0Кілька способів вдало інвестувати кредитні кошти
Кілька способів вдало інвестувати кредитні кошти

Кілька способів вдало інвестувати кредитні кошти

Зберігаючи, ви можете заощадити гроші на чорний день, але ви не можете збільшити свій капітал таким чином. Це правда, що ви можете вносити кошти на банківський депозит і таким чином отримувати прибуток, але він буде невеликим. Тільки точні інвестиції можуть дати реальний дохід. У що можна інвестувати гроші і який ризик, пов’язаний з цим? Поради від Містер Кеш!

Що таке інвестування? Де взяти грошей, щоб примножити їх?

Щоб інвестувати, вам не потрібно мати великі суми. Досить — невелика сума грошей, трохи знань і трохи удачі. При відсутності заощаджень, ви можете скористатися продуктами кредитної компанії Містер Кеш і подати заявку на кредит онлайн в будь-якому місті нашої країни. Перевірте, що ви повинні знати про інвестування.

Що таке інвестування — визначення

Інвестування передбачає виділення певної суми грошей (фінансового надлишку) протягом певного періоду часу, щоб отримати відшкодування в майбутньому плюс компенсацію за:

 • час витрачений на інвестування;
 • інфляцію;
 • інвестиційний ризик.

Гроші вкладаються в активи, які, за прогнозами, з часом будуть збільшуватися, що дозволить отримувати прибуток. Інвестування спрямоване перш за все на те, щоб убезпечити гроші від наслідків інфляції, тобто зниження їх вартості з пливом часу.

Основні принципи, які відрізняють інвестування

Є кілька основних принципів, які характеризують інвестування:

 • Кожна інвестиція повинна відповідати стратегії, заснованої на правилах.
 • Інвестиційна стратегія повинна вести до прибутку.
 • Ви ніколи не можете бути впевнені, що інвестиції принесуть прибуток або збиток.
 • Повинен бути обраний звітний період.
 • Звітний період повинен бути прибутковим.
 • В результаті має бути інвестиційний результат.

Вибір активів, на які ми будемо виділяти кошти, повинен бути усвідомленим, обґрунтованим і продуманим. Ми стаємо справжнім інвестором тільки тоді, коли ми знаємо можливий ризик, пов’язаний з інвестуванням, і приймаємо цей ризик. Знаючи ризики, ви можете контролювати їх та швидко реагувати в разі необхідності. Тут немає місця для випадковості.

Як ви можете вкласти свої або кредитні гроші?

Є багато способів інвестувати вільний капітал. Деякі менше ефективні, інші більш ефективні. Вивчіть кращі практики множення своїх грошей:

 • Ощадний рахунок — це основний інструмент для вкладення коштів. Недоліком ощадного рахунку є низька відсоткова ставка.
 • Депозит — має відносно низьку процентну ставку, але вище, ніж ощадний рахунок. Є короткострокові та довгострокові депозити, але чим довше депозит, тим вище прибуток.
 • Інвестиційні фонди — рекомендується людям без досвіду і знань в області вкладення грошей. У цьому випадку фахівці фонду збирають капітал в інвесторів, щоб інвестувати його далі. Прибуток розподіляється між власником грошей та інвестором. Найбільший недолік інвестиційних фондів полягає в тому, що фонд піклується не про прибуток або безпеки клієнта, а про інвестування, тому він буде продовжувати інвестувати, навіть якщо це спричинить за собою втрату капіталу. Тут варто дуже виважено підходити до вибору інвестиційного фонду.
 • Облігації — емітенти облігацій зобов’язуються викуповувати їх у визначений час та на визначених умовах. Вони випускаються конкретними організаціями, в тому числі банками, юридичними особами, муніципалітетами, що здійснюють підприємницьку діяльність.

Куди вкласти гроші?

Є багато можливостей. Ми представляємо 3 з них:

 • Фондова біржа — якщо ви розраховуєте на прибуток, перевірте можливості інвестування на біржі. Для цього вам знадобляться знання, тому що без них ви можете втратити більше, ніж отримати. Ви можете придбати акції компанії чи казначейські облігації на біржі. Щоб почати інвестувати у фондовий ринок, ви повинні спочатку створити інвестиційний рахунок.
 • Нерухомість — інвестування в нерухомість — це безпечний спосіб збільшити свій капітал і отримувати стабільний довгостроковий дохід. В подальшому ви можете розраховувати на збільшення вартості квартири або будинку, а завдяки її перепродажу ви можете отримати пристойну суму. Ця опція призначена для людей з великим капіталом, а також знаннями і досвідом в сфері купівлі нерухомості. Якщо коштів недостатньо — інвестувати в нерухомість можна разом з родичами або близькими друзями.
 • Валюта — торгівля валютою передбачає купівлю валюти у банку або обміннику валюти, а потім перепродаж її, коли обмінний курс досить високий, щоб окупитися. Досвідчені інвестори можуть спробувати свої сили на форексі, тобто на світовому валютному ринку.

Чи є інвестування грошей ризиком?

На жаль, так — ризик є невід’ємною частиною інвестування. Ризик означає максимальний потенційний збиток, який може бути зафіксований у даній інвестиції. З іншого боку, чим вище рівень ризику, тим вища потенційний прибуток, який можуть принести інвестиції.

Продукти можуть бути розділені відповідно з ризиком. Ми розрізняємо активи:

 • практично без ризику (банківські рахунки, банківські депозити, казначейські облігації);
 • низький ризик (корпоративні облігації, грошові кошти, фонди облігацій) — ризик становить лише кілька відсотків;
 • середній ризик — можливі втрати можуть досягати приблизно 20-30% в довгостроковій перспективі, у той час як є можливість вийти з інвестицій раніше, щоб мінімізувати втрати;
 • високий ризик (акціонерні фонди, інвестування в акції, — необхідно враховувати втрату значної частини капіталу в короткостроковій перспективі, а також втраті всього капіталу в разі краху компанії.

Вкладення грошей безпечно, коли ми можемо керувати ризиками. Тому що в кожному випадку ризик може і навіть повинен управлятися, щоб свідомо і ефективно мінімізувати його. Тим не менше, ризик ніколи не може бути повністю усунений — він завжди буде супроводжувати будь-які інвестиції. Основою для безпечного інвестування є інвестування в різні місця.

22.07.2020
Назад

Сума позики

100   грн
15000   грн

Термін позики

5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит без відмови Позика онлайн на карту Позика Швидка позика Гроші в борг Кредит від компанії MisterCash Швидкий кредит Кредит без процентів Кредитні гроші з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки в Україні Кредит за паспортом Кредит без поручителів Споживчий кредит в Містер Кеш — ви позичаєте гроші на все, що хочете Студентський кредит від Містер Кеш Кредит з 21 року Миттєвий кредит У вас немає офіційного місця роботи, і вам потрібен кредит? З Містер Кеш все можливо! Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць Мікропозика Кредит готівкою (на карту) Кредит без відмови Позику онлайн на карту Швидкий займ Гроші в борг Мікрокредит Швидкий кредит Кредит без відсотків Кредитні кошти з 18 років Кредити без застави Кредит експрес Кредит онлайн на карту цілодобово Кредит без прописки Кредит по паспорту Кредит без поручителів Споживчий кредит Кредит студентам Кредит з 21 року Миттєвий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит без довідки про доходи Кредит без застави Кредит безробітним Кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Цілодобовий кредит Експрес кредит Кредит до зарплати Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць