Кредит онлайн без верифікації карти

Кредит онлайн без верифікації карти

Розвиток технологій і впровадження інновацій фінансовими компаніями сприяє появі нових форм контактів з представниками банків і нових методів придбання позик, банківських рахунків або кредитних карт. Багато технічні дії зараз можливі в режимі онлайн, тому, на перший план виходить забезпечення безпеки фінансових транзакцій і збереження персональної інформації клієнтів.

Саме з цієї причини при оформленні кредитів онлайн адміністрації фінансових організацій вимагають проходження різного роду верифікації, щоб звести до мінімуму можливі шахрайські дії з боку третіх осіб.

Що таке верифікація карти

При подачі клієнтом онлайн заявки на здійснення тієї чи іншої фінансової транзакції банк або кредитна компанія визначають, чи не є ви шахраєм, видаючи себе за когось іншого. Мікрофінансових компанія Мistercash надає кредити онлайн і як доказ, що позичальник не шахрай, вимагає підтвердження, що банківська карта належить особі, що бере позику. В обов’язковому порядку банківська карта повинна бути оформлена на ту ж особу, яка пройшла реєстрацію і подало заявку на оформлення кредиту.

Отримати кредит без верифікації карти можна в деяких фінансових організаціях, але це говорить, перш за все, про низьку безпеку такої установи, тому, займ без верифікації карти можна розглядати, як потенційно небезпечну фінансову транзакцію. Кредит онлайн без верифікації карти може взяти третю особу, яка скористалася скомпрометовані даними клієнта, наприклад, на одному з фішингових сайтів.

Як оформляється верифікація карти в Містеркеш

Мікропозик без верифікації в Містеркеш оформити неможливо. Після того, як клієнт пройшов реєстрацію на сайті, йому відкривається доступ в персональний кабінет, в якому необхідно прив’язати банківську карту клієнта. Після того, як клієнт вказав номер банківської карти, здійснюється блокування в сумі до 5 грн. На телефонний номер, який прив’язаний до банківської карти ви отримуєте код підтвердження операції, смс-повідомленням. З банківської карти знімається символічна сума, яка потім знову повертається на карту. Такий фінансової транзакцією адміністрація МФО перевіряє дійсність карти клієнта.

Дана фінансова транзакція здійснюється один раз. Компанія з видачі позик перевіряє істинність інформації, наданої клієнтом. Метою перевірки перекладу є запобігання шахрайства на ім’я третіх осіб. Треба знати, що використання особистих даних осіб для заподіяння матеріальної шкоди є злочином, за яке шахраєві загрожує реальний тюремний термін!

Щоб верифікація банківської карти в МФО Містеркеш пройшла успішно, необхідно виконання ряду обов’язкових умов. Карта повинна бути українського банку, і оформлена на ім’я клієнта, який пройшов реєстрацію, карта не повинна бути простроченої, і на ній повинна бути необхідна мінімальна сума, яка буде використана в процесі верифікації карти.

Таким чином, використовуючи верифікацію банківської карти, адміністрація МФО Містеркеш зводить до мінімуму можливі шахрайські дії з боку третіх осіб. Сайт Містеркеш працює по захищеному SSL-протоколу, що виключає можливість крадіжки персональних даних клієнтів компанії.

Завдяки такій організації процесу кредитування, клієнтові немає необхідності відвідувати офіс компанії, весь процес здійснюється в режимі онлайн, з високим ступенем захисту. Оформляючи кредит в Містеркеш, клієнт може бути впевнений у збереженні та безпеки своїх персональних даних, швидкому оформленні кредиту в будь-який час доби.

На сайті є можливість скористатися онлайн-консультацією і отримати оперативну інформацію про надані продукти та послуги. Для нових клієнтів діють акції, які дозволяють оформити перший безвідсотковий кредит.

11.08.2021
Назад