Відсутність грошей. Із-за чого виникають фінансові труднощі і як їх уникнути

Відсутність грошей. Із-за чого виникають фінансові труднощі і як їх уникнути

Кредит непоганий фінансовий продукт. І варто розглядати його отримання при виникненні фінансових труднощів. Тим не менш, він може легко отруїти ваше життя, якщо ви використовуєте отримані кошти неправильно. Подивіться, коли у вашій голові повинна загорітися червона лампа — якщо ви пропустите цей момент, у вас можуть виникнути серйозні фінансові проблеми.

Багато українців відчувають серйозні проблеми зі своєчасним погашенням зобов’язань. Мова йде, насамперед, про позики і кредити, які прострочені. Маленькі несвоєчасні зарплати, безліч витрат, відсутність звички економити призводить до відсутності грошей.

Для багатьох людей борги означають серйозні особисті, сімейні і навіть проблеми зі здоров’ям. Більшість з цих драм можна уникнути, якщо вчасно визначити момент, коли зобов’язання стали проблемою.

Як розпізнати фінансові проблеми?

Всупереч видимості, високий борг не обов’язково означає, що у вас є фінансові проблеми. Якщо ви своєчасно оплачуєте всі свої зобов’язання та можете дозволити собі заощадити, і, нарешті, регулярно оплачуєте, наприклад, страховий поліс, з якого страховик сплачує кошти в разі серйозного захворювання або смерті, – тоді ви, безумовно, можете сказати, що перебуваєте в комфортній ситуації.

Проте фінансовий світ не повинен послаблювати вашу пильність. Першою ознакою погіршення фінансового стану має бути той факт, що ви починаєте відкладати все менше і менше грошей, поки повністю не перестанете. Регулярно витрачаєте всі свої доходи, не відкладаючи навіть невеликі суми. Це означає, що ваш бюджет жахливо структурований, і ви повинні щось змінити (або скоротити витрати, або збільшити дохід).

Другим сигналом, який оголошує що насуваються проблеми, буде той момент, коли ви відмовляєтеся від будь-якої базової покупки, пояснюючи це необхідністю погашення частини кредиту або кредитної картки, або іншими потребами.

Не можете дозволити собі оплатити навіть мінімально необхідну суму на рахунок кредитної картки? Це означає, що проблема дуже серйозна. Проте, коли ви починаєте погашати внесок однієї позики коштами, отриманими від іншої позики, «червона лампа» у вашій голові вже повинна мигати. Якщо в цей момент ви нічого не зробите, рано чи пізно настає момент, коли ви перестанете регулярно платити, виникнуть затримки, кредитори почнуть вимагати кошти, і, нарешті, судовий пристав постукає у ваші двері.

Цього сценарію можна уникнути. Щоб зробити це, однак, ви повинні навчитися розпізнавати ситуації, які обіцяють фінансові проблеми.

Вже половина щомісячного чистого доходу йде на погашення щомісячних платежів? Якщо досягли цього рівня, це сигнал, що утворилася надмірна заборгованість. В цей період краще не думати про прийняття іншого зобов’язання.

Як вийти з фінансових проблем?

Ключ до порятунку від фінансових проблем лежить у вашій голові. Це може здатися тривіальним, але дуже часто люди у важких ситуаціях починають використовувати так звану стратегію «Страус» – вони ховають свої голови в пісок, роблячи вигляд, що у них немає проблем взагалі. Тим часом борги мають бути погашені.

Пам’ятайте! Щоб позбутися фінансових проблем, ви повинні спочатку припинити брати на себе нові зобов’язання. Хоча, іноді невелику суму боргу можна перекрити взявши кредит онлайн на погашення існуючого. І направити всі сили на погашення нового зобов’язання.

Також подумайте про причини, які привели вас до цієї ситуації – в більшості випадків це будуть надмірні витрати. Слід шукати нові джерела доходу. Чим більше заробляєш, тим більше можете витратити на оплату боргів і навіть зможете заощадити.

Знайти мотивацію діяти

Жити без надмірних фінансових зобов’язань цілком комфортно. Тим не менш, ви повинні розуміти, що ніщо не допоможе вам, крім вас. Чим раніше почнете коригувальні дії, тим швидше ви досягнете успіху і стабілізуєте свої фінанси.

Якщо вам не вистачає мотивації, щоб подбати про свій власний психологічний комфорт, то ви повинні зробити це для своїх дітей чи онуків. Це не жарт. Борги є спадковими. Ви ніколи не можете бути впевнені, що раптова смерть не змусить ваших спадкоємців виконати ваші зобов’язання.

Ви самі в змозі впоратися з фінансовими проблемами і емоціями, пов’язаними з ними, подумайте про суворої економії, розрахунку витрат і нових доходи.

19.05.2020
Назад
Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту УКР ПОЗИКА Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash Credit7 Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus UltraCash Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць