5 порад як пережити тимчасові фінансові труднощі?

5 порад як пережити тимчасові фінансові труднощі?

Для того, щоб схуднути, необхідно витрачати більше калорій, ніж споживати. Для того, щоб мати фінансову стабільність, необхідно більше заробляти, ніж витрачати. Все дуже просто, але на практиці іноді дуже важко виконати.

Оцінка поточної фінансової ситуації

Якщо ви розумієте, що ваші витрати перевищують ваші доходи, необхідно провести ретельний аналіз і оцінити ситуацію, що фінансову ситуацію. На одну чашу терезів необхідно покласти джерела своїх доходів, на іншу – витрати. Якщо ваги будуть перебувати в рівновазі, значить, ви працюєте «в нуль». Вам вистачає на «хліб насущний», але, в разі виникнення непередбачених ситуацій у вас немає «подушки безпеки».

Щоб схилити чашу терезів на бік джерела доходів, необхідно, або збільшити дохід, або скоротити витрати. Найчастіше другий варіант набагато простіше і більш просто виконується. Наприклад, досить буде відмовитися від куріння, походів в ресторан, поїздок на дорогі курорти, так би мовити, «зайвої розкоші» і «необов’язкових витрат». Інша справа, якщо таких немає, і урізати фактично нічого. В такому випадку залишається тільки працювати з першим пунктом – шукати додаткове джерело доходів. З’ясувавши причину нестачі грошей, можна починати будувати плани щодо вирішення проблеми.

Оптимізація витрат

Всі витрати необхідно розділити на дві категорії – обов’язкові (плата комунальних послуг, придбання необхідних продуктів, ліків, оплата навчання та ін.) І необов’язкові (похід в кіно, придбання товарів розкоші та ін.). Категорію необов’язкових витрат можна скоротити аж до нуля. З обов’язковими витратами нічого вдіяти не можна, по рахунках треба платити і при цьому нормально харчуватися, оскільки, погане харчування може призвести до ще більших проблем і погіршити ситуацію, в разі загострення хронічних хвороб або погіршення здоров’я, яке спричинить додаткові витрати на лікування.

Реалістичний бюджет

Без планової економіки, як при розвиненому соціалізмі, вам не обійтися. Свій бюджет необхідно планувати вперед, і намагатися суворо дотримуватися написаного плану, в якому доходи і витрати повинні бути збалансовані. Наприклад, якщо ви виділили певну суму на покупку продуктів на день, тиждень, місяць, треба намагатися не виходити за встановлені рамки, купуючи лише найнеобхідніші продукти. Причому, робити це бажано в магазинах, які часто надають різні знижки або проводять акції.

Не слід відмовлятися від якихось категорій витрат повністю. Доцільніше буде урізати по 10-20% від кожної категорії або ж в більшій мірі урізати витрати на необов’язкові категорії.

Посібники та пільги

У разі, якщо ви втратили роботу, пішли в декрет, отримали інвалідність, тобто, позбулися колишнього джерела доходу, вам необхідно з’ясувати про наявні пільги для тих категорій населення, в якій ви опинилися. Найчастіше, в подібних ситуаціях вам покладаються певні виплати та соціальна допомога. Не варто ними нехтувати. Не полінуйтеся оформити відповідні документи, за якими ви зможете отримувати гроші певний період.

Реструктуризація заборгованостей

При накопиченні заборгованостей по кредитах, комунальним платежам в обов’язковому порядку необхідно провести їх реструктуризацію. Для цього треба довести до відома кредитора, і знайти з ним шляхи вирішення проблеми. Це можуть бути кредитні канікули, оформлення різного роду субсидій, зниження процентної ставки та ін. Ні в якому разі не слід пускати справу на самоплив, в надії, що воно якось само собою «розсмокчеться». Така позиція лише посилить і без того складну фінансову ситуацію, в якій ви опинилися.

Кредит, як тимчасовий захід вирішення поточних проблем

В якості тимчасового заходу своїх фінансових проблем, можна розглянути короткострокове кредитування, за допомогою якого можна «залатати» дірки в бюджеті. Оформивши перший кредит в Містеркеш під 0,01% строком на 30 днів, клієнт отримає місяць часу для пошуку нового джерела доходів. Найчастіше цього часу буває цілком достатньо, щоб пережити тимчасові труднощі і не потрапити в боргову яму.

30.08.2021
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту УКР ПОЗИКА Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash Credit7 Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus UltraCash Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць