Чи варто брати кредит, щоб інвестувати?

Чи варто брати кредит, щоб інвестувати?

Для того, щоб відповісти на поставлене запитання, необхідно чітко розуміти, що таке кредит, і що таке інвестиція. Інвестиціями називають розміщення капіталу з метою отримання прибутку. Будь-яка інвестиція несе певний ризик. Кредит – це взяття грошей у борг під відсотки. Таким чином, можна з певною часткою натяжки можна поняття «інвестиція» і «кредит» віднести до антонімів.

Дійсно, при інвестиції інвестор віддає свої гроші в надії отримати прибуток. При кредитуванні позичальник бере чужі гроші на час, зобов’язуючись їх повернути в певний термін разом з відсотками. Чи можливий такий варіант, при якому буде вигідно взяти кредит з метою його інвестиції? У теорії, так, такий варіант можливий.

Де взяти кредитні гроші

Оформити короткостроковий кредит можна без проблем в мікрофінансової організації (МФО). Наприклад, МФО Містеркеш перший кредит до 15 000 грн оформляє під 0,01% на термін до 30 днів. При таких умовах позичальник може розмістити кредитні кошти протягом місяця на депозиті в банку і отримати невеликий прибуток.

Довгостроковий кредит під 15-20% річних можна оформити в банку, при цьому сума може коливатися в досить великих межах, а термін кредитування може становити від декількох місяців до декількох років. Все залежить від цілей, на які береться кредит і від кредитоспроможності клієнта.

Куди інвестувати

Інвестуючи кредитні гроші, позичальник-інвестор повинен правильно оцінити потенційні ризики інвестування. З одного боку, він повинен інвестувати гроші в ту область або галузь, яка дасть прибуток більше процентної ставки по взятому їм кредиту. В іншому випадку, інвестування кредитних коштів безглуздо, і свідомо буде збитковим.

Однак, чим більший потенційний прибуток при інвестуванні, тим вище ризики. Тут слід дотримуватися золотої середини, щоб і «вовк був ситий, і вівці – цілі». Найбільш популярні напрямки для інвестування грошових коштів:

  • Ощадний рахунок – основний інструмент для вкладення коштів. Недоліком ощадного рахунку є низька процентна ставка.
  • Депозит – низька процентна ставка, але вище, ніж ощадний рахунок. Є короткострокові і довгострокові депозити, але чим довше депозит, тим вищий прибуток.
  • Інвестиційні фонди – рекомендується людям без досвіду і знань в області вкладення грошей. У цьому випадку фахівці фонду збирають капітал в інвесторів, щоб інвестувати його далі. Прибуток розподіляється між власником грошей і інвестором. Розміщення грошей в інвестиційному фонді дуже ризикована, оскільки фонд в першу чергу піклується про інвестування, а не про безпеку грошей інвесторів.

Висновок

Розглядаючи різні варіанти інвестування кредитних коштів, можна рекомендувати наступні напрямки:

  • Гру на фондовій біржі – даний вид підійде тільки досвідченим трейдерам, добре розбирається в роботі фондових бірж, і мають досвід роботи. Головне достоїнство фондових бірж – при вдалій угоді можна отримати хороший прибуток в короткі терміни.
  • Інвестиції в нерухомість є досить безпечним видом інвестування, але такий вид діяльності потребує великого капіталу і тривалих термінів інвестування.
  • Валютна біржа – найбільш простий і доступний вид інвестування, який також вимагає від клієнта певних знань і навичок роботи. Досвідчені інвестори можуть спробувати свої сили на форексі, тобто на світовому валютному ринку.
31.08.2021
Назад
Сума позики
100   грн
20000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту УКР ПОЗИКА Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash Credit7 Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus UltraCash Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць