Кредитоспроможність — визначення

Кредитоспроможність — визначення

Згідно банківського законодавства під кредитоспроможністю розуміється здатність погасити позику, взяту з відсотками, в строки, зазначені в договорі. Звичайно, у разі швидких кредитів (але також відноситься і до кредитів), під «відсотками» слід розуміти загальну вартість кредиту, включаючи комісійні, страховку і всі витрати, зазначені кредитором. Крім того, важливо знати суму, зазвичай звану сумою «підлягає погашенню», яка повинна становити повну вартість кредиту.

Згідно Вікіпедії, це здатність приватної особи погасити кредит разом з відсотками протягом строку, встановленого між кредитором (банком) і позичальником. Перед укладенням кредитного договору банк перевіряє кредитоспроможність господарюючого суб’єкта, в тому числі перевіряючи своєчасність розрахунків з постачальниками і покупцями. Кредитоспроможність є умовою отримання кредиту. Кредитний аналіз використовується для оцінки кредитоспроможності. Звичайно, всі визначення також відноситься до фінансовим організаціям, які надають кредити.

Наслідки дефолту по кредиту — вплив на кредитоспроможність

Фінансові компанії лояльно застерігають від дефолту за кредитами. Звичайно, основним наслідком буде стягнення прострочення у відповідності з процедурами стягнення заборгованості, але вони також можуть бути різними.

Наприклад, деякі онлайн сервіси по видачі позик застерігають, що у разі відсутності погашень можуть стягувати додаткові збори за вартість дзвінків для нагадування про необхідність внести платіж. Або процентну ставку за замовчуванням збільшують у трикратному розмірі. Або компанія кредитор буде здійснювати заходи по стягненню заборгованості сама або доручати ці дії третім особам. Інші компанії попереджають про те, що з першого дня прострочення стягується додаткова плата, передають справу на досудове провадження. Тобто відправляється запит на оплату, потім справа передається в суд, що приведе до виконання стягнення судового пристава.

Містер Кеш стверджує, що всіма можливими способами намагається зв’язатися з позичальником, щоб проінформувати його про дефолт по кредиту і попередити про можливі наслідки.

Слід також пам’ятати, що, будучи боржником (внаслідок несплати кредиту), ми можемо бути включені у всі існуючі реєстри боржників. Це фактично не дозволяє отримувати додаткову фінансову допомогу, від будь-якої кредитної компанії. Оскільки кожна з них використовує такі регістри. І це не обов’язково має бути відоме Бюро кредитної історії — таких реєстрів стає все більше.

Невиплачений кредит — чого чекати?

Почнемо з того, що фінансова компанія припинить дію кредитної угоди відповідно з періодом попередження, зазначеним у договорі. Після закінчення терміну його дії видається розпорядження про примусове стягнення, пункт про примусове виконання (що забезпечує його виконання) буде підтверджений і виданий судом. Фінансова установа почне процес.

Для початку наслідки можуть означати арешт банківського рахунку або стягнення винагороди за працю, пенсії, пенсії по інвалідності або будь якого заробленого вами прибутку. Стягнення заборгованості також може включати в себе арешт або участь у торгах особистих предметів боржника, таких як автомобіль, меблі або що-небудь, що має яке-небудь фінансове значення.

Наслідком невиплати кредиту також є внесення боржника в реєстр боржників, що не дозволить йому в майбутньому отримати інший кредит. Звичайно, ви можете вимагати видалення такого запису, але тільки після погашення боргу, тобто повернення його повністю, включаючи всі його витрати.

Проблеми, що виникли в результаті пізнього погашення кредиту, можуть виникнути не тільки у тих, хто навмисно уникає погашення боргу, або у них є фінансові проблеми, але і у людей, які просто забули про повернення кредиту. Крім того, кожен день прострочення погашення кредиту призводить до нарахування пені.

Фінансові наслідки непогашеного кредиту

Підводячи підсумок: невиплачений кредит завжди означає штрафи і додаткові відсотки. З цього правила немає винятків. Крім того, всі проблеми, що описані вище. Тому, перш ніж брати кредит, ретельно продумайте, чи дійсно він вам потрібен. Яку суму і коли ви можете повернути. Якщо ви не зробите це вчасно, ви можете потрапити в боргову яму, від якої вам буде надзвичайно важко звільнитися. Начебто “очевидна очевидність” але далеко не всі розуміють.

29.05.2020
Назад
Сума позики
100   грн
15000   грн
Термін позики
5   днів
30   днів
Дата погашення: 2
Сума: 2
Відсоток: 0.01
Повернути: 402
Оформити позику
Кредит готівкою на карту в Україні Кредит на картку без відмови Швидка позика онлайн на картку Де взяти гроші в борг онлайн? Кредит онлайн під 0 відсотків Кредит з 18 років без довідок і поручителів Експрес кредит онлайн на картку Цілодобовий кредит онлайн на карту 24/7 Чи можна взяти позику без прописки в Україні? Кредит онлайн за паспортом Кредит на карту без поручителів Кредит з 21 року Миттєвий кредит Онлайн кредит на карту Приватбанку Кредит на карту без дзвінків оператора Кредит на карту Ощадбанку Кредит на карту монобанк Мікропозика на карту Кредит за 15 хв Оформити кредит онлайн за 5 хвилин Оформити кредит по телефону в Україні Кредит без фото паспорта онлайн Кредит з 19 років Де взяти 1000 гривень в кредит онлайн Як взяти кредит через інтернет? Кредит під заставу авто Промокод від компанії Mister Cash Довгостроковий кредит онлайн на карту Кредит на 6 місяців без відсотків Кредит онлайн без перевірки кредитної історії Кредит онлайн без ІПН на карту Кредит на весілля Що буде якщо не платити онлайн кредит Чому не дають кредит онлайн і де точно дадуть позику? Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту SlonCredit Кредит студентам Де взяти 3000 гривень в кредит онлайн Де взяти 4000 гривень в кредит онлайн Де взяти 5000 гривень в кредит онлайн Де взяти 10000 гривень в кредит онлайн Де взяти 15000 гривень в кредит онлайн Кредит за 1 годину онлайн Кредит з діючими простроченням Україна Перекредитування з простроченням Кредит під заставу нерухомості Автоматичний онлайн кредит на карту УКР ПОЗИКА Gofingo Monetka KLT Credit Pozichka Mywallet Miloan Moneyveo Dinero Cashinsky Євро Гроші Cashberry ALEXCREDIT КредитКасса Е-cash Credit7 Де взяти 2000 гривень в кредит онлайн Міні  кредит Кредит пенсіонерам від Mistercash Кредит онлайн за 60 секунд по SMS запиту CreditPlus UltraCash Ваша Готивочка KFUA SOS credit MoneyBOOM Глобал Кредит Качай Гроші Райффайзен Банк Аваль Money4you E-Groshi MisterMoney Твої Гроші Грошик OTP Bank Надовго KUMO НА ВСЕ Кредит CreditUP Credit 365 Loany Ccloan TopCredit MyCredit Кредит без офіційного працевлаштування Кредит онлайн без довідки про доходи Гроші в кредит без застави Кредит онлайн безробітним Онлайн кредит з поганою кредитною історією Кредит через інтернет Позика до зарплати на картку Кредит з 20 років Короткостроковий кредит на 1 місяць