П’ять правил розумного кредитування

П’ять правил розумного кредитування

Маєте звичку позичати гроші? Просто при цьому будьте розумні. Деякі люди уникають брати гроші в борг, як вогню, стверджуючи, що це зло, особливо в разі установ, що пропонують позики — «Вимагачі, які тільки шукають людські нещастя і бачать, як нас обдурити».

Разом з технологічним розвитком наші можливості і, отже, наші потреби продовжують рости. Широка доступність всіляких товарів в магазинах росте як божевільний технічний прогрес. З іншого боку, у нас є ситуація на ринку праці, яка часто не дає нам відповідних умов для реалізації власних планів. І це не обов’язково про екзотичний відпочинок або новий електронний гаджет.

Бувають випадки, коли у нас закінчуються готівкові для більш «звичайних» потреб. А що потім? Знову відмовляти собі в чомусь? Почати відкладати і з тугою чекати, коли це накопичиться, коли може виявитися, що річ мрії більше не доступна? Попросити сім’ю або друзів про підтримку і зустріти нерозуміння? Гроші — дуже делікатна тема, яка вже зруйнувала багато дружніх стосунків.

Ми радимо не боятися кредитів, але завжди дотримуватися п’яти правил розумного кредитування:

1. Потрібно дійсно оцінити свої потреби і можливості.

Порахуйте, скільки в місяць ви можете витратити на погашення кредиту, щоб вистачило на всі інші витрати. Не думайте, що після отримання позики у вас раптово вийде відкладати більше. Завжди можуть бути непередбачені витрати, які раптово зіпсують весь ваш ретельно продуманий план.

2. Уважно перевірте кредитну організацію і умови позики.

Вибираючи компанію, яка пропонує вам кредит, завжди перевіряйте всі деталі, намагайтеся зв’язатися з консультантом і переглядайте відгуки про неї в Інтернеті. Якщо компанія не надає документи на ведення подібної діяльності, не надає номер телефону, а в мережі переважають негативні коментарі або їх взагалі немає, краще не ризикувати і прийняти рішення про іншу пропозицію. Завжди уважно читайте про всі витрати по позиці, як про основні, такі як комісія або відсотки, так і про додаткові: витрати на нагадування в СМС про затримки в погашенні і т. д. Кожна компанія зобов’язана надати таку інформацію на своєму сайті.

3. Уважно читайте договір.

Завжди уважно читайте весь кредитний договір. Знайдіть час і спокійно перевірте всі витрати по кредиту, терміни погашення і додаткові комісії з тим, що було представлено вам в первісному реченні.

4. Регулярно розраховуйтесь і негайно повідомляйте про проблеми свого кредитора.

Завжди намагайтеся дотримуватися термінів платежу, зазначених в договорі. Це дозволить вам уникнути додаткових витрат і негативних записів в бюро кредитних історій, які можуть перешкодити вам скористатися допомогою банку або кредитної компанії в майбутньому. Однак, якщо з якоїсь важливої ​​причини ви не можете погасити борг, негайно зверніться в компанію, в якій ви взяли позику. Для кредитора це буде явною ознакою вашої порядності як позичальника, і є шанс, що ви разом прийдете до рішення, яке дозволить вам пережити кризу і погасити зобов’язання в більш пізній термін без неприємних наслідків.

5. Не використовуйте позики в якості постійного джерела фінансування.

Завжди ретельно обміркуйте, чи дійсно вам потрібна наступна позика, і завжди намагайтеся брати її для певної мети, яку ви хочете або повинні швидко реалізувати. По можливості уникайте зобов’язань за стандартними повсякденними витратами. Дуже легко захопитися додатковим грошовим потоком і розглядати його як постійний елемент вашого сімейного бюджету, без якого ви скоро не зможете нормально жити.

05.11.2020
Назад
Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту УКР ПОЗИКА Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash Credit7 Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus UltraCash Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць