Прострочили виплати по кредиту — всі варіанти розвитку подій

Прострочили виплати по кредиту — всі варіанти розвитку подій

День, коли ви повинні були виплатити позику, як було погоджено, давно пройшов, і небанківська компанія почала робити кроки по поверненню співвідношення ціни і якості. Однак ви постійно не вживаєте дій на запити про оплату. Варто змінити підхід до проблеми, і провести переговори з кредитором про можливість пролонгації.

Не тікай ​​від відповідальності

У ситуації, коли ви не зможете виконати кредитний договір, найгірше рішення — втекти від проблеми. Використовуючи метод закапування голови в пісок і очікування закінчення терміну боргу або того, що кредитор якимось чином перестане вимагати заборгованість, ви можете бути впевнені в одному — ваш борг значно збільшиться. Це пов’язано з тим, що кожне нагадування, запит на платіж або дія компанії зі стягнення боргів, якої небанківська установа продала вашу неоплачену позику, пов’язано зі значними комісіями.

Зв’язатися з кредитором в разі виникнення прострочення

Найголовніше, щоб ви перестали уникати контактів з кредитором, знімали трубку або відкривали двері, коли до вас приходить представник. Ви отримаєте ще кращу переговорну позицію, якщо самі проявите ініціативу, тобто зверніться до кредитора. Почніть з пояснення причин невиплати кредиту. Зосередьтеся на тому, щоб якомога докладніше уявити своє поточне фінансове становище. За небанківською установою або навіть компанією по стягненню боргів є люди, які піклуються про мирне вирішення справи і пошуку рішення задовольняючого обидві сторони.

У той же час до проблеми потрібно підходити раціонально, усвідомлюючи, що переговори можуть бути неприємними і важкими, оскільки кредитор діє відповідно до процедур і правил. Важливо проявити ініціативу. Однак пам’ятайте, що ніхто не повірить красивим словам і буквам, повним запевнень, поки не отримає реальне підтвердження того, що боржник хоче співпрацювати. Йдеться про виплату частини заборгованості. Або про прохання пролонгації кредиту.

Варто домовитися про умови погашення

Уникайте вимогливого підходу, не плутайте, не говоріть неправди. Адже ви ж не хочете, щоб судовий пристав з’явився біля дверей вашого будинку і позбавив вас електроніки, побутової техніки або інших цінних речей для покриття боргу. Що ж тоді може бути предметом переговорів за умовами виплати боргу? Одним з виходів із ситуації може бути пролонгація кредиту.

Пролонгація позики — це продовження терміну погашення кредиту, перенесення на більш пізній час. Пролонгація ніяк не вплине на кредитний рейтинг позичальника, але істотно спростить йому життя у важкі фінансові часи.

Не втомлюємося повторювати — беріть у борг відповідально

Замість того щоб вирішувати проблеми з поверненням кредиту, краще їм запобігти. Вибір кредитної пропозиції є ключовим. Ви можете швидко дізнатися, чи орієнтована обрана вами кредитна компанія на клієнтів.

Для Містер Кеш найважливіше клієнт, тому що ми прекрасно знаємо, що відповідальне запозичення дуже важливо. Це те, чого слід дотримуватися, щоб уникнути проблем. З одного боку, варто знайти кредит, який можна взяти без документально підтвердженого доходу, без складних формальностей, швидко, а з іншого — потрібно звертати увагу на прозорість пропозиції і відсутність прихованих комісій. Ми саме та кредитна компанія, яка працює прозоро!

31.12.2020
Назад
Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Швидкий кредит Кредит онлайн без відсотків - позика під повний 0 Кредит з 18 років без довідок і поручителів Кредит експрес Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Кредит через інтернет Автоматичний онлайн кредит на карту Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Мікрокредит Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит без перевірки кредитної історії Кредит без ІПН на карту Споживчий кредит Кредит пенсіонерам від Dinero Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту Швидкий займ на карту Кредит студентам Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово Кредит через інтернет Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць