захопитися додатковим грошовим потоком і розглядати його як постійний елемент вашого сімейного бюджету, без якого ви скоро не зможете нормально жити.

05.11.2020
Назад
Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Швидкий кредит Кредит онлайн без відсотків - позика під повний 0 Кредит з 18 років без довідок і поручителів Кредит експрес Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Кредит через інтернет Автоматичний онлайн кредит на карту Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Мікрокредит Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит без перевірки кредитної історії Кредит без ІПН на карту Споживчий кредит Кредит пенсіонерам від Dinero Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Швидкий займ на карту Кредит студентам Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово Кредит через інтернет Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць