0Прострочили виплати по кредиту — всі варіанти розвитку подій | MisterCash Блог
Прострочили виплати по кредиту — всі варіанти розвитку подій

Прострочили виплати по кредиту — всі варіанти розвитку подій

День, коли ви повинні були виплатити позику, як було погоджено, давно пройшов, і небанківська компанія почала робити кроки по поверненню співвідношення ціни і якості. Однак ви постійно не вживаєте дій на запити про оплату. Варто змінити підхід до проблеми, і провести переговори з кредитором про можливість пролонгації.

Не тікай ​​від відповідальності

У ситуації, коли ви не зможете виконати кредитний договір, найгірше рішення — втекти від проблеми. Використовуючи метод закапування голови в пісок і очікування закінчення терміну боргу або того, що кредитор якимось чином перестане вимагати заборгованість, ви можете бути впевнені в одному — ваш борг значно збільшиться. Це пов’язано з тим, що кожне нагадування, запит на платіж або дія компанії зі стягнення боргів, якої небанківська установа продала вашу неоплачену позику, пов’язано зі значними комісіями.

Зв’язатися з кредитором в разі виникнення прострочення

Найголовніше, щоб ви перестали уникати контактів з кредитором, знімали трубку або відкривали двері, коли до вас приходить представник. Ви отримаєте ще кращу переговорну позицію, якщо самі проявите ініціативу, тобто зверніться до кредитора. Почніть з пояснення причин невиплати кредиту. Зосередьтеся на тому, щоб якомога докладніше уявити своє поточне фінансове становище. За небанківською установою або навіть компанією по стягненню боргів є люди, які піклуються про мирне вирішення справи і пошуку рішення задовольняючого обидві сторони.

У той же час до проблеми потрібно підходити раціонально, усвідомлюючи, що переговори можуть бути неприємними і важкими, оскільки кредитор діє відповідно до процедур і правил. Важливо проявити ініціативу. Однак пам’ятайте, що ніхто не повірить красивим словам і буквам, повним запевнень, поки не отримає реальне підтвердження того, що боржник хоче співпрацювати. Йдеться про виплату частини заборгованості. Або про прохання пролонгації кредиту.

Варто домовитися про умови погашення

Уникайте вимогливого підходу, не плутайте, не говоріть неправди. Адже ви ж не хочете, щоб судовий пристав з’явився біля дверей вашого будинку і позбавив вас електроніки, побутової техніки або інших цінних речей для покриття боргу. Що ж тоді може бути предметом переговорів за умовами виплати боргу? Одним з виходів із ситуації може бути пролонгація кредиту.

Пролонгація позики — це продовження терміну погашення кредиту, перенесення на більш пізній час. Пролонгація ніяк не вплине на кредитний рейтинг позичальника, але істотно спростить йому життя у важкі фінансові часи.

Не втомлюємося повторювати — беріть у борг відповідально

Замість того щоб вирішувати проблеми з поверненням кредиту, краще їм запобігти. Вибір кредитної пропозиції є ключовим. Ви можете швидко дізнатися, чи орієнтована обрана вами кредитна компанія на клієнтів.

Для Містер Кеш найважливіше клієнт, тому що ми прекрасно знаємо, що відповідальне запозичення дуже важливо. Це те, чого слід дотримуватися, щоб уникнути проблем. З одного боку, варто знайти кредит, який можна взяти без документально підтвердженого доходу, без складних формальностей, швидко, а з іншого — потрібно звертати увагу на прозорість пропозиції і відсутність прихованих комісій. Ми саме та кредитна компанія, яка працює прозоро!

31.12.2020
Назад

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика Гроші в борг Кредит від компанії MisterCash Швидкий кредит Кредит без процентів Кредитні гроші з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки в Україні Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Студентський кредит від Містер Кеш Кредит з 21 року Миттєвий кредит У вас немає офіційного місця роботи, і вам потрібен кредит? З Містер Кеш все можливо! Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць Мікропозика Кредит готівкою (на карту) Кредит без відмови Позику онлайн на карту Швидкий займ Гроші в борг Мікрокредит Швидкий кредит Кредит без відсотків Кредитні кошти з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки Кредит по паспорту Кредит без поручителів Споживчий кредит Кредит студентам Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць