0Навіщо потрібна верифікація карти? | MisterCash Блог
Онлайн позики в Україні та перевірка даних – що відбувається?

Онлайн позики в Україні та перевірка даних – що відбувається?

Розвиток технологій і впровадження інновацій фінансовими компаніями сприяє появі нових форм контактів з представниками банків і нових методів придбання позик, банківських рахунків, кредитних карт. Тепер майже все можна придбати онлайн. Як ви можете зробити це безпечно?

Верифікація карти — що це і для чого?

Коли ви подаєте заявку на онлайн-продукт від банку або фінансової компанії в Інтернеті, банк або кредитна компанія повинні визначити, чи не є ви шахраєм, видаючи себе за когось іншого. Буває, що хтось перехоплює ваші дані, коли ви втрачаєте паспорт або інше посвідчення особи, і хоче їх використовувати.

Фінансові установи і наша компанія mistercash, в тому числі, що надають кредити онлайн і в якості доказу, що позичальник не шахрай, потрібно підтвердження, що карта належить особі, що бере позику. Таким чином, підтвердження перекладу використовується для підтвердження автентичності особи, що подає заявку на отримання позики, займа або іншої послуги через Інтернет.

Як все відбувається?

При проходженні верифікації вашої банківської карти, здійснюється блокування в сумі до 5 грн. максимум. На телефонний номер який прив’язаний до банківської карти ви отримуєте код підтвердження операції, смс-повідомленням. Якщо не прийшло смс — звертайтеся в банк для уточнення даного коду.

У випадку, якщо у вас вибило помилку на англійській мові — потрібно здійснити переклад за допомогою онлайн-перекладача й прямувати далі виходячи з того, що написано.

Цей вид переказу здійснюється один раз. Компанія по видачі позик повинна перевірити ваші дані таким чином. Метою перевірки перекладу є запобігання шахрайства на ім’я кого-небудь. При подачі онлайн-заявки використання шахраями чиїхось даних не є складною справою, тому передача посвідчення особи є чудовою гарантією для кредитора. Варто додати, що використання особистих даних осіб для заподіяння матеріальної шкоди є злочином, за яке передбачено позбавлення волі на довгий термін!

Необхідно мати на увазі такий момент

Враховуйте, що для здійснення верифікації з успіхом у вас повинен бути доступний залишок грошових коштів. Якщо на рахунку буде менше запитаної та необхідної суми, банківська організація відмовить у проведенні операції. Отже,
МистерКеш не зможе верифікувати вашу карту. Для проведення успішної верифікації подбайте про необхідну суму.

Отримання швидкої позики або кредиту або іншого нашого продукту онлайн практично неможливо без попередньої перевірки-верифікації. Це цілком нормальний процес, який перевіряє клієнта і захищає його від шахрайських дій з боку третіх осіб.

Завдяки онлайн-процесу вам не потрібно особисто відвідувати відділення нашої компанії. Весь процес кредитування здійснюється в режимі онлайн. Однак нам потрібна додаткова безпека.

Співпрацювати з нами дуже зручно: наш сервіс працює цілодобово. На сайті є можливість скористатися онлайн-консультацією і отримати правдоподібну інформацію про надані продукти та послуги. Для нових клієнтів діють акції. А ваші особисті дані в суворій конфіденційності.

Ми маємо тисячі задоволених клієнтів і тисячі позитивних відгуків про надані послуги та умови.

30.03.2020
Назад

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика Гроші в борг Кредит від компанії MisterCash Швидкий кредит Кредит без процентів Кредитні гроші з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки в Україні Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Студентський кредит від Містер Кеш Кредит з 21 року Миттєвий кредит У вас немає офіційного місця роботи, і вам потрібен кредит? З Містер Кеш все можливо! Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць Мікропозика Кредит готівкою (на карту) Кредит без відмови Позику онлайн на карту Швидкий займ Гроші в борг Мікрокредит Швидкий кредит Кредит без відсотків Кредитні кошти з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки Кредит по паспорту Кредит без поручителів Споживчий кредит Кредит студентам Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць